Volkswagen Multivan PanAmericana - Car-Net
Volkswagen Multivan PanAmericana - Car-Net
Car-Net
-

Volkswagen Car-Net

Otevřít a zavřít pomocí aplikace

Díky systému Car-Net zažijete novou dimenzi komfortu a infotainmentu. Můžete tak získat užitečné aktuální informace z internetu a propojit chytrý mobilní telefon s Vaším automobilem. Systém Car-Net je pro Multivan PanAmericana součástí výbavy na přání.

Volkswagen Multivan PanAmericana - Interiér
Volkswagen Multivan PanAmericana - Interiér
Interiér
-

Interiér

Komfortní kabina

Kabina vozu Multivan PanAmericana okouzlí svou vysoce kvalitní výbavou, která zahrnuje multifunkční volant v kůži s ozdobnými švy v šedé barvě "Moonrock", kůží potaženou hlavici řadicí páky, klimatizaci "Air Care Climatronic", multifunkční ukazatel palubního počítače "Plus" a systém sledování únavy řidiče. Další pozoruhodné prvky se skrývají v prostoru pro nohy - pedály jsou opatřeny kryty se vzhledem ušlechtilé oceli a nástupní světla zaujmou nápisem "PanAmericana".

Všechna místa mohou být na přání čalouněna kůží "Nappa"1 ve dvoubarevné kombinaci hnědé "Marrakesch" a titanově černé, včetně ozdobných švů v barvě "Tobacco". Podlaha prostoru pro cestující může být navíc na přání pokryta robustním plechem s reliéfním povrchem nebo exkluzivním povrchem se vzhledem dřeva "Halifax Maple".