VW Caddy - Kožený paket
VW Caddy - Kožený paket
Kožený paket
-

Kožený ­paket

Citelně elegantní

Kdo tráví ve voze hodně času, ten umí perfektně ocenit malé, komfortní detaily. Ovládací prvky vozu Caddy provedené v kůži jsou příjemné na dotek. Kožený paket obsahuje:

  • Madlo ruční brzdy
  • Hlavici řadicí páky s manžetou
  • Lze kombinovat buďto s volitelným koženým volantem nebo s volitelným koženým multifunkčním volantem.
Volkswagen Caddy - Odkládací prostory
Volkswagen Caddy - Odkládací prostory
Zajištění nákladu
-

Zajištění nákladu

Úchytná oka

Pro bezpečné ukotvení nákladu za jízdy jsou v prostoru pro zavazadla vozu Caddy k dispozici čtyři úchytná oka, v Caddy Maxi je šest úchytných ok. V případě, že jste se u Caddy s krátkým rozvorem rozhodli pro třetí řadu sedadel (výbava na přání), je počet úchytných ok v zavazadlovém prostoru snížen na dvě.

Síťová dělicí přepážka

Síťová dělicí přepážka, která se dodává na přání, zajišťuje pasivní ochranu před volně uloženými předměty v zavazadlovém prostoru v případě náhlého intenzivního brzdění. Elastická síť je ukotvena ke speciálním úchytným bodům na C-sloupku karoserie a v případě, že není potřeba, může být srolována.

Volkswagen Caddy - Odkládací prostory
Volkswagen Caddy - Odkládací prostory
Odkládací prostory
-

Odkládací prostory

Střešní galerie

Nad sedadly řidiče a spolujezdce se nachází hluboká střešní galerie, do které mohou být uloženy i větší předměty.

Sklopné stolky na zadních stranách opěradel předních sedadel

Praktické na delších cestách. Stolky na zadních stranách opěradel předních sedadel, jež lze přiklopit nahoru k ploše opěradla, poskytují cestujícím ve druhé řadě sedadel odkládací plochu, která se snadno čistí. V ploše stolku je integrovaný držák nápojů.

Volkswagen Caddy - Topení a klimatizace
Volkswagen Caddy - Topení a klimatizace
Topení a klimatizace
-

Topení a klimatizace

Nezávislé topení, které se dodává na přání, pracuje odděleně od systému topení a větrání vozu. Lze jej ovládat jak prostřednictvím centrálního řídicího panelu, tak také pomocí dálkového ovládání. Alternativně se dodává také přídavné vodní topení.

Klimatizace

Poloautomatická klimatizace s plynulou regulací trvale zajistí příjemnou teplotu v interiéru. Díky velkým ergonomickým otočným ovladačům a tlačítkům lze v průběhu jízdy regulovat teplotu ve stupních, rozdělení vyfukovaného vzduchu i intenzitu jeho proudění.

Klimatizace "Climatronic" reguluje teplotu v interiéru vozu elektronicky prostřednictvím senzorů a permanentně porovnává aktuální teplotu s požadovanou hodnotou. Díky dvouzónové regulaci si s přesností na celé stupně může preferovanou teplotu nastavit separátně řidič i spolujezdec. Senzor kvality vzduchu pak nepřetržitě monitoruje složení nasávaného vzduchu a v případě potřeby automaticky přepíná na vnitřní cirkulaci.

Vyhřívání skla předního okna

Topné drátky, které jsou integrované ve skle předního okna, zajistí dobrý výhled z vozu i v chladném a vlhkém počasí. Vyhřívání skla předního okna se dodává pouze v kombinaci s paketem "Světla a výhled".

Vyhřívání sedadel

Vyhřívání sedadel, které je součástí výbavy na přání, je zabudované v sedákách a opěradlech předních sedadel a má nezávislé ovládání pro sedadlo řidiče a spolujezdce. Při zapnutém zapalování jsou k dispozici tři stupně intenzity vyhřívání.

Volkswagen Caddy - Interiér
Volkswagen Caddy - Interiér
Interiér
-

Interiér

V interiéru vozu Caddy Vás očekává až sedm maximálně pohodlných a flexibilních sedadel, kvalitně zpracovaná a moderně uspořádaná přístrojová deska a dostatek prostoru pro všechna překvapení, která Vás v životě čekají.