Prodej velkoodběratelům

Modely Auto Škoda
Modely Auto Škoda

Fleetový program

Škoda Fleetový program zastřešuje dodávky vozů do flotil firemních zákazníků po celé České republice. Prodej velkoodběratelům tvoří významnou část odbytu značky Škoda, která si v tomto segmentu dlouhodobě udržuje dominantní postavení.

Showroom Auto Škoda

Značka Škoda disponuje rozsáhlou produktovou nabídkou dostupnou v široké síti autorizovaných prodejních partnerů a certifikovaných specialistů oprav po nehodách. Specializované poradenství v oblasti fleetového prodeje je nyní připravováno v rámci projektu Fleetová centra.

Modely Auto Škoda

Nezávislé studie a zkušenosti odborníků opakovaně potvrzují vysokou zůstatkovou hodnotu vozů Škoda, která tvoří zásadní položku kalkulace celkových nákladů. Škoda ve své paletě modelů nabízí jak ekonomická tak i ekologická řešení, která optimalizují spotřebu energie a šetrně přistupují k životnímu prostředí.

Výhody Auto Škoda

Vozy Škoda nabízejí zákazníkům mimo výhodných ekonomických aspektů provozu a vynikajícího poměru ceny a hodnoty také vysokou úroveň komfortu a nadstandardní prostorové parametry, plní nejvyšší bezpečností nároky a zaujmou celou řadou moderních technologických řešení.

Odebíráte alespoň 3 vozy během 12 měsíců?

A víte, že jste fleetový zákazníkem? Fleetový program pro vás představuje zvýhodněné podmínky při nákupu nových vozidel. Firemní zákazníci mohou dosáhnout velkoodběratelské slevy už při odběru tří nových vozidel za dvanáct měsíců, a to u kteréhokoli z našich prodejců značky Škoda. Vedle fleetového programu jsou podporováni také jednotlivci. Podpora formou Cílových skupin je určena převážně pro občany se zdravotním postižením, charitativní organizace a další vybrané skupiny. V rámci podpory zdravotně znevýhodněných jedinců nabízí Škoda AUTO komplexní program řešení dopravní mobility s názvem Škoda Handy.

S dotazy na fleetový program Škoda AUTO nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás!