ID.3

Revoluce místo evoluce

První model z řady ID. bude uveden na trh v roce 2020.

S ID.3 začíná nová éra mobility: Zažijte elektrizující výkon. Seznamte se s nejmodernějším designem v kombinaci s dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. Budoucnost je připravena. Nastupte si a zarezervujte si jeden z modelů exkluzivní speciální edice: ID.3 1ST. Výkon: maximální krouticí moment je k dispozici od první otáčky motoru. Dojezdová vzdálenost: až 420 km na elektrický pohon (WLTP2).

Model Volkswagen ID.3


1. Atraktivní vlastnosti ID.3 1ST.

Náskok díky udržitelné mobilitě

Není nic, co by bylo více fascinující, než budoucnost. Nové technologie nám otevírají nové možnosti. Současně přitom čelíme velkým výzvám. Proto je model ID.3 1ST zcela nově vyvinutý - čistě na elektřinu a především - splňuje podmínky udržitelné mobility. Je to náš první automobil s neutrální klimatickou bilancí, který je předáván zákazníkům, a to díky důslednému snížení emisí CO₂ v dodavatelském řetězci i ve výrobě. Nevyhnutelné emise CO₂ jsou kompenzovány projekty na ochranu klimatu.

Krouticí moment, který přináší radost

ID.3 1ST je synonymem pro jedinečný, elektrizující zážitek z jízdy: maximální krouticí moment je k dispozici od první otáčky motoru, konstantní dynamické zrychlení a výkon zvýší tep každého srdce. Jediné, co musíte udělat, když chcete zažít tento pocit, je nasednout a rozjet se.

Nekonečná radost z jízdy

Speciální modely ID.3 1ST se dodávají se středně velkou baterií (58 kWh). Sériový model bude k dispozici dokonce ve třech variantách: kromě středně velké baterie (58 kWh) také s malou baterií (45 kWh), se kterou má dojezdovou vzdálenost až 330 km (WLTP²) a s velkou baterií (77 kWh), s níž dojezd může být až 550 km (WLTP²). Vždy tedy existuje správný model pro téměř každou destinaci.

Interaktivní světlomety

ID.3 1ST je jako dobrý přítel, který Vám pomůže na Vašich každodenních cestách. Koncepce osvětlení je inteligentnější než vše, co jste doposud v autě viděli. Automobil Vás při nastoupení pozdraví, pomůže Vám s navigací a řekne Vám, abyste sešlápli pedál brzdy v případě, že zaznamená hrozící nebezpečí. Při vystupování z vozu Vás dokonce upozorní na blížící se vozidlo.

Inovativní světlomety LED Matrix

Když se přiblížíte k Vašemu vozu ID.3 1ST, probudí se, pozná Vás a pozdraví Vás "mrknutím" svých LED Matrix světlometů. Ty Vám vždy osvětlují cestu a dokážou se dokonale přizpůsobit téměř jakémukoli prostředí. Vy tak můžete jet předvídavějším způsobem.

vw id 3

2. První. Na první pohled.

ID.3

Exkluzivní detaily modelu ID.3 1ST každému na první pohled prozrazují, kdo je předjezdcem elektromobility počínaje plaketou 1ST a výrazným designem zadních sloupků karoserie, přes logo 1ST a pedály ve stylu Play & Pause, až po jedinečné přivítání na uvítací obrazovce - to je Vaše speciální edice.

3. Naše ideje pro Vaší mobilitu.

Vaše domácí nabíjecí stanice: Wallbox

Nebylo by příjemné nastoupit ráno do Vašeho elektromobilu s plně nabitou baterií a začít den plný energie? Volkswagen proto bude brzy nabízet "zásuvku s vysokým výkonem" pro domácnost: tzv. wallbox. Po jeho instalaci k němu můžete elektromobil jednoduše připojit a nabíjet přes noc. To je dokonce ještě pohodlnější než tankování paliva. Wallbox bude navíc k dispozici ve dvou verzích s různým nabíjecím výkonem.

vw id 3 wallbox

vw financial services

To se vyplatí: Volkswagen Financial Services

Elektromobilita by měla být dostupná pro každého. Proto při pořízení modelu ID.3 budete moci již brzy vybírat z atraktivní leasingové nabídky. Nabízíme Vám různé varianty, abyste si mohli užívat mobilitu bez stresu.