Hyundai - partnerstvi s českou fotbalovou reprezentací
Hyundai - partnerstvi s českou fotbalovou reprezentací

Značka Hyundai a česká fotbalová reprezentace prodloužily partnerství

  • Partnerství Hyundai a české fotbalové reprezentace bylo prodlouženo do roku 2024
  • Hyundai vedle mužského A-týmu a týmu do 21 let nově podporuje také reprezentaci žen
  • Značka Hyundai zůstává poskytovatelem mobility českého reprezentačního týmu
  • Součástí spolupráce bude společný projekt s prostorem Bez frází

Jihokorejská automobilka Hyundai zůstává i nadále hlavním partnerem české fotbalové reprezentace. Spolupráce s patnáctiletou tradicí byla nově prodloužena minimálně do konce evropského šampionátu v červnu roku 2024.

Značka Hyundai tak bude i nadále poskytovat mobilitu představitelům českého národního týmu a FAČR. Ti mimo jiné využívají i vozy vyrobené ve výrobním závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech ve slezských Nošovicích, modely Hyundai i30, Hyundai TUCSON a Hyundai KONA Electric.

Hyundai je dlouholetým partnerem prvního týmu reprezentace a výběru do jednadvaceti let, nově však bude podporovat také českou ženskou fotbalovou reprezentaci.

Součástí prodloužení partnerství mezi značkou Hyundai a českou fotbalovou reprezentací je speciální společný projekt „Hrdě za repre s Hyundai“ s prostorem Bez frází (www.bezfrazi.cz), který bude od května přinášet příběhy českých reprezentantů a reprezentantek, legend i dalších osobností domácího fotbalu. Projekt vyvrcholí knižním vydáním krátce před evropským šampionátem v roce 2024.


Martin Saitz - Generální ředitel Hyundai Motor Czech

"Spolupráce s českou fotbalovou reprezentací je naším klíčovým strategickým partnerstvím na českém trhu. Fotbal je v České republice nejpopulárnějším sportem a my jsme rádi, že naše prestižní spolupráce bude nejen pokračovat, ale dále se rozšíří."


Petr Fousek - Předseda FAČR

"Společnost Hyundai je v českém i mezinárodním fotbale etablovaná dlouhodobě. Pro nás je to záruka prestižní a oboustranně cenné spolupráce. Jsme rádi, že kromě reprezentačního áčka jako naší vlajkové lodi zajímají Hyundai i reprezentace žen a tým do 21 let. Věřím, že partnerství bude nadále úspěšné a společně oslavíme postup na mistrovství Evropy, které se příští rok uskuteční v Německu."


Jan Przyczko - Marketingový manažer Hyundai Motor Czech

"Vnímáme rostoucí popularitu ženského fotbalu ve světě, ale také překážky, jimž čelí zejména v českém prostředí. Proto jsme se rozhodli rozšířit naše partnerství i na českou ženskou reprezentaci a vyvineme úsilí směrem ke zlepšení podmínek našich reprezentantek a podpoře dívčího fotbalu v zemi."


Erich Brabec - Vedoucí úseku ženského fotbalu FAČR

"Reprezentace žen má za sebou v poslední době několik pozoruhodných výsledků proti velkým favoritům. Dalším velkým cílem pro nás je postup na mistrovství Evropy nebo světa, o což se budeme pokoušet i s Hyundai v zádech."