Volkswagen Multivan 6.1 - We Connect
Volkswagen Multivan 6.1 - We Connect
Volkswagen We Connect
-

Volkswagen We Connect

Váš přístup do světa inovativních služeb online

Multivan 6.1 je sériově vybaven inovativními online funkcemi "We Connect" a současně také nejnovější generací infotainmentu. I během jízdy tak můžete být online. "We Connect" Vám přináší atraktivní prvky, díky nimž bude každá jízda ještě komfortnější a bezpečnější. Ať už se jedná o dopravní informace v reálném čase, aktualizace map nebo možnost odemčení vozu pomocí aplikace - Váš Multivan 6.1 má to nejlepší připojení do online světa.

Volkswagen Multivan 6.1 - Telefonní rozhraní
Volkswagen Multivan 6.1 - Telefonní rozhraní
Telefonní rozhraní
-

Telefonní rozhraní „Comfort“

To nejlepší připojení do sítě

Sériové telefonní rozhraní "Comfort" Vám usnadňuje komunikaci a v závislosti na modelu chytrého mobilního telefonu navíc umožňuje jeho bezdrátové nabíjení. Vaše ruce tak mohou spočívat tam, kde mají být - bezpečně na volantu.

Volkswagen Multivan 6.1 - Navigace
Volkswagen Multivan 6.1 - Navigace
Navigace
-

Navigační systém Discover Pro

Váš nejmodernější infotainment

Nezáleží na tom, zda chcete v průběhu jízdy telefonovat, zda potřebujete aktuální informace o dopravě nebo si potřebujete zajistit zábavu: Navigační systém "Discover Pro" s intuitivním ovládáním nenechá žádné přání nesplněné. Umožňuje například přístup k rozsáhlé nabídce užitečných funkcí, které lze ovládat pomocí gest. Vy se tak dostanete spolehlivě do cíle Vaší cesty a zažijete přitom zábavu v té nejlepší kvalitě.

Volkswagen Multivan 6.1 - Sedadla
Volkswagen Multivan 6.1 - Sedadla
Sedadla
-

Sedadla

Vysoký komfort sezení

Multivan 6.1 je již z výroby vybaven mimořádně pohodlnými sedadly, která lze navíc na přání vybavit bederními opěrkami s možností nastavení ve 4 směrech. Samostatná sedadla, kterými je vůz vybaven, lze velmi snadno otočit a variabilně posouvat.