Volkswagen Užitkové vozy - e-Bulli
Volkswagen Užitkové vozy - e-Bulli
Síla elektřiny: Nový e-BULLI je crossoveremz luxusního „oldtimeru“

Volkswagen Užitkové vozy poprvé prezentuje studii e-BULLI – historický vůz z roku 1966 s elektrickým pohonem z roku 2020. Více než unikát – eClassics bude nabízet přestavby pro T1 i kompletní vozidla T1 ve stylu studie e-BULLI. Ikona s nulovými lokálními emisemi – nová technika pohonu studie e-BULLI je sestavena z modulů aktuálních elektromobilů Volkswagen.

Čtěte více
Caddy 5
Caddy 5
Nový Caddy slaví světovou premiéru v Düsseldorfu

Nový a inovativní: Volkswagen Užitkové vozy představuje 5. generaci modelu Caddy, jehož bylo vyrobeno již více než tři miliony vozů. Dynamický a sympatický: Základem modelu Caddy s novým designem je modulární platforma MQB pro vozy s motorem vpředu napříč. Zvenku kompaktní, uvnitř obrovský: V novém modelu Caddy Maxi je nyní prostor až pro dvě europalety. Hospodárný a trvale udržitelný: U motorů TDI jsou emise oxidů dusíku výrazně sníženy systémem Twindosing. Digitální a on-line připojený k síti: Caddy je díky nové přístrojové desce „Innovision Cockpit“ pomyslným chytrým telefonem ve svém segmentu. Bezpečnější a komfortnější: 19 nových nebo vylepšených asistenčních systémů ve výbavě nového modelu Caddy.

Čtěte více
VW Caddy
VW Caddy
Volkswagen Caddy ve službách Jizerské 50

Martin Koucký ze Ski klubu Jizerská 50 se může spolehnout na zdatného pomocníka. „Caddy s pohonem všech kol 4Motion dojede kamkoli,“ říká Koucký. Volkswagen Užitkové vozy je dlouhodobým partnerem Jizerské 50 a českého běžeckého lyžování.

Čtěte více
VW logo Užitkové vozy
VW logo Užitkové vozy
VW Užitkové vozy dosáhl v roce 2019 absolutního historického rekordu

Volkswagen Užitkové vozy dosáhl v roce 2019 na českém trhu rekordních 6 637 registrací. K meziročnímu nárůstu o 6,3 % přispěly všechny modelové řady. Podíl na českém trhu vzrostl na 16,9 %. Volkswagen Užitkové vozy je jedničkou jak v kategorii N1, tak v kategorii M1. V globálním měřítku přinesl rok 2019 značce Volkswagen Užitkové vozy stabilní vývoj prodeje.

Čtěte více