Volkswagen Passat - Streamování médií
Volkswagen Passat - Streamování médií
Streamování médií
-

Streamování médií

Bezproblémový přístup ke streamovacím službám

Díky poslechu audioknih, podcastů a hudby, které si při jízdě můžete prostřednictvím streamovacích služeb užívat, bude zejména cestování na dlouhé vzdálenosti zajímavé a zábavné. K tomu, abyste tyto služby mohli využívat, musíte se pouze přihlásit k Vašemu existujícímu účtu a následně k nim můžete přímo přistupovat prostřednictvím navigačního systému ve Vašem voze Passat. Nemusíte přitom využívat žádné externí zařízení.

Volkswagen Passat - Hlasové ovládání
Volkswagen Passat - Hlasové ovládání
Hlasové ovládání
-

Hlasové ovládání

Čeká na Vaše příkazy: hlasové ovládání

Pomocí intuitivního hlasového ovládání můžete ve Vašem voze svým hlasem řídit např. funkce rádia, Vašeho telefonu nebo navigačního systému.

Díky hlasovému ovládání vytvoříte přirozený dialog - aniž byste se předem museli učit přesné znění příkazů, a přitom se můžete plně koncentrovat na dění v silničním provozu. Můžete si tak ještě více užívat jízdu, protože pomocí hlasových pokynů ovládáte např. hlasitost rádia nebo si z kontaktů ve Vašem mobilním telefonu vyberete adresu a telefonní číslo.

Pomocí hlasového ovládání lze velmi jednoduše využívat i volitelnou službu online We Connect Plus. Získáte tak například online informace o zajímavých destinacích, otevírací době parkovišť nebo cenách pohonných hmot u čerpacích stanic.

Volkswagen Passat - Navigace
Volkswagen Passat - Navigace
Navigace
-

Navigace

Budete bezpečně směřovat k cíli a přitom budete mít dobrou zábavu

Navigační systém "Discover Pro", který je součástí výbavy na přání, Vám pomůže, abyste se spolehlivě dostali do cíle Vaší cesty. Zaujme svými všestrannými funkcemi i mimořádným komfortem, ke kterému patří paket Streaming & Internet nebo služba We Connect Plus.

Volkswagen Passat - Rádio "Composition"
Volkswagen Passat - Rádio "Composition"
Rádio "Composition"
-

Rádio "Composition"

Jste připraveni na Váš soukromý koncert na přání?

Na Vašich cestách si budete užívat dobrou zábavu. Díky rádiu "Composition" s intuitivním ovládáním k tomu máte prvotřídní výbavu.

K mimořádně komfortnímu ovládání přispívá barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,5 palce). Zdrojem hudby může být rádio, které přijímá stanice v pásmu FM, nebo data uložená ve formátu MP3, resp. WMA. Vaši oblíbenou hudbu pak můžete poslouchat z osmi reproduktorů rozmístěných v přední a zadní části vozu. K dispozici jsou také dva USB konektory typu C a možnost připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth. Chcete, aby Vaše rádio bylo připojeno k internetu? Umožní to služba We Connect. Díky rozhraní App-Connect můžete na přání navíc prostřednictvím dotykového displeje rádia ovládat aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu; pomocí rozhraní Apple CarPlay je to možné dokonce bezdrátově.