Volkswagen T-Cross
Nový Volkswagen T-cross

ŘEKNĚTE ANO INDIVIDUALITĚ

SUV, které se přizpůsobí vašim představám. Díky řadě variant můžete mít jakýkoliv vůz chcete. Stačí si jen vybrat a T-Cross se vám přizpůsobí.

VARIABILNÍ DESIGN

Funkčnost a přizpůsobivost. Díky svému crossover designu, celé řadě designových variant a vysoké hodnotě při každodenním využití, představuje dokonalé spojení variability a kompaktních rozměrů. Pokud milujete neotřelost, musíte ho mít!

asistencni system 1

ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Praktické asistenční systémy vám pomohou například při dlouhých cestách, parkovací systém zase udělá i z paralelního parkování zábavnou hru – a to vše absolutně bezpečně. Model T-cross je totiž jedním z nejbezpečnějších automobilů ve své třídě.

Systém eCall vám pomůže při vážné dopravní nehodě. Pokud nastane nouzová situace, je automaticky nebo po stisku tlačítka přivolána pomoc. Pokud dojde k nárazu, systém eCall automaticky navazuje spojení s pracovníkem nejbližšího eCall řídícího centra, kde zajistí rychlou záhrannou službu.

asistencni system 2

KOMFORT

Bez kompromisu mezi zábavou a navigací

Infotainment

Barevná dotyková obrazovka s úhlopříčkou 20,3 cm a k tomu až 6 reproduktorů. Navigační systém "Discover Media" je novou intuitivní navigací, kterou můžete rozšířit pomocí mobilních služeb Car-Net, abyste mohli být stále on-line stejně tak, jako informace o dopravě, které budete dostávat v reálném čase. Buďte v bezpečí, na správné cestě a zároveň v absolutní pohodě.

asistencni system 3

TECHNOLOGIE

Zvuková oáza, díky audiosystému "beats"a připojení k hudbě Apple Music po dobu šesti měsíců zdarma. Buďte stále on-line s Car Net "Guide & Inform". Pokud má váš telefon standardní podporu Qi, máte možnost bezdrátového nabíjení - telefon nyní stačí položit do přední odkládací přihrádky. Zde bude baterie pomocí indukčního nabíjení v krátkém čase nabita na plnou kapacitu.

Usnadní vám komunikaci - vestavěný USB port pro vás a váš mobilní telefon. Co nevíte o svém voze? Vše se dozvíte díky aplikaci Volkswagen Connect