Volkswagen California - Lavice
Volkswagen California - Lavice
Lavice
-

Sedadlová lavice

Můžete se těšit na maximální flexibilitu

Prostor pro cestující ve voze California Beach může být na přání vybaven trojsedadlem. Po jeho sklopení a společně s polstrovaným multiflexboardem vznikne plocha pro odpočinek o rozměrech 1,50 x 1,83 m. Odpadá sériově dodávaná odkládací přihrádka s polstrováním lehátka.

Při volbě trojsedadla se dvěma samostatnými sedadly najde v prostoru pro cestující vozu California Beach pohodlné místo až pět osob. California Beach se tak stane plnohodnotným sedmimístným automobilem.

V případě, že je prostor pro cestující vozu California Beach vybaven dvousedadlem se samostatným otočným sedadlem, mohou na těchto místech cestovat až tři osoby.

Volkswagen California - Vnější přípojky
Volkswagen California - Vnější přípojky
Vnější přípojky
-

Vnější přípojky

Přípojka na napětí 230 V

Zásuvka umožňuje při pobytu v kempu zásobování vozu energií. Navíc zajišťuje také dobíjení autobaterie. Vedle ní se nachází plnicí otvor 30litrové nádrže na pitnou vodu, která je chráněna proti mrazu a je umístěna na levé vnitřní boční stěně. Nádrž na splaškovou vodu, která má také objem 30 litrů, je integrována v kuchyňské lince

Připojení vnější sprchy

Na zádi vozu je instalována vnější vodovodní přípojka napojená na vnitřní nádrž s pitnou vodou. Pomocí připevněné sprchy je pak možné pohodlně omýt např. vybavení pro volnočasové aktivity.

Volkswagen California - Stůl a židle
Volkswagen California - Stůl a židle
Stůl a židle
-

Kempinkový stůl a židle

Kempinkový stůl

Spoustu místa pro snídaně, večeře i hry nabízí stůl, který je možné snadno rozložit a použít jak uvnitř, tak venku. Po použití jej lze úsporně složit do obložení bočních posuvných dveří.

Kempinkové židle

Obě skládací židle mají potah z vysoce odolné látky, jsou velmi pohodlné a přes noc nebo v průběhu jízdy je lze jednoduše uložit do uchycení na vnitřní straně zadních výklopných dveří.

Volkswagen California - Bodová světla
Volkswagen California - Bodová světla
Bodová světla
-

Bodová světla v zadních dveřích ve vyklápěcí střeše

Usnadňují Vám nakládání a vykládání

Dvě světla s postupným stmíváním využívající LED diody v zadních výklopných dveřích zajistí více světla v obytném prostoru, když se okolí vozu ponoří do tmy. Při otevřených zadních výklopných dveřích světla osvětlují prostor za vozem, a usnadňují tak nakládání a vykládání.

LED osvětlení v sériové vyklápěcí střeše a ve výklopných zadních dveřích zajistí dostatek světla v interiéru a lze jej ovládat vypínači, které jsou v pohodlném dosahu.

Volkswagen California - Sedadla
Volkswagen California - Sedadla
Sedadla
-

Sedadla

Otočná sedadla s berními opěrkami

Ergonomická sedadla pro řidiče a spolujezdce jsou vybavena loketními a bederními opěrkami. Sedadla zajišťují dobré boční držení těla a lze je otočit o 180°. Bederní opěrky mohou být na přání vybaveny elektrickým ovládáním.

Sedadlo s možností elektrického nastavení 12 parametrů - Sedadla řidiče i spolujezdce je možné přizpůsobit pomocí elektrického ovládání. Konkrétně lze nastavit bederní opěrku, sklon opěradla, výšku sedáku, sklon sedáku a jeho délkové nastavení. Představuje tak ideální řešení pro nastavení individuální pozice sezení. Sedadlo řidiče je vybaveno funkcí "Memory", která umožňuje uložit tři různá nastavení sedadla.

Samostatné sedadlo v prostoru pro cestující

Samostatné sedadlo s pohodlnými loketními opěrkami je sklopné, otočné, lze jej posouvat v podélném směru a také ho lze zcela vyjmout. Je vybaveno tříbodovým bezpečnostním pásem a úchyty ISOFIX. Nedodává se pro modely California s pohonem všech kol 4MOTION.