449 990 Kč
 • Cena vozu od: 449 990 Kč
 • Výkon: 85 - 136 kW
 • Spotřeba: 4,4 – 7,8 l/100km

Základní charakteristika modelu

Hyundai Tucson - Neobyčejný komfort a pohodlí

Ohromující v každém detailu.

Objevte nový Hyundai Tucson. Odvážný a atletický vzhled Vás uchvátí noblesními jasně střiženými liniemi karoserie a vyváženými proporcemi. Kombinace svěžího a odvážného designu s nepřeberným množstvím nejmodernějších technologií a asistenčních systémů, dělá z nového Hyundai Tucson kompaktní SUV, které je lepší než kdykoliv dřív.

Design karosérie

-

Objevte nový Tucson

Ohromující v každém detailu

Kombinace svěžího a odvážného designu s nepřeberným množstvím nejmodernějších technologií a asistenčních systémů, dělá z nového Hyundai Tucson kompaktní SUV, které je lepší než kdykoliv dřív.

Panoramatické střešní okno

Užijte si luxus velkého panoramatického okna, kochejte se modrou oblohou a světem kolem Vás.

Výrazná kaskádovitá mřížka

Nový Tucson přináší typickou kaskádovitou mřížku chladiče charakteristickou pro nově uvedené vozy Hyundai. Chromované části přední mřížky ve spojení s přepracovaným designem předních Bi-LED světlometů vytváří robustní a nezaměnitelný vzhled.

-

Bi-LED světlomety s LED blinkry

Nový Tucson disponuje Bi-LED světlomety zajišťující vynikající viditelnost a spolu se systémem automatického přepínání dálkových světel HBA poskytují mimořádný komfort. Světelný tok je vysoce kvalitní a řidiči usnadní včasné rozpoznávání objektů během nočních jízd. Zároveň snižuje míru únavy řidiče a také oslnění ostatních účastníků provozu.

LED denní světla a mlhovky

LED denní světla byly přepracovány a dodávají novému Tucsonu výraznější vzhled.

Zadní kombinované LED svítilny

Kombinované zadní LED svítilny byly přepracovány a dodávají novému Tucsonu více dynamický vzhled a lepší viditelnost.

-

Asymetricky tvarované lemy blatníků

Takto tvarované lemy vytvářejí pocit, že vůz je v pohybu, i když nehybně stojí, a dodávají mu tak sportovní charakter.

Kola z lehké slitiny

Na výběr je široká paleta moderních kol z lehké slitiny ve velikostech od 16“ do 19“.

Chromované spodní lišty oken a Zadní ochranná lišta

Precizně slícované chromované spodní lišty oken vedou od A sloupku až po C sloupek a vkusně zdokonalují celkový vzhled. Zadní stříbrná ochranná lišta navíc dodává dojem robustního stylu SUV.

-

Aerodynamický design

Design Tucsonu není jen atraktivní na pohled, ale také funkční. Byl navržen tak, aby snížil součinitel odporu vzduchu a tím i spotřebu paliva. Ke zlepšení aerodynamiky vozu přispěl spojler předního nárazníku, snížené zakřivení A sloupku, zadní spojler a optimalizace podvozku. Díky tomu je vůz i při vyšších rychlostech stabilní, úsporný a stále příjemně tichý.

Zadní spojler

Aerodynamický zadní spojler je osazen elegantním LED brzdovým světlem.

-

Elegantní a sportovní

Nový Tucson vyniká svým výrazným a zároveň atletickým vzhledem, který na první pohled uchvátí osobitými liniemi a vyváženými proporcemi. Nepřehlédnutelná boční linie spojuje přední světlomety se zadními a dodává vozu dynamický nádech.

Dvojité chromové koncovky výfuku

Sportovní chromové koncovky výfuku prošly změnou a řadí se k mnoha jiným prvkům, které dělají nový Tucson speciální.

Boční tvarování

Sportovní dvoutónové boční lišty spojují oblouky kol a vizuálně prodlužují rozvor.

Design interiéru

-

Prostorný a osobitý

Interiér překonávající očekávání

Pozornost je v věnována každému detailu, díky čemuž je interiér nového Hyundai Tucson naprosto výjimečný. Ergonomický design interiéru byl zdokonalen měkčenými materiály a rafinovanými barevnými schématy.

Klasický černý interiér spojený s šedým stropem vytváří elegantní kontrast. Precizně provedené prošívání palubní desky, volantu a hlavice řadicí páky navodí příjemnou atmosféru kdykoliv nasednete.

Dvoubarevný interiér v kombinaci jemných kontrastů béžové a černé barvy zvýrazňuje precizně zpracovaný interiér vozu. Palubní deska má také béžové kontrastní prošívání, které umocňuje celkový vzhled.

Pociťte nádech luxusu díky koženému vínovému interiéru. Vedle okouzlujícího čalounění dveří a sedadel pozdvihuje interiér kontrastní prošívání palubní desky, volantu a hlavice řadicí páky.

Zažijte krásu kontrastu. Nové světle šedé čalounění dveří a sedadel je opatřeno kontrastně černým stropem. Šedé prošívání na palubní desce, volantu a hlavici řadicí páky dodávají jedinečný dotek elegance.

-

Variabilní zavazadlový prostor

Prostorný a flexibilní. Nový Tucson disponuje velkorysým objemem kufru 513 litrů. Konfigurace zavazadlového prostoru je snadně nastavitelná – v několika sekundách můžete sklopit zadní sedadla, která jsou v poměru 60:40. Se sklopenými sedadly se objem zavazadlového prostoru zvýší na 1 503 litrů. Pro větší pohodlí cestujících je možné nastavit úhel opěradel zadních sedadel. Pod výškově nastavitelnou podlahou se ukrývá další úložný prostor.

Rolovací kryt zavazadlového prostoru

Ochrání náklad před zraky nepovolaných a udrží jej bezpečně v zavazadlovém prostoru i při prudkém brzdění.

Háček pro uchycení nákupní tašky

Jednoduché a chytré řešení. Nákupní tašku zavěsíte a už se Vám cestou domů nic nevysype ani nerozbije.

-

Elektricky nastavitelná sedadla

Najděte si tu nejpohodlnější polohu díky nastavitelné sedačce spolujezdce v 8 směrech a řidičovy sedačky v 10 směrech s elektrickou bederní opěrkou..

Vyhřívání a ventilace sedadel

Ventilovaná sedadla s 3stupňovým nastavením ocení řidič i cestující vpředu zejména v letním období. V zimním období je pak možné využít vyhřívání, opět nastavitelné ve 3 stupních. Zadní sedadla mají vyhřívané sedáky i opěradla s možností 2stupňového nastavení intenzity vyhřívání.

Ventilace pro zadní sedadla

Nastavitelné větrací otvory umožňují pasažérům na zadních sedadlech nasměrovat proud vzduchu podle aktuální potřeby.

-

Plně automatické nastavení klimatizace

Stačí ji jen nastavit a můžete se uvolnit. Duální automatická klimatizace vytváří nezávislé komfortní zóny pro řidiče a spolujezdce na předním sedadle podle jejich požadavků. Jednoduše nastavte požadovanou teplotu a systém se o vše postará.

Elektronicky ovládaná parkovací brzda

Elektronicky ovládaná parkovací brzda funguje automaticky a navíc šetří místo v přední středové konzole.

Inteligentní otevírání 5. dveří

Užijte si jednoduché nakládání. Inteligentní 5. dveře se automaticky otevřou, když se řidič přiblíží k zadním dveřím a inteligentní klíč je detekován po dobu 3 vteřin. Nakládaní těžkých nebo objemných nákladů nebylo nikdy jednodušší.

-

Prémiová kožená palubní deska

V závislosti na zvolené výbavě můžete mít horní část palubní desky čalouněnou prémiovou kůži zakončenou dvojitými švy.

Přístrojový panel Supervision

Optimálně umístěný a snadno čitelný. Přístrojový panel Supervision se svým 4,2“ barevným LCD displejem zobrazuje důležité informace: stav aktivních bezpečnostních prvků, zbyvající dojezd, spotřebu paliva, navigační pokyny, venkovní teplotu a mnoho dalšího.

Multifunkční volant

Mějte vše pod kontrolou a zůstaňte ve spojení aniž byste sundali ruce z volantu. Tlačítka pro nastavení inteligentního adaptivního tempomatu jsou zde také, takže můžete udržovat konstantní rychlost a vzdálenost od před Vámi jedoucích vozidel. K dispozici je také vyhřívaný volant pro ještě větší komfort.

Konektivita

-

Moderní konektivita

Zrychlete s on-line službami

Nový Tucson přináší služby, díky kterým se řízení stane pohodlným a cesta do cíle Vaší cesty snazší. Zdarma poskytované předplatné služeb LIVE Services Vám poskytuje aktuální informace o dopravě, ceně paliva, počasí a POI a v neposlední řadě také o možnostech parkování a autorizovaných partnerech Hyundai. Informace o rychlostních kamerách a radarech jsou dostupné v závislosti na lokální legislativní úpravě.

-

Navigační systém

Perfektně umístěn pro snadnou manipulaci, 8“ dotykový displej je ozdobou již tak výborně provedené palubní desky. Tento design umožňuje zobrazovat multimediální informace blíže řidičovu zornému poli. Vše je snadno dostupné díky aplikaci Apple CarPlayTM a Android AutoTM, takže můžete ovládat Vás chytrý telefon prostřednictvím displeje ve voze. Součástí je 7letý bezplatný přístup ke službám LIVE Services, které poskytují aktuální dopravní zpravodajství, upozornění na radary, údaje o parkování, počasí, bodech zájmu či ceny paliv.Apple CarPlayTM je registrovaná značka Apple Inc.Android AutoTM je registrovaná značka Google Inc.

*Upozornění na radary není dostupné ve všech zemích.

**Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány.

-

8’’ displej s integrovanou navigací

Jedna z největších interiérových změn nového Tucsonu je 8“ plovoucí displej, který je perfektně umístěn, aby zajistil jednoduché ovládání například rádia nebo navigace. Přehrává různé typy médií a dovede přenést obsah Vašeho chytrého telefonu na displej pomocí funkcí Apple CarPlayTM nebo Android AutoTM. A aby toho nebylo málo, LIVE Services Vás budou po dobu sedmi let bezplatně informovat o aktuálním dopravním zpravodajství, rychlostních radarech*, údajích o počasí či informacích o bodech zájmů, aktuálních cenách parkovacích míst včetně zaplněnosti a cenách pohonných hmot.Apple CarPlayTM je registrovaná ochranná známka Apple Inc.Android AutoTM je registrovaná ochranná známka Google Inc.

*Upozornění na radary není dostupné ve všech zemích.

**Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány.

-

Bezdrátové nabíjení

Nabíjecí kabel můžete klidně zapomenout! Nadešel čas, kdy jej nepotřebujete. Naše bezdrátová nabíjecí podložka umístěná ve středové konzole Vám umožní snadno a bez problémů nabít chytrý telefon kompatibilní s technologií Qi.

USB nabíjení vzadu

Připojte se a hrajte. Pro cestující na zadních sedadlech je nainstalován praktický USB port.

Připojení (AUX a USB)

Porty AUX a USB umožňují snadné připojení všech typů mobilních zařízení s oblíbenou hudbou, včetně chytrého telefonu a MP3 přehrávače.

-

Prvotřídní Hi-Fi systém KRELL

Díky prvotřídnímu zvukovému systému od společnosti KRELL můžete cestovat ve velkém stylu. O skvělý poslech hudby se postará 10 reproduktorů včetně subwooferu společně s výkonným externím zesilovačem.

360° kamerový systém (SVM)

Jednoduché a bezpečné parkování. Kamery na přídi, zádi a pravé i levé straně vozidla nejenže poskytují záběry okolí v rozsahu 360 stupňů, ale umožní Vám zaparkovat ve stísněných prostorech.

Výbavové stupně

-
Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

 • Cena od: 449 990 Kč
 • 16“ kola z lehké slitiny
 • Projektorové světlomety, LED denní světla
 • Manuální klimatizace
 • El. ovládaná přední a zadní okna
 • Rádio s Bluetooth handsfree
 • 16" kola z lehké slitiny, pneumatiky 215/70 R16
 • Náhradní kolo – dojezdová rezerva (pro 1,6 GDI, 1,6 CRDi)
 • LED denní světla, nárazníky, kliky dveří a vnější zpětná zrcátka v barvě vozu
 • Projektorové přední světlomety
 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný u spolujezdce), boční airbagy vpředu, okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Aktivní hlavové opěrky vpředu, 3 zadní hlavové opěrky
 • Stabilizační systém VSM (protiprokluzový systém - TCS, ABS, EBD a brzdový asistent)
 • Systém bránící převrácení vozu ROP, systém stabilizace přívěsu TSA, asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC
 • Systém aktivní kapoty zmírňující následky v případě kolize s chodcem
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, úchyty pro dětskou sedačku (Isofix)
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkovým čalouněním
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant
 • Monitorování tlaku v pneumatikách, regulace osvětlení palubních přístrojů, funkce komfortního blikání - trojblik
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Automatické světlomety (světelný senzor)
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním, alarm a imobilizér, dva sklopné klíče
 • ISG - stop and go systém, automatické uzamčení vozu při rozjezdu
 • Manuální klimatizace
 • Přístrojový panel s 3,5" TFT LCD displejem, palubní počítač
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla a schránka na brýle, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách s osvětlením
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla s nastavitelným sklonem opěradla, kapsy na opěradlech předních sedadel
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, zadní opěrka rukou
 • Rádio s 5“ monochromatickým displejem, RDS a MP3 přehrávačem, USB & iPod a AUX, 6 reproduktorů (2 přední + 2 zadní + výškové)
 • Bluetooth handsfree
 • Ovládání audiosystému na volantu
 • 5 let záruka bez omezení ujetých km
 • 5 let asistenční služby
 • 5 let kondiční prohlídky
-
Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

 • Cena od: 479 990 Kč
 • 17“ kola z lehkých slitin
 • Integrovaný audio systém se 7“ displejem
 • Automatická duální klimatizace
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Zadní parkovací senzory a kamera
 • 17" kola z lehké slitiny, pneumatiky 225/60 R17
 • Náhradní kolo – dojezdová rezerva
 • Projektorové přední světlomety, LED denní světla, nárazníky a kliky dveří v barvě vozu
 • Boční LED blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Vnější zpětná zrcátka v barvě vozu
 • Přední mlhovky, integrované statické přisvěcování do zatáčky
 • Stříbrné střešní ližiny
 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný u spolujezdce), boční airbagy vpředu, okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Aktivní hlavové opěrky vpředu, 3 zadní hlavové opěrky
 • Stabilizační systém VSM (protiprokluzový systém - TCS, ABS, EBD a brzdový asistent)
 • Systém řízení trakce při průjezdu zatáčkou ATCC (pro verze s pohonem všech kol)
 • Systém bránící převrácení vozu ROP, systém stabilizace přívěsu TSA, asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC
 • Systém aktivní kapoty zmírňující následky v případě kolize s chodcem
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, úchyty pro dětskou sedačku (Isofix)
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s prémiovým látkovým čalouněním
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant
 • Kůží potažený volant a hlavice řadicí páky
 • Flex Steer / Drive Mode - možnost nastavení charakteristiky řízení / odezvy automatické převodovky
 • Monitorování tlaku v pneumatikách, regulace osvětlení palubních přístrojů, funkce komfortního blikání - trojblik
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Automaticky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Automatické světlomety (světelný senzor)
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním, alarm a imobilizér, dva sklopné klíče
 • ISG – stop and go systém, automatické uzamčení vozu při rozjezdu
 • Dvouzónová automatická klimatizace s automatickým odmlžováním (vč. chlazení schránky před spolujezdcem a zadních průduchů)
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Přístrojový panel s 3,5" TFT LCD displejem, palubní počítač
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla a schránka na brýle, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách s osvětlením
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji audiosystému a zadní parkovací senzory
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla s nastavitelným sklonem opěradla, kapsy na opěradlech předních sedadel
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, zadní opěrka rukou
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Rádio se 7“ dotykovým displejem, RDS a MP3 přehrávačem, USB & iPod a AUX s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*, 6 reproduktorů (2 přední + 2 zadní + 2 výškové), USB dobíjení vzadu, anténa typu žraločí ploutev
 • Ovládání audiosystému na volantu
 • Bluetooth handsfree
 • 5 let záruka bez omezení ujetých km
 • 5 let asistenční služby
 • 5 let kondiční prohlídky

*Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány.

-
Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

 • Cena od: 499 990 Kč
 • Vyhřívání volantu a předních sedadel
 • Samostmívací zpětné zrcátko
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích LKA
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů
 • LIMITOVANÁ EDICE
 • 17" kola z lehké slitiny, pneumatiky 225/60 R17
 • Sada na opravu pneumatik (vždy s motorem 1,6 a 2,0 CRDi mild-hybrid 48V)
 • Náhradní kolo - dojezdová rezerva (pro motory 1,6 GDi; 1,6 T-GDI; 1,6 CRDi)(ne pro motor 1,6 a 2,0 CRDi mild-hybrid 48V)
 • Projektorové přední světlomety, LED denní světla
 • Zadní kombinované LED svítilny
 • Přední mlhovky, integrované statické přisvěcování do zatáčky
 • Boční LED blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Chromovaná maska chladiče
 • Nárazníky a kliky dveří v barvě vozu
 • Vnější zrcátka v barvě vozu
 • Dvě chromované koncovky výfuku (není dostupné pro 1,6 GDI)
 • Stříbrné střešní ližiny
 • Solární přední skla, zadní tmavá skla
 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný u spolujezdce), boční airbagy vpředu, okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Aktivní hlavové opěrky vpředu, 3 zadní hlavové opěrky
 • Stabilizační systém VSM (protiprokluzový systém - TCS, ABS, EBD a brzdový asistent)
 • Systém řízení trakce při průjezdu zatáčkou ATCC (pro verze s pohonem všech kol)
 • Systém bránící převrácení vozu ROP, systém stabilizace přívěsu TSA, asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC
 • Systém aktivní kapoty zmírňující následky v případě kolize s chodcem
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích – LKA
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, úchyty pro dětskou sedačku (Isofix)
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s prémiovým látkovým čalouněním
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Výškově a podélně nastavitelný volant
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Kůží potažený volant a hlavice řadicí páky
 • Vyhřívání volantu a předních sedadel
 • Automatické světlomety (světelný senzor)
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem, alarm, imobilizér
 • Zadní parkovací senzory
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji rádia
 • Automatické uzamčení vozu při rozjezdu
 • Dvouzónová automatická klimatizace s automatickým odmlžováním (vč. chlazení schránky před spolujezdcem a zadních průduchů)
 • Flex Steer / Drive Mode - možnost nastavení charakteristiky řízení / odezvy automatické převodovky
 • Monitorování tlaku v pneumatikách, regulace osvětlení palubních přístrojů, funkce komfortního blikání – trojblik
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Elektricky ovládaná, sklopná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Přístrojový panel s 3,5″ TFT LCD displejem, palubní počítač
 • Samostmívací vnitřní zrcátko s kompasem
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla a schránka na brýle, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách s osvětlením
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem, 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru, zadní opěrka rukou
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla s nastavitelným sklonem opěradla, kapsy na opěradlech předních sedadel
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • ISG - stop and go systém
 • Rádio se 7" dotykovým displejem, RDS a MP3 přehrávačem, USB & iPod a AUX s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*, 6 reproduktorů (2 přední + 2 zadní + 2 výškové), anténa typu žraločí ploutev
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (standard Qi)
 • USB vstup pro druhou řadu sedadel
 • Ovládání audiosystému na volantu
 • Bluetooth handsfree
 • 5 let záruka bez omezení ujetých km
 • 5 let asistenční služby
 • 5 let kondiční prohlídky

*Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány.

-
Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

 • Cena od: 559 990 Kč
 • Vyhřívání volantu a předních sedadel
 • Samostmívací vnitřní zrcátko s kompasem
 • Integrovaná navigace s 8“ dotykovým displejem
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Zadní kombinovaná LED světla
 • 17" kola z lehké slitiny, pneumatiky 225/60 R17
 • Dojezdové náhradní kolo
 • Boční LED blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • Nárazníky a kliky dveří v barvě vozu
 • Projektorové přední světlomety, LED denní světla
 • Zadní kombinovaná LED světla
 • Přední mlhovky, integrované statické přisvěcování do zatáčky
 • Stříbrné střešní ližiny
 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný u spolujezdce), boční airbagy vpředu, okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Aktivní hlavové opěrky vpředu, 3 zadní hlavové opěrky
 • Stabilizační systém VSM (protiprokluzový systém - TCS, ABS, EBD a brzdový asistent)
 • Systém řízení trakce při průjezdu zatáčkou ATCC (pro verze s pohonem všech kol)
 • Systém bránící převrácení vozu ROP, systém stabilizace přívěsu TSA, asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC
 • Systém aktivní kapoty zmírňující následky v případě kolize s chodcem
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, úchyty pro dětskou sedačku (Isofix)
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s látkovým čalouněním
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant
 • Kůží potažený volant a hlavice řadicí páky
 • Flex Steer / Drive Mode - možnost nastavení charakteristiky řízení / odezvy automatické převodovky
 • Monitorování tlaku v pneumatikách, regulace osvětlení palubních přístrojů, funkce komfortního blikání - trojblik
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Vyhřívání volantu a předních sedadel
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Samostmívací vnitřní zrcátko s kompasem
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Automaticky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Automatické světlomety (světelný senzor)
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním, alarm a imobilizér, dva sklopné klíče
 • Automatické uzamčení vozu při rozjezdu
 • Dvouzónová automatická klimatizace s automatickým odmlžováním (vč. chlazení schránky před spolujezdcem a zadních průduchů)
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Přístrojový panel s 3,5" TFT LCD displejem, palubní počítač
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla a schránka na brýle, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách s osvětlením
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji audiosystému a zadní parkovací senzory
 • ISG - stop and go systém
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla s nastavitelným sklonem opěradla, kapsy na opěradlech předních sedadel
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, zadní opěrka rukou
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Integrovaná navigace s 8" dotykovým displejem, DAB, RDS a MP3 přehrávačem, USB & iPod a AUX s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*, Live Services
 • Bezplatné aktualizace mapových podkladů po dobu 10 let (1x ročně) v hodnotě 30 000 Kč
 • USB vstup ve druhé řadě sedadel
 • Ovládání audiosystému na volantu
 • Bluetooth handsfree
 • 5 let záruka bez omezení ujetých km
 • 5 let asistenční služby
 • 5 let kondiční prohlídky

*Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány.

-
Hyundai Tucson

Hyundai Tucson

 • Cena od: 619 990 Kč
 • 18“ kola z lehké slitiny
 • Bi-LED hlavní světlomety
 • Sledování mrtvého úhlu BCW
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů
 • 18" kola z lehké slitiny, pneumatiky 225/55 R18
 • Sada na opravu pneumatik (vždy s motory 1,6 a 2,0 CRDi Mild-Hybrid 48V)
 • Náhradní kolo (ne pro motory 1,6 a 2,0 CRDi Mild-Hybrid 48V / dojezdová rezerva pro motory 1,6 T-GDI, 1,6 CRDi, 2,0 CRDi)
 • Boční LED blikače integrované ve zpětných zrcátkách
 • LED denní světla
 • Nárazníky a kliky dveří v barvě vozu
 • Chromované spodní lišty bočních oken, LED osvětlení vnějších klik dveří
 • Osvětlení nástupního prostoru ve vnějších zpětných zrcátkách
 • Bi-LED hlavní světlomety s automatickým přepínáním dálkových světel HBA
 • Přední mlhovky, integrované statické přisvěcování do zatáčky, zadní kombinovaná LED světla
 • Stříbrné střešní ližiny a zadní spojler, dvě chromované koncovky výfuku (není dostupné pro 1,6 GDi )
 • Solární přední skla, zatmavená skla od B sloupku dozadu
 • Airbag řidiče a spolujezdce (vypínatelný u spolujezdce), boční airbagy vpředu, okenní airbagy pro přední a zadní sedadla
 • Aktivní hlavové opěrky vpředu, 3 zadní hlavové opěrky
 • Stabilizační systém VSM (protiprokluzový systém - TCS, ABS, EBD a brzdový asistent)
 • Systém řízení trakce při průjezdu zatáčkou ATCC (pro verze s pohonem všech kol)
 • Systém bránící převrácení vozu ROP, systém stabilizace přívěsu TSA, asistent pro rozjíždění do kopce HAC a pro sjíždění ze svahu DBC
 • Systém aktivní kapoty zmírňující následky v případě kolize s chodcem
 • Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích - LKA, rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost - ISLW
 • Asistent pro sledování pozornosti řidiče DAW
 • Sledovaní mrtvého úhlu vnějších zrcátek BCW, asistent změny jízdního pruhu LCA, upozornění na projíždějící vozidla při couvaní - RCCW
 • Autonomní nouzové brzdění FCA
 • Funkce varovných světel při nouzovém brzdění, úchyty pro dětskou sedačku (Isofix)
 • Anatomicky tvarovaná sedadla s prémiovým látkovým čalouněním
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, výškově a podélně nastavitelný volant
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Elektrická bederní opěrka v sedadle řidiče
 • Kůží potažený volant a hlavice řadicí páky
 • Kůží potažená přístrojová deska
 • Vyhřívání volantu a předních sedadel
 • Vyhřívání zadních sedadel
 • Flex Steer / Drive Mode - možnost nastavení charakteristiky řízení / odezvy automatické převodovky
 • Monitorování tlaku v pneumatikách, regulace osvětlení palubních přístrojů, funkce komfortního blikání - trojblik
 • Elektricky ovládaná přední a zadní okna (jednodotykové ovládání u řidiče)
 • Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
 • Automaticky sklopná vnější zpětná zrcátka
 • Automatické světlomety (světelný senzor)
 • Automatické stěrače (dešťový senzor)
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem, alarm, imobilizér, přední parkovací senzory
 • Automatické uzamčení vozu při rozjezdu
 • Dvouzónová automatická klimatizace s automatickým odmlžováním (vč. chlazení schránky před spolujezdcem a zadních průduchů)
 • Samostmívací vnitřní zrcátko s kompasem
 • Tempomat s omezovačem rychlosti
 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí úplného zastavení a opětovného rozjezdu (pouze s automatickou převodovkou)
 • Elektrická parkovací brzda s funkcí Auto Hold
 • Přístrojový panel "Supervision" s 4,2" barevným TFT LCD displejem, palubní počítač
 • Čtecí lampičky pro přední sedadla a schránka na brýle, krytá kosmetická zrcátka ve slunečních clonách s osvětlením
 • Zadní parkovací kamera s obrazem na displeji navigace a zadní parkovací senzory
 • ISG - stop and go systém
 • Asymetricky dělená a sklopná zadní sedadla s nastavitelným sklonem opěradla, kapsy na opěradlech předních sedadel
 • Středová opěrka rukou pro přední sedadla s úložným prostorem, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, zadní opěrka rukou
 • Fixační síť zavazadlového prostoru
 • Integrovaná navigace s 8" dotykovým displejem, DAB, RDS a MP3 přehrávačem, USB & iPod a AUX s funkcí Android Auto* a Apple CarPlay*, Live Services
 • Bezplatné aktualizace mapových podkladů po dobu 10 let (1x ročně) v hodnotě 30 000 Kč
 • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (standard Qi)
 • Ovládání audiosystému na volantu
 • Bluetooth handsfree
 • USB vstup ve druhé řadě sedadel
 • 5 let záruka bez omezení ujetých km
 • 5 let asistenční služby
 • 5 let kondiční prohlídky

*Android Auto a Apple CarPlay nejsou na českém trhu svými vydavateli oficiálně podporovány.

Asistenční systémy

-

Hyundai SmartSense

Postaven pro maximální bezpečnost a klid

Díky technologii Hyundai SmartSense a našim špičkovým asistenčním systémům nabízí nový Tucson nejmodernější bezpečnostní technologii – postaven pro maximální bezpečnost a klid. Mezi hlavní pomocníky při jízdě patří: Autonomní nouzové brzdění (FCA), Sledování mrtvého úhlu a upozornění na projíždějící vozidlo při couvání (BCW), Asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích (LKA), Statické přisvěcování do zatáčky (LBA-S), Inteligentní adaptivní tempomat s úplným zastavením a opětovným rozjezdem (SCC), Automatické přepínání dálkových světel (HBA), Asistent sledování pozornosti řidiče (DAW).

-

Inteligentní adaptivní tempomat (SCC)

Zvyšuje bezpečnost a snižuje únavu řidiče díky udržování přednastavené vzdálenosti od vpředu jedoucího vozidla a automatickému přizpůsobení rychlosti jízdním podmínkám. Adaptivní tempomat SCC pracuje i při popojíždění v hustém provozu včetně úplného zastavení a automatického rozjezdu při opětovném rozjezdu vozidla vpředu.

Sledování únavy řidiče (DAW)

Tento prvek standardní výbavy posouvá bezpečnost a pohodlí na zcela novou úroveň tím, že průběžně monitoruje a analyzuje řidičovy reakce. Když systém rozpozná určitou míru únavy nebo nesoustředěnost, upozorní řidiče zvukovou výstrahou a na displeji přístrojového panelu se zobrazí zpráva informující řidiče, že by měl zvážit přestávku.

-

Asistent pro vedení vozu v jízdním pruhu (LKA)

Standardní výbavou je asistent pro vedení vozu v jízdních pruzích. Tento systém využívá přední kamery pro monitorování dopravního značení. V případě nechtěného opuštění jízdního pruhu způsobeného nepozorností systém upozorní řidiče akustickým a vizuálním signálem a sám nasměruje vozidlo zpět do středu jízdního pruhu.

Sledování mrtvého úhlu s asistencí při změně jízdního pruhu (BCW)

Senzory umístěné v zadním nárazníku detekují přítomnost vozidel v mrtvém úhlu a spouští varovnou světelnou signalizaci ve zpětném zrcátku na levé nebo pravé straně. Když přesto zapnete směrový ukazatel, dojde navíc k aktivaci zvukové výstrahy.

-

Systém autonomního nouzového brzdění (FCA)

Systém autonomního nouzového brzdění FCA (Front Collision-Avoidance Assist) automaticky aktivuje brzdy, pokud na základě signálů z předního radarového senzoru a čelní kamery rozpozná náhlé nebezpečné brzdění vpředu jedoucího vozu. Zpomalením vozu v nebezpečných situacích se minimalizuje poškození vozidla a riziko poranění řidiče nebo ostatních cestujících. Brzdová soustava se plně aktivuje při rychlostech jízdy do 70 km/h, ve vyšších rychlostech dochází k částečné aktivaci brzd.

-

Automatické přepínání dálkových světel (HBA)

Přední světlomety jsou dostupné s nejmodernější Bi-LED technologií kombinující denní svícení s dlouhou životností a výrazně nižší spotřebou energie než standardní halogenová světla. V automatickém režimu HBA detekuje vozidla blížící se v protisměru a zároveň vozidla jedoucí ve stejném směru před Vámi a během noci podle potřeby přepíná dálková světla na potkávací. V případě, že systém nedetekuje žádné vozidlo, automaticky přepne na dálková světla.

Přisvěcování do zatáčky (LBA-S)

Lepší viditelnost a bezpečnější jízda. Přisvěcování do zatáčky osvětluje prostor před vozem při zatáčení a zlepšuje viditelnost.

Motory

-

Dostupné motory

1,6 GDI 97 kW

 • 6,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 182 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 11,5 s na 100km/h
 • emise CO2 158 g/km

1,6 T-GDI 130 kW

 • 7,4 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 205 km/h
 • palivo benzin
 • zrychlení za 9,2 s na 100km/h
 • emise CO2 170 g/km
-

Dostupné motory

1,6 CRDi 85 kW

 • 4,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 175 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 11,8 s na 100km/h
 • emise CO2 128 g/km

1,6 CRDi 100 kW

 • 4,9 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 180 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 11,2 s na 100km/h
 • emise CO2 129 g/km

2 CRDi 136 kW

 • 5,7 l/100 km kombinovaná spotřeba
 • převodovka 6° M
 • maximální rychlost 201 km/h
 • palivo diesel
 • zrychlení za 9,9 s na 100km/h
 • emise CO2 149 g/km
-

Vznětový motor – Mild Hybrid

2,0 CRDi 48V MHEV

 • Nový Tucson je poprvé v historii nabízen s technologií 48V mild hybridního pohonného systému, který je k dispozici v kombinaci s dvoulitrovým dieselovým motorem. Systém asistuje při akceleraci, během níž dodává navíc výkon až 12 kW, a pomáhá snížit spotřebu a emise CO2 až o 7 %. Lithium-ion polymerová baterie disponuje kapacitou 0,44 kWh a je dobíjena energií vzniklou při brzdění. Verze 48V MHEV je dostupná s 6st. manuální nebo nejmodernější 8st. automatickou převodovkou.

Technologie

-

Pohon všech kol HTRAC™

Nový Tucson je k dispozici také s pohonem všech kol, který zaručuje excelentní ovládání. V případě snížené trakce systém HTRAC™ přesune až 50 % točivého momentu na zadní nápravu, čímž zlepší trakci. V extrémních podmínkách systém umožňuje rozložení točivého momentu v poměru 50:50.

*k dispozici pouze u vybraných motorizací

-

7st. dvouspojková převodovka (DCT)

7stupňová dvouspojková automatická převodovka DCT stejně jako manuální kombinuje dobrou spotřebu a zábavu z jízdy. Automatická převodovka nabízí dva jízdní režimy: normal a sport. Režim sport nabízí větší dynamiku jízdy.

*k dispozici pouze u vybraných motorizací

8stupňová automatická převodovka

Ovládání 8stupňové automatické převodovky s mimořádně plynulými změnami rychlostních stupňů je velmi snadné.

*k dispozici pouze u vybraných motorizací

-

Přední náprava typu McPherson

Hyundai Tucson využívá na přední nápravě osvědčené zavěšení kol typu McPherson.

Vyspělá víceprvková zadní náprava

Vyspělá víceprvková zadní náprava zlepšuje jízdní komfort a přilnavost kol v zatáčkách. Je standardní výbavou u všech verzí.

Objednejte si testovací jízdu modelu Hyundai Tucson

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka