VW Taigo
VW Taigo
Volkswagen čeká nový přírůstek do rodiny: Taigo je na cestě!

Volkswagen nabízí první pohled na nové sportovní SUV ve stylu kupé, které bude uvedeno na trh na konci letošního roku. Taigo rozšíří produktovou řadu SUV značky Volkswagen v segmentu malých vozů o sportovní crossover. Nový model se může pochlubit charismatickým designem, moderním konceptem ovládání a velkým počtem asistenčních systémů.

Čtěte více
Volkswagen Arteon R a Arteon Shooting Brake R
Volkswagen Arteon R a Arteon Shooting Brake R
VW zahájil prodej modelů Arteon R a Arteon Shooting Brake R

Nejvyšší úroveň jízdní dynamiky: Arteon R1 a Arteon Shooting Brake R2 kombinují jízdní vlastnosti sportovních a cestovních automobilů. TSI s high-tech: Vrcholné verze modelu Arteon s přeplňovaným motorem o výkonu 235 kW zrychlí z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy a spotřebují pouhých 7,7 – 7,9 l/100 km1/2. Nový pohon všech kol 4MOTION: Plynulé rozdělování hnací síly mezi zadní kola (Torque Vectoring) výrazně zvyšuje jízdní dynamiku.

Čtěte více
Volkswagen - Prijekt Trinity
Volkswagen - Prijekt Trinity
Projekt Trinity: Revoluční výroba sedanu s dlouhým dojezdem

Trinity bude vrcholem strategie ACCELERATE. Nová měřítka v oblastech dojezdu, rychlosti nabíjení a digitalizace. Obchodní model 2.0 bude generovat příjmy z digitálních služeb poskytovaných po dobu používání vozidla. Závod Wolfsburg se po zahájení výroby sériové verze stane výkladní skříní inovativních, síťově propojených výrobních procesů.

Čtěte více