ŠKODA ENYAQ iV - Až 4 USB-C porty
ŠKODA ENYAQ iV - Až 4 USB-C porty
Až 4 USB-C porty
-

USB-C porty

Dobíjet může každý

ENYAQ iV je standardně vybaven dvěma moderními podsvícenými USB-C porty umístěnými vpředu, které slouží jak k přenosu dat, tak k dobíjení. Na přání může být vybaven také dalšími dvěma USB-C porty vzadu určenými k dobíjení zařízení cestujících na zadních sedadlech a navíc také 230V zásuvkou.

ŠKODA ENYAQ iV - Hlasové ovládání
ŠKODA ENYAQ iV - Hlasové ovládání
Hlasové ovládání
-

Přirozené hlasové ovládání

Váš vůz rozumí mluvené řeči

S digitální asistentkou Laurou vás bude váš vůz poslouchat na slovo. Strohé příkazy jsou již minulostí. Nyní můžete vůz ovládat prostřednictvím Laury, digitální asistentky, která rozumí mluvené řeči. Laura vám pomůže ovládat navigaci, média, infotainment, klimatizaci, či psát zprávy, zatímco vy se budete moci lépe soustředit na řízení.

ŠKODA ENYAQ iV - Infotainment
ŠKODA ENYAQ iV - Infotainment
Ovládání klimatizace
-

Vzdálený přístup

Ovládání klimatizace online či vzdálené nabíjení

Díky vzdálenému přístupu může uživatel mimo jiné ještě před začátkem jízdy ve voze zapnout klimatizaci. Tato funkce nejvíc přijde vhod v období s velice nízkými, či naopak vysokými teplotami, kdy uživatel přijde k vozu již připravenému k jízdě nezávisle na vnějších podmínkách.

ŠKODA ENYAQ iV - Škoda Connect
ŠKODA ENYAQ iV - Škoda Connect
ŠKODA Connect
-

ŠKODA Connect

Dálkové ovládání vybraných funkcí vozidla

Online služby ŠKODA Connect poskytují online navigaci a informační služby včetně online informací o dopravě a možnosti dálkového ovládání vybraných funkcí vozidla pomocí chytrého telefonu. Půjde tak na dálku například sledovat, ovládat a plánovat nabíjení vozu nebo vyhledávat nabíjecí stanice včetně naplánování trasy.

ŠKODA ENYAQ iV - Špičkový infotainment
ŠKODA ENYAQ iV - Špičkový infotainment
Špičkový infotainment
-

Špičkový infotainment

Bezdrátové propojení s Vaším telefonem

ENYAQ iV je dodáván s 13" infotainmentem. Ovládání je doplněno o dotykovou lištu, kterou lze používat k ovládání hlasitosti, zoomu mapy v navigaci, nebo ke změně teploty klimatizace.

Součástí výbavy je také SmartLink, který umožňuje použití vašich oblíbených aplikací přímo v autě prostřednictvím infotainmentu. ŠKODA Connect navíc zajišťuje soubor online služeb, které zahrnují proaktivní servis, diagnostiku, aktualizaci softwaru a základní funkce pro elektrovozy v rámci balíčku Vzdáleného přístupu.