ŠKODA Handy

Škoda Handy

Program ŠKODA Handy

Cílem programu ŠKODA Handy je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Naši specialisté ŠKODA Handy poskytují poradenství v rámci prodejní sítě ŠKODA AUTO Česká republika a jsou připraveni Vám pomoci s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Přiblíží Vám možnosti financování Vašeho vysněného auta, představí Vám zvýhodněné ŠKODA Pojištění a zajistí Vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav, díky kterým svůj vůz plně ovládnete.

Vstupte do světa ŠKODA Handy a objevte nové rozměry neomezené mobility a svět plný nabitých výhod šitý na míru Vašim potřebám.

Poradenství

Využijte odborného poradenství pro pořízení vhodného vozu

ŠKODA Handy specialisté Vám pomohou vybrat ideální vůz, poradí Vám jak vůz financovat a jak ho pojistit. V neposlední řadě Vás seznámí s benefity ŠKODA Handy programu, které získáte při nákupu vozu ŠKODA.

Financování

Zajištění financování vozu, pojištění, záruky mobility a pravodelné revize

 • Vzhledem k významnému partnerství s ŠKODA Financial Services na programu ŠKODA Handy Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční financování Vašeho vozu také s nulovým navýšením.
  • Pro všechny modely ŠKODA
  • Zvýhodněné financování při délce 12 – 72 měsíců
  • 0% p.a. na 12 – 36 měsíců od 30% akontace
 • Pojištění vozu se ŠKODA Pojištěním Vám díky partnerům projektu ŠKODA Financial Services a Allianz nabízíme se slevou 20%. Toto řešení je ideální pro ty, kteří chtějí maximální mobilitu bez starostí. Nabízíme Vám nejen povinné ručení a havarijní pojištění, ale také pojištění Vašich kompenzačních pomůcek a úprav vozu.
 • V případě hotovostní platby můžete využít nabídky na 20% slevu na pojištění Allianz zahrnující povinné ručení, havarijní pojištění a doplňková pojištění.
 • Se zvýhodněnou Mobilitou Plus bude každá nenadálá situace vyřešena tak, aby bylo zajištěno Vaše maximální pohodlí. S touto zárukou mobility budete cestovat s vědomím, že Vás na silnici nic nepřekvapí. Více informací o rozsahu služeb v rámci záruky mobility a Mobility Plus najdete v brožuře ŠKODA Care.
 • S našimi partnery – specializovanými úpravci vozů pro osoby s hendikepem – Vám nabídneme řešení, které bude šité na míru Vašim potřebám. Ptejte se na možnost pravidelné revize, aby každá Vaše jízda byla maximálně bezpečná.

Úprava vozů

Úprava automobilu se vždy řeší s klientem individuálně. A to tak, aby výsledek co nejvíce odpovídal jeho představám a schopnostem, s ohledem na možnosti automobilu a legislativní požadavky. Úpravy vozů zajišťujeme u ověřených úpravců vozidel značky ŠKODA, kteří se dlouhodobě zabývají výrobou, vývojem a montáží různých typů ručního ovládání a speciální úpravou vozů pro hendikepované osoby.

Upravené vozy s ručním řízením

U nás v Auto Horejsek jsou k dispozici upravené vozy ŠKODA s následujícími konfiguracemi. Předváděcí jízdu je možné realizovat i u Vás doma. Tyto vozy slouží nejen pro Vaši inspiraci, ale je možné si je i vypůjčit.
Pokud potřebujete náhradní vůz s ručním řízením, obraťte se na nás.

Galerie úprav vozů ŠKODA

Kontaktujte nás:

René Fidler
e-mail: fleet@rl.horejsek.cz
tel.: +420 730 573 459

Jak na to

ŠKODA Handy

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my Vám vše objasníme

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka