Hyundai i20 N
Hyundai i20 N
Zcela nový Hyundai i20 N: Vrcholné výkony

Zcela nový Hyundai i20 N se zúčastnil letošního 24hodinového závodu na Nürburgringu, který se konal ve dnech 3. až 6. června 2021, a stal se tak po modelech i30 N, i30 Fastback N a Veloster N čtvrtým zástupcem produktové řady Hyundai N, který absolvoval nejnáročnější vytrvalostní test v automobilovém světě. Kromě vozů i20 N se na start závodu postavily také závodní cestovní vozy i30 N TCR a Elantra N TCR.

Čtěte více
Hyundai SANTA FE - trenér fotbalové reprezentace Šilhavý
Hyundai SANTA FE - trenér fotbalové reprezentace Šilhavý
Trenér Šilhavý převzal Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid

Prodloužení spolupráce české fotbalové reprezentace s jihokorejskou automobilkou Hyundai podstatně zvýšilo počet elektrifikovaných a plně elektrických vozů ve flotile českého národního týmu. Nejnovějším přírůstkem ve flotile je plug-in hybridní SUV Hyundai SANTA FE, které si Jaroslav Šilhavý převzal těsně před zahájením evropského fotbalového šampionátu.

Čtěte více
Hyundai XCIENT Fuel Cell Truck
Hyundai XCIENT Fuel Cell Truck
Hyundai Motor vylepšuje model XCIENT Fuel Cell Truck

Nákladní Hyundai XCIENT Fuel Cell 2021 přichází s odvážným designem masky chladiče a vylepšenými provozními vlastnostmi.

Hyundai do Evropy v roce 2021 dodá dalších 140 vozidel XCIENT Fuel Cell v souladu se svým plánem uvést jich na trh 1600 do roku 2025.

Při budování vodíkového ekosystému Hyundai v Evropě, Severní Americe a Číně využívá více než 20 let zkušeností s palivovými články.

Čtěte více
Hyundai
Hyundai
Ostré modely i20 N a i30 N přijíždějí na český trh

Nošovický model i30 N je i po svém faceliftu k dispozici s vysoce výkonným motorem 2,0 T-GDI o výkonu 250 nebo 280 koní, v karosářských provedeních hatchback a fastback a s volitelným výbavovým stupněm N Performance. Ten však nově nabízí také možnost si svůj vůz dovybavit osmistupňovou dvojspojkovou automatickou převodovkou chlazenou v olejové lázni a dvěma výbavovými pakety Everyday a Sport.

Čtěte více
Hyundai KONA N
Hyundai KONA N
Hyundai Motor odhaluje zcela nový model KONA N

Společnost Hyundai Motor představila zcela nový model KONA N – vysokovýkonné, městské, kompaktní, ostré SUV, kombinující strhující výkon s vyváženými vlastnostmi pro každodenní jízdu. První model SUV v produktové řadě značky N se odlišuje karoserií SUV ve spojení se specifickými prvky výbavy N pro sportovní jízdu.

Čtěte více