VW Golf Variant
VW Golf Variant

Dlouhý za cenu krátkého Mimořádná nabídka nového modelu Volkswagen Golf Variant

  • Nový Golf Variant lze nyní pořídit za cenu Golfu hatchback.
  • Výhodné financování od Volkswagen Financial Services s úrokem od 1 % ročně a povinným ručením za 1 Kč měsíčně.
  • Další zvýhodnění 30 000 Kč včetně prodloužení záruky na 4 roky/80 000 km při prodeji použitého vozu na protiúčet.
  • Navíc možnost využití speciálního zvýhodnění pro podnikatele ve výši 45 000 Kč

Praha - Volkswagen připravil pro své zákazníky mimořádnou akční nabídku "Dlouhý za cenu krátkého". Nový Golf Variant tak lze pořídit za stejnou cenu, na kterou vyjde Golf hatchback. Zákazníci kromě toho mohou využít i další bonusy, pokud se rozhodnou pro financování vozu prostřednictvím společnosti Volkswagen Financial Services, nebo svůj stávající vůz poskytnou prodejci na protiúčet. A na podnikatele a firemní zákazníky, kteří zařadí prostorný a všestranný Golf Variant do svého vozového parku, čekají ještě další dodatečná zvýhodnění.

Dlouhý za cenu krátkého - Nový Golf Variant lze nyní pořídit za mimořádně výhodných podmínek

"Nový Variant na základě osmé generace Golfu je nyní ještě atraktivnější," říká Patrik Fejtek, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "K mimořádně prostornému interiéru, vynikající jízdní dynamice, úspornému provozu a inovativním technologiím jsme přidali zvýhodnění, která by si naši zákazníci neměli nechat ujít."

Až do konce června budou autorizovaní prodejci značky Volkswagen nabízet "Dlouhý za cenu krátkého". Název aktuální akční nabídky prozrazuje snížení ceny modelu Golf Variant na úroveň hatchbacku Golf. To znamená úsporu 30 000 Kč. Tím však výčet zvýhodnění, která se vztahují na skladové i nově objednané vozy, zdaleka nekončí.

Další bonus čeká na zákazníky, kteří při koupi nového modelu Golf Variant poskytnou svůj použitý vůz na protiúčet. Nejen, že prodejce vykoupí vůz jakékoliv značky za výhodnou cenu, kterou si zákazník může odečíst od pořizovací ceny nového vozu, ale navíc získá další cenové zvýhodnění až 30 000 Kč, a to včetně prodloužené záruky na 4 roky nebo 80 000 km. Dodatečná zvýhodnění navíc jsou pak ještě připravena pro podnikatele a firemní klienty.

Akční nabídku "Dlouhý za cenu krátkého" doprovází výhodné financování od společnosti Volkswagen Financial Services. Při volbě úvěru lze sjednat velmi nízké úrokové sazby již od 1 % ročně. S financováním - ať úvěrem, nebo operativním leasingem - je v pravidelné splátce zahrnuto navíc také povinné ručení, a to za pouhou 1 Kč měsíčně.

Akční nabídka: Dlouhý za cenu krátkého

O modelu Golf Variant

Nový Volkswagen Golf Variant zaujme na první pohled mimořádně čistým a dynamickým designem. A po usednutí za volant přesvědčí velkorysou nabídkou vnitřního prostoru, podmanivými jízdními vlastnostmi i rozsáhlou výbavou s mnoha inovativními prvky. Výrazně více místa mají v porovnání s předchůdcem k dispozici cestující na zadních sedadlech, za nimiž se rozkládá zavazadlový prostor o objemu 611 litrů. Ten je možné sklopením zadních sedadel zvětšit až na 1642 litrů. Konstruktéři přitom pamatovali na každý detail. Funkce Easy Open například otevře víko zavazadlového prostoru lehkým pohybem nohy pod zadním nárazníkem, což uživatelé ocení, kdykoli přijdou k vozu s rukama plnýma zavazadel.

Vyspělé technologie usnadňují také řízení vozu. Digitalizovaná přístrojová deska zlepšuje funkčnost nabídkou různých možností ovládání od dotykového až po hlasové. Nový Golf Variant sází na high-tech rovněž v oblasti zobrazování. Kromě různých verzí digitálního panelu přístrojů Digital Cockpit si mohou zákazníci objednat i Head-up display, který zobrazuje nejdůležitější provozní údaje, navigační pokyny a upozornění asistenčních systémů na čelní okno. Značná pozornost byla věnována samozřejmě bezpečnosti. Golf Variant proto přináší do svého segmentu řadu bezpečnostních inovací, jakou je například technologie Car2X, která upozorňuje řidiče na nebezpečné úseky na základě bezdrátové komunikace s ostatními vozidly a dopravní infrastrukturou.

Nový Golf Variant může mít pod kapotou nejmodernější motory na benzin, naftu nebo stlačený zemní plyn, nabízené v rozsahu výkonů od 81 kW (110 k) do 110 kW (150 k); verze Alltrack s prvky SUV poskytuje nejvyšší výkon 147 kW (200 k). U zážehových motorů eTSI snižuje spotřebu paliva mild-hybridní technologie.

Zákazníci mají na výběr výbavové linie Golf Variant, Life, Style, R-Line a Alltrack. Všem společná je rozsáhlá sériová výbava. Již základní Golf Variant nabízí kromě čelních airbagů pro cestující vpředu také boční a hlavové airbagy, informační a zábavní systém Ready2Discover s přijímačem digitálního rozhlasového vysílání DAB+, bezkabelový App-Connect, LED světlomety, zadní LED svítilny, variabilně nastavitelnou podlahu zavazadlového prostoru, centrální zamykání Keyless Start, digitální panel sdružených přístrojů Digital Cockpit Pro, vyhřívání předních sedadel a multifunkčního volantu, který je stejně jako hlavice řadicí páky obšitý kůží, automatickou klimatizaci Climatronic, asistenční systémy Lane Assist a Front Assist, telefonní rozhraní Bluetooth, dva vstupy USB-C vpředu a mobilní internetové služby a funkce We Connect, resp. We Connect Plus.

Life k tomu přidává mimo jiné 16" kola z lehké slitiny, režim osvětlení pro jízdu na dálnici, dekorační osvětlení exteriéru a interiéru (uvnitř s výběrem 10 různých barev světla), parkovací senzory ParkPilot, automatickou třízónovou klimatizaci Climatronic, paket Světla a výhled, 12V zásuvku v zavazadlovém prostoru, adaptivní tempomat ACC se systémem Front Assist a sedadla vpředu s nastavitelnými bederními opěrkami.

Ještě náročnější zákazníky uspokojí výbavové linie Style a R-Line, které jsou rozsahem výbavy srovnatelné, ale liší se celkovým zaměřením. Verze Style je určena pro řidiče, kteří touží po komfortním cestování v mimořádně elegantním prostředí, zatímco R-Line osloví řidiče s vášní pro sportovní jízdu a styl.

Golf Variant Style má tak oproti verzi Life navíc například světlomety LED Plus, ergonomická sedadla ergoActive s čalouněním ArtVelours, asistenta dálkových světel Light Assist, asistenta pro částečně automatizovanou jízdu Travel Assist, přednárazový bezpečnostní systém PreCrash a výběr 30 barev světla pro dekorační osvětlení interiéru. Golf Variant R-Line prozrazuje své sportovní zaměření na první pohled mimo jiné vnější a vnitřní výbavou R-Line a specifickým designem 17" kol z lehké slitiny. R-Line celkový vizuální dojem potvrdí i dynamickou jízdou díky sportovnímu podvozku s progresivním řízením.

Na vrcholu nabídky stojí Golf Variant Alltrack s pohonem všech kol a robustním designem, u něhož nalézají uplatnění stylistické prvky ze světa SUV a terénních vozů. Mezi ně patří například vyšší světlá výška pro jízdu mimo zpevněné cesty, ochranné obložení karoserie nebo stříbrně eloxované podélné střešní nosiče. Kryty vnějších zpětných zrcátek jsou matně chromované a mlhové světlomety mají tvar včelích pláství. Ve sportovně robustním duchu se nese také interiér.

vw golf variant dlouhy za cenu kratkeho 01 vw golf variant dlouhy za cenu kratkeho 02

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 50 závodech ve 14 zemích. V roce 2019 vyrobil Volkswagen 6,28 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 195 878 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen důsledně urychluje vývoj konstrukce automobilu. Elektrická mobilita, chytrá mobilita a digitální transformace značky jsou strategickými klíčovými tématy budoucnosti.