Nový VW T-Roc R
Nový T-Roc R s podmanivými výkony již v prodeji

Sportovní vrcholná verze poskytuje nejvyšší výkon 221 kW/300 k a maximální točivý moment 400 N.m. T-Roc R je sériově vybaven pohonem všech kol 4MOTION, 7stupňovou převodovkou DSG, progresivním řízením, sportovním podvozkem a voličem jízdních režimů. U českých prodejců je T-Roc R k dispozici za ceny od 1 042 900 Kč.

Čtěte více
Nový VW Golf 8 - přístrojová deska
Dominanta nového modelu Golf: Digitální přístrojová deska

Moderní a přehledné zobrazovací a ovládací prvky nového modelu Golf mají digitální podobu a intuitivní funkčnost. Na přání dodávaný průhledový displej promítá důležité informace, například rychlost jízdy nebo navigační pokyny, do zorného pole řidiče. Novinkou je inovativní hlasové ovládání, které reaguje na povely pronášené hovorovou řečí.

Čtěte více
Nový VW Golf 8
Světová premiéra nového modelu Golf

Digitální ofenziva: Ukazatele a ovládací prvky jsou důsledně digitalizovány pro snadnou srozumitelnost a dokonalou funkčnost. Hybridní ofenziva: Nový Golf 8 bude uveden na trh jako první Volkswagen s pěti hybridními verzemi (eTSI a externě nabíjitelný eHybrid). Bezpečnostní ofenziva: Golf je prvním modelem značky Volkswagen s komunikací Car2X v sériové výbavě.

Čtěte více
Výroba nový VW Golf
Volkswagen vyrábí modely Golf ještě rychleji

Dr. Andreas Tostmann, člen představenstva, odpovědný za výrobu: „Navzdory větší složitosti trvá výroba nového modelu Golf o jednu hodinu méně než u předchůdce.“ Standardizace umožnila snížit investice do zahájení výroby na polovinu. Od roku 1974 bylo ve Wolfsburgu vyrobeno více než 26 milionů vozů Golf.

Čtěte více