Volkswagen Caddy - Multifunkční ukazatele
Volkswagen Caddy - Multifunkční ukazatele
Multifunkční ukazatele
-

Multifunkční ukazatele

Silnice na očích – a nejdůležitější informace taky

Ujeté kilometry, vnější teplota, průměrná spotřeba a všechny informace, které na cestách ještě potřebujete: Naše multifunkční ukazatele je shromáždí všechny na jednom místě. Přehledně a přímo ve Vašem zorném poli.

Multifunkční ukazatel "Plus"

Kromě funkcí multifunkčního ukazatele lze pomocí tohoto ukazatele regulovat vodní přídavné topení a nastavovat volitelný paket Světla & výhled. V kombinaci s navigačním systémem nabízí navíc i pohodlnou navigaci pomocí šipek.

Multifunkční ukazatel "Premium"

Kromě funkcí multifunkčního ukazatele "Plus" nabízí navíc barevný displej ve 3D a animované navigační menu.

Multifunkční ukazatel (bez vyobrazení)

Zobrazuje aktuální informace, mimo jiné čas, zbývající dojezdovou vzdálenost, vnější teplotu, průměrnou spotřebu a doporučený rychlostní stupeň pro efektivnější způsob jízdy.

Volkswagen Caddy - Zásuvky
Volkswagen Caddy - Zásuvky
Zásuvky
-

Zásuvky

Váš dodavatel energie na cestách

Znáte to: Když jste na cestách s rodinou nebo několika kolegy, musí si všichni najednou nabít své chytré telefony - přirozeně současně. Je dobře, že Caddy má pro takové případy připraven několik zásuvek a volitelné USB rozhraní.

12V zásuvka v přihrádce vpředu

Pro spotřebiče, např. mobilní telefony nebo notebooky, je v otevřené přihrádce přístrojové desky na přání integrovaná 12V zásuvka.

12V zásuvka ve středové konzole

Tato zásuvka se nachází snadno dosažitelná v přední části středové konzoly.

12V zásuvka v zavazadlovém prostoru (bez vyobrazení)

Pro přenosné chladicí boxy a větší 12V přístroje je k dispozici zásuvka v zavazadlovém prostoru.

Volkswagen Caddy - Car-Net
Volkswagen Caddy - Car-Net
Mobilní online služby
-

Car-Net

Kompletní propojení – a informovanost

Dostávat nejaktuálnější dopravní hlášení z internetu. Jet nejkratší cestou k nejbližší čerpací stanici. Ovládat aplikace ve Vašem chytrém telefonu i během jízdy. Nechat si připomenou termíny servisu a získat přímé varování při pokusu o krádež. S mobilními online službami "Car-Net" budete Vaše cestování pohodlnější, bezpečnější a s lepšími informacemi.

Car-Net Guide & Inform - jsou mobilní služby online, které Vám díky nejaktuálnějším informacím z internetu umožní vyhnout se dopravním zácpám nebo s jejich pomocí najdete čerpací stanice, parkovací místa a mnoho dalšího. K dispozici jsou následující služby: Zprávy, Individuální zvláštní cíle, Import destinace online, Vyhledávání zvláštních cílů online, Dopravní informace online, Čerpací stanice, Parkovací místa a Počasí.

Prostřednictvím softwarového rozhraní Car-Net App-Connect můžete v průběhu jízdy ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu, které se paralelně zobrazují na displeji rádia nebo navigačního systému. Chytrý mobilní telefon je k systému připojen pomocí USB rozhraní. K dispozici jsou následující aplikace: Shared Audio, My Guide, Call & Remind, Drive & Track. Navíc existuje také celá řada aplikací od spolupracujících výrobců softwaru.

Volkswagen Caddy - Multifunkční volant
Volkswagen Caddy - Multifunkční volant
Multifunkční volant
-

Multifunkční volanty

Vše perfektně v ruce

Změňte rozhlasovou stanici - a mějte obě ruce i nadále pevně na Vašem multifunkčním volantu. Neboť prostřednictvím jeho tlačítek můžete pohodlně ovládat např. rádiový, resp. navigační systém, Váš mobilní telefon nebo tempomat.

Kořený multifunkční volant

Volitelný kožený multifunkční volant padne velmi dobře do ruky a zaujme svým uživatelsky příjemným ovládáním. Prostřednictvím tlačítek můžete ovládat např. rádiový nebo navigační systém, Váš mobilní telefon nebo tempomat.

Kožený multifunkční volant s pádly pro řazení (bez vyobrazení)

U vozů s dvouspojkovou převodovkou DSG umožní pádla dodávaná na přání sportovní řazení.

Volkswagen Caddy - navigace
Volkswagen Caddy - navigace
Navigační systémy
-

Navigační systémy

Udávající směr v každém ohledu

Když máte jeden termín za druhým, nezbývá na okliky čas. S navigačním systémem "Discover Media" se dostanete rychle do cíle. A můžete přitom poslouchat svou oblíbenou hudbu. V perfektní zvukové kvalitě, to se rozumí.

Navigační systém "Discover Media"

  • Car-Net Guide & Inform i Car-Net App-Connect
  • Barevný TFT displej s uhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palců) a dotyková obrazovka s přibližovacím senzorem
  • CD přehrávač s podporou formátů MP3 a WMA
  • Výkon 4 x 20 wattů se šesti reproduktory
  • Dvojitý tuner s Phase diversity
  • USB rozhraní pro AUX-IN iPhone v přihrádce spolujezdce, možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu Bluetooth a dva sloty na SD kartu
  • SD karta s mapovým materiálem včetně bezplatné aktualizace mapových podkladů díky Volkswagen MapCare

Volkswagen Media Control (bez vyobrazení)

Udělejte ze svého chytrého telefonu nebo tabletu dálkové ovládání navigačního systému "Discover Media" s volitelně dodávanou aplikací Volkswagen Media Control. Prostřednictvím wifi připojení můžete v interiéru vozu ovládat pohodlně funkce audiosystému. Nebo si přehrát například navigační trasu, kterou jste si vynašli na Google Maps, na barevný TFT displej a z druhé nebo třetí řady sedadel spustit funkci navigace.

Volkswagen Caddy - rádio
Volkswagen Caddy - rádio
Rádia
-

Rádia

Rádio "Composition Audio" je vybavené monochromatickým TFT displejem, čtyřmi reproduktory, slotem na SD kartu, rozhraními AUX-IN a USB a také protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu

Rádio "Composition Colour" má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců). K jeho další výbavě patří CD přehrávač s podporou hudebníh formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB a také dvojitý tuner s fázovou diverzitou, jenž zajištuje nejlepší příjem radiového signálu.

Rádio "Composition Media" jež je součástí výbavy na přání, má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palce) a přibližovacími senzory. Součastí jeho výbavy je CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB konektor v přihrádce na palubní desce, protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pro zajištění nejlepšího možného příjmu radiového signálu.

Telefonní rozhraní "Comfort"

Součástí výbavy na přání je také speciální přihrádka pro uložení Vašeho chytrého mobilního telefonu, která je vybavena bezdrátovým připojením k vnější anténě vozu a zajišťuje tak maximální možnou kvalitu přijímaného signálu i odesílaných dat. Telefonní rozhraní "Comfort" zajišťuje také jednoduché nabíjení mobilního telefonu, který stačí pouze připojit k USB portu, jenž se rovněž nachází v odkládací přihrádce.