Volkswagen Sharan - Světla
Volkswagen Sharan - Světla
Světla
-

Bi-Xenonové světlomety

S bi-xenonovými světlomety bude Váš Sharan zářit ještě více

Užijte si radost ze světla: Přední světlomety vozu Sharan nejenom dobře vypadají, ale zajišťují také dokonalý výhled. Bi-xenonové světlomety s dynamickým osvětlením zatáček se natáčejí paralelně s pohyby volantu a optimalizují tak osvětlení vozovky v serpentinách a při odbočování. Potkávací světla se navíc přizpůsobují aktuální jízdní situaci, kdy se v závislosti na rychlosti jízdy mění tvar vyzařovaného světelného kužele, který se při vyšší rychlosti prodlužuje. Dalším pozoruhodným prvkem jsou LED světla pro denní svícení, jež společně s odrazovými světly zajišťují lepší viditelnost vozu za denního světla.

Volkswagen Sharan - střešní okno
Volkswagen Sharan - střešní okno
Střešní okno
-

Panoramatické střešní okno

I Vaše ratolesti mohou sedět na komfortních sedadlech

S vozem Sharan toho můžete s Vaší rodinou hodně objevit. Například slunce, mraky, vítr a mnoho dalšího. To proto, že Sharan lze na přání vybavit velkým panoramatickým posuvným/výklopným střešním oknem s plochou 1,1 m². Okno, které lze snadno otevřít až za úroveň druhé řady sedadel, zajistí v interiéru zcela výjimečnou světelnou atmosféru. Dostatečnou ochranu před slunečními paprsky zajišťuje tónování skla okna. Pomocí tlačítka lze otevřít nebo zavřít také elektricky ovládanou žaluzii, a to i při otevřeném střešním okně. Žaluzie však chrání nejen před slunečními paprsky, ale i před nepříjemným hlukem proudícího vzduchu při otevřeném střešním okně.

Volkswagen Sharan - Kola
Volkswagen Sharan - Kola
Kola
-

Kola

Kola, která jedou s Vámi

Ke každým šatům patří vhodná obuv: S těmi správnými koly z lehké slitiny vytvoříte působivou kompozici. K dispozici je široká paleta designů, od decentních až po dynamické.

Volkswagen Sharan - Exteriér
Volkswagen Sharan - Exteriér
Exteriér
-

Exteriér

Sharan zanechá dobrý dojem všude

Ať plánujete cokoli, Sharan bude vždy Vaším stylovým průvodcem. Když jej pozorujete zvenčí, zaujmou Vás jeho elegantní linie a chromované lišty na lamelách mřížky chladiče, které jsou projevem moderního a nezaměnitelného designu automobilů Volkswagen. Dynamické tvary kapoty motoru a velké světlomety podtrhují sportovní vzhled vozu Sharan stejně jako kola z lehké slitiny z jejich bohaté nabídky. Design vozu Sharan se však projevuje také vysokou funkčností. Velké boční posuvné dveře usnadňují nastupování a umožňují snadné připoutání dětí. Díky velkým dveřím zavazadlového prostoru, které mohou být na přání vybavené elektrickým otevíráním a zavíráním, je pak nakládání zavazadel velmi pohodlnou záležitostí. A determální prosklení zadních oken absorbuje sluneční paprsky a zajišťuje příjemnou teplotu v interiéru.