Volkswagen Užitkové vozy
Volkswagen Užitkové vozy
Značky Volkswagen Užitkové vozy a Ford posouvají svou spolupráci

Pickup na základě modelu Ford Ranger bude uveden na trh v roce 2022 jako nový Amarok. Volkswagen Užitkové vozy vyvíjí a bude vyrábět pro značku Ford městský rozvážkový vůz na základě modelu Caddy 5. Ford vyvíjí společné lehké užitkové vozidlo pro segment s užitečnou hmotností jedna tuna. V rámci spolupráce bude během celého životního cyklu vyrobeno až 8 milionů vozidel.

Čtěte více
Volkswagen Užitkové vozy
Volkswagen Užitkové vozy
Společnosti Volkswagen a Ford podepsaly smlouvy o globální alianci

Obě společnosti spolupracují na lehkých užitkových vozech – Volkswagen Užitkové vozy vyvíjí a bude vyrábět městský rozvážkový vůz, Ford lehké užitkové vozidlo s celkovou hmotností do 1 tuny. Volkswagen bude navíc od roku 2022 prodávat model Amarok jako středně velký pickup na základě podvozku Ford Ranger. Aliance vyrobí ve třech projektech celkem 8 milionů lehkých užitkových vozů.

Čtěte více
Volkswagen Užitkové vozy - e-Bulli
Volkswagen Užitkové vozy - e-Bulli
Síla elektřiny: Nový e-BULLI je crossoverem z luxusního „oldtimeru“

Volkswagen Užitkové vozy poprvé prezentuje studii e-BULLI – historický vůz z roku 1966 s elektrickým pohonem z roku 2020. Více než unikát – eClassics bude nabízet přestavby pro T1 i kompletní vozidla T1 ve stylu studie e-BULLI. Ikona s nulovými lokálními emisemi – nová technika pohonu studie e-BULLI je sestavena z modulů aktuálních elektromobilů Volkswagen.

Čtěte více