Nová Kia Sportage
Nová Kia Sportage

Nechte se překvapit.

ROBUSTNÍ ELEGANCE

Odvážný a zároveň okouzlující design. Nová Kia Sportage vyčnívá z davu. Pozornost poutá propracovanými detaily, jako jsou maska chladiče s velmi lesklou povrchovou úpravou, chromované lišty a ochranné panely na karoserii, 19" kola z lehké slitiny a dvojitá koncovka výfukové soustavy. S LED světlomety si zase na jízdu pořádně posvítíte.

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Pohodlné a detailně vypracované materiály vám zpříjemní jakkoliv dlouhý okamžik budete ve svém novém Kia Sportage voze trávit. Můžete se těšit na volant s dole zploštělým věncem, osobité prošívání sedadel nebo barevný paket. Kia Sportage přináší spokojenost svým vnějškem i vnitřkem.

VOLANT, KTERÝ PŘINÁŠÍ KOMFORT

Nový sportovní volant s mnoha funkcemi je dole zploštělý a obšitý perforovanou kůží. Jízda je díky tomu ještě intenzivnější a pohodlenější. Soustředíme se na detaily, aby byly vaše dny příjemnější.

nova kia sportage volant

nova kia sportage technologie

TECHNIKA O KROK NAPŘED

Moderní výbava na vrcholu a moderní vzhled v jednom. Nabízí inovativní elektrifikovanou poháněcí jednotku - částečně hybridní pohon ecodynamics+ 48 V (MILD HYBRID), která se vyznačuje nejnižší spotřebou paliva ve své kategorii.

Nová Kia se stane i skvělým pomocníkem. S asistentem pro odvrácení kolize s překážkou vpředu budete vždy včas upozorněni před neočekávaným objektem. Kia Sportage Vám poskytne větší bezpečí na silnici.

Řízení bude jednodušší a příjemnější než kdy dřív. Zapněte si chytrý tempomat s funkcí stop & go, nastavte si požadovanou rychlost a nechte auto zpomalovat či zrychlovat pro zachování bezpečné vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla.

Asistent pro jízdu v jízdním pruhu se bude vždycky hodit. Nechte se aktivně upozorňovat, že začínáte vyjíždět z jízdního pruhu bez zapnutých ukazatelů směru.

I asistent pro sledování slepého úhlu přijde vhod. Nenechte si nic ujít a mějte pod kontrolou každý detail při cestování.

TECHNOLOGIE A VÝBAVA, KTERÉ VÁM USNADNÍ ŽIVOT

Bezkabelová nabíječka telefonu, prostorový kamerový systém, aktuální dopravním zpravodajství, Apple Carplay a Android Auto pro chytré a bezpečné používání telefonu při každodenním cestování automobilem. To vše je součástí nové KIA Sportage.

ZŮSTAŇTE ON-LINE

Získávejte dopravní zpravodajství v reálném čase, upozornění na místa s měřením rychlosti, předpověď počasí, body zájmu, ceny paliv a informace o parkování prostřednictvím propojených služeb Kia Connected Services na základě služeb TomTom Live Services®.

2019 02 08 nova kia sportage technologie

NOVÁ KIA SPORTAGE

CENA JIŽ OD 514 980 Kč

VČETNĚ

  • akční slevy až 50 000 Kč
  • dodatečného bonusu 10 000 Kč při financování kia select

STÁHNOUT KATALOG

KONTAKTUJTE NÁS