Volkswagen Multivan - Čalounění stropu
Volkswagen Multivan - Čalounění stropu
Čalounění stropu
-

Komfortní čalounění stropu

Zajistí čerstvý vzduch i světlo v prostoru pro cestující

Lišty s výdechy ventilace v čalounění stropu zajistí v prostoru pro cestující čerstvý vzduch a současně brání zamlžení bočních oken. Integrované čtecí lampičky mohou být nasměrovány přesně tam, kam je potřeba.

Volkswagen Multivan - Sedadla
Volkswagen Multivan - Sedadla
Sedadla
-

Sedadla

Lavice trojsedadla v čalounění z kůže

Ve spojení s čalouněním v kombinaci kůže "Nappa" a alcantary jsou výrazně tvarované plochy sedadla i jeho boky a je tak zajištěno lepší boční držení těla.

Samostatná sedadla otočná o 360°

Samostatná sedadla ve druhé řadě je možné otočit proti směru jízdy, a to velmi snadno, bez nutnosti jejich náročného přestavování. Samostatná sedadla je možné otáčet v obou směrech.

Otočné sedadlo s integrovanou dětskou sedačkou

Toto samostatné sedadlo s loketními opěrkami lze rychle a pohodlně přeměnit z plnohodnotného sedadla s tříbodovým bezpečnostním pásem pro dospělou osobu na robustní dětskou sedačku a podle libosti ji otočit.

Komfortní sedadla s bederními opěrkami

Výškově nastavitelná, ergonomická sedadla pro řidiče a spolujezdce jsou vybavena loketními a bederními opěrkami. Bederní opěrky mohou být na přání s elektrickým ovládáním.

Volkswagen Multivan - Multifunkční volant
Volkswagen Multivan - Multifunkční volant
Volant
-

Multifunkční volant

Vše pevně v rukou

Velmi dobře padne do ruky a zaujme svým příjemným ovládáním. Prostřednictvím tlačítek na jeho ramenech můžete ovládat například funkce rádia, resp. navigačního systému, Váš mobilní telefon nebo tempomat. Navíc jej lze nastavit jak na výšku, tak i v podélném směru. Řidič tak má i na dlouhých cestách zajištěnu pohodlnou pozici sezení.

Volkswagen Multivan - Interiér
Volkswagen Multivan - Interiér
Interiér
-

Interiér

Komfortní palubní deska

Horizontálně vedené linie designu exteriéru mají své pokračování i uvnitř vozu na nově modelované palubní desce. Harmonicky sladěný dekorační pruh, dekorační lišta a barva interiéru navozují velmi útulnou atmosféru. Mnoho praktických úložných přihrádek a odkládacích prostor pak završuje výčet jejích vlastností.

Volkswagen Multivan - Multifunkční stůl
Volkswagen Multivan - Multifunkční stůl
Multifunkční stůl
-

Multifunkční stůl

Tento stůl s kruhovou deskou je doplněn mnoha přihrádkami na malé i velké věci potřebné při Vašich cestách. V případě, že není aktuálně potřeba, lze plochu stolu otočit o 90°, sklopit k sobě a zapustit do nohy stolu. Potom jej lze celý po dvou dodatečných středních vodicích lištách zasunout mezi dvě samostatná sedadla.

Systém vodicích lišt

Prostor pro cestující, resp. nákladový prostor s plochou 5,8 m (pro model s krátkým rozvorem) nebo 6,7 m (pro model s dlouhým rozvorem) můžete zařídit přesně podle Vašich potřeb, protože inteligentní systém vodicích lišt umožňuje pohodlně a téměř plynule posouvat lavici trojsedadla i samostatná sedadla. Pro usnadnění vyjmutí nebo zpětnou instalaci samostatných sedadel i lavice trojsedadla lze kryty vodicích lišt snadno sejmout.