Volkswagen T-Roc Cabriolet - Digital Cockpit
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Digital Cockpit
-

Digital Cockpit

Každý má jiný názor na to, co je důležité

Chcete jako řidič sledovat pouze rychlost a počet ujetých kilometrů? Nebo potřebujete ještě další údaje o jízdě? Název hudební skladby, kterou právě posloucháte? Nebo chcete, abyste měli k dispozici více informací současně? Vše máte doslova ve svých rukou: Na digitálním panelu přístrojové desky Digital Cockpit s vysokým rozlišením a s úhlopříčkou 11,7" si jen stačí vybrat vhodné zobrazení. Uvidíte tak pouze to, co chcete vidět. Navíc v sytých barvách a s vysokým kontrastem.

Volkswagen T-Roc Cabriolet
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Rádia & navigační systémy
-

Rádia & navigační systémy

Udává směr vývoje

Posloucháte při řízení rádi hudbu? A chcete při cestování také vědět, co nového se děje ve světě? Moderní infotainment zajistí v novém voze T-Roc Cabriolet vynikající reprodukci hudby. Bezpečně to lze konstatovat o obou nabízených rádiích. Jedno z nich navíc zahrnuje i navigační systém. Pro které z nich se rozhodnete?

Audiosystém beats

Jedete pod širým nebem po silnici lemující pobřeží a posloucháte dokonalou hudbu, kterou zajišťuje prémiový audiosystém. Zní to impozantně? Ovšem! Volitelný audiosystém "beats" se šesti reproduktory s dokonale vyladěným zvukem, mohutným subwooferem a celkovým výkonem 400 wattů je vyladěn speciálně pro model T-Roc Cabriolet. Navíc můžete na všech Vašich přístrojích po dobu 6 měsíců bezplatně a bez reklam využívat Apple Music pro streamování hudby. Ve Vašem voze T-Roc Cabriolet tak máte přes rozhraní Apple CarPlay™ přístup k více než 50 milionům skladeb - tu pravou pro každou příležitost.

Volkswagen T-Roc Cabriolet - konektivita
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Konektivita
-

Konektivita

Dokonalé spojení s Vaším vozem T-Roc Cabriolet

Paket služeb We Connect promění v rámci sériové výbavy Váš nový T-Roc Cabriolet na automobil připojený do sítě. Důvodem je integrovaná SIM karta, díky níž může být Váš vůz na přání online. K dispozici tak máte téměř všude dopravní informace v reálném čase, streamování hudby nebo internetové rádio. Díky aplikaci We Connect pak budete mít stálý přehled o Vašem voze a Váš chytrý mobilní telefon se promění na dálkové ovládání, jehož prostřednictvím můžete řídit celou řadu inovativních a užitečných funkcí vozu. S Vaším vozem T-Roc Cabriolet budete tak vždy ve spojení a nezáleží na tom, zda jste právě na silnici, nebo ležíte na pohovce. Rozhraní App-Connect pak na přání dokonce zajistí paralelní zobrazení aplikací běžících na Vašem chytrém mobilním telefonu na displeji infotainment systému - s použitím kabelu nebo bez něj. Vždy však bez stresu.

Volkswagen T-Roc Cabriolet - telefonní rozhraní
Volkswagen T-Roc Cabriolet
Telefonní rozhraní
-

Telefonní rozhraní

Nechte ruce na volantu a Váš nabíjecí kabel doma

Bezpečně řídit auto a přitom pohodlně telefonovat? Obojí je možné, samozřejmě pokud chcete. V novém voze T-Roc Cabriolet můžete telefonovat pomocí hands free sady a přitom můžete bez použití kabelu nabíjet Váš chytrý mobilní telefon.
Vše Vám umožňuje telefonní rozhraní "Comfort":

  • hands free sada s mikrofonem ve stropě vozu
  • hlasový výstup přes vysoce kvalitní reproduktor v interiéru
  • spojení s vnější anténou vozu pomocí indukční vazby (bezdrátově)
  • přední odkládací přihrádka s USB portem a indukční nabíječkou pro chytré mobilní telefony s podporou standardu Qi