VW - Golf Variant
VW - Golf Variant

Golf Variant s výhodnějším Originálním příslušenstvím Volkswagen® „Vyladěno s 30% slevou“

Akční balíček Originálního příslušenství Volkswagen® s cenovým zvýhodněním 30 %. Set výbavy včetně kompletních zimních kol za výhodnou cenu 26 006 Kč. Praktické doplňky určené přímo pro Golf Variant zajišťují špičkovou funkčnost.

Praha - Volkswagen nabízí pro nový Golf Variant balíček Originálního příslušenství Volkswagen® ideální do zimního období. Paket obsahující zimní kompletní kola, dynamické středové kryty kol, gumové koberce, plastovou vložku do zavazadlového prostoru a ochranu nákladové hrany se nyní nabízí s atraktivním cenovým zvýhodněním 30 %.

 

Pro Golf Variant je nyní balíček příslušenství o 30 % výhodnější

"Zima vždy prověří každý vůz na maximum. Letos si však opravdu dává záležet a ještě tu s námi chvíli bude," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "Proto jsme připravili akční set příslušenství, který ocení každý majitel nového Volkswagenu Golf Variant. Za skvělou cenu 26 tisíc korun dostane sadu litých 16" kol s kvalitními zimními pneumatikami Bridgestone a řadu praktických věcí ve špičkové kvalitě určené přímo pro daný druh vozu," dodává Špinar.

Protože na nový vůz patří jen originální komponenty, které zajistí maximální funkčnost a spolehlivost, je nabídka originálního příslušenství důležitou součástí každého modelu Volkswagen. Nový Golf Variant, přinášející dosud nevídanou prostornost danou větším rozvorem, délkou a zavazadlovým prostorem objemu 611-1642 litrů, tak otevírá jeho uživatelům další možnosti provozu tohoto kompkatního kombi.

Volkswagen proto připravil Akční balíček příslušenství, připravený právě pro nový Golf Variant. Za výhodnou cenu 26 006 Kč nabízí set vybavení, za které byste samostatně utratili 37 152 korun - úspora tak činí příjemných 30 %. Paket obsahuje :

  • Zimní kompletní kola: 16" lité disky Gavia s pneu Bridgestone Blizzak 205/55 R16 91H (běžná cena 29 136 Kč)
  • Dynamické kryty kol: Logo VW zůstává ve vodorovné poloze i při otáčení kola (běžná cena 3 044 Kč)
  • Ochrana nákladové hrany: Transparentní fólie chránící nákladovou hranu zavazadlového prostoru (běžná cena 1 490 Kč)
  • Plastová vložka do kufru: Pro vozidla s variabilní ložnou plochou, kterou chrání před poškozením a nečistotami (běžná cena 1 570 Kč)
  • Gumové koberce: Sada 4 kusů gumových rohoží ideální pro zimní provoz (běžná cena 1 911 Kč)

Více informací naleznete zde: www.auto-horejsek.cz/vyladte-si-svuj-vw-golf-variant.

vw golf variant balicek originalniho prislusenstvi 02 vw golf variant balicek originalniho prislusenstvi 03

vw golf variant balicek originalniho prislusenstvi 04 vw golf variant balicek originalniho prislusenstvi 06

vw golf variant balicek originalniho prislusenstvi 05

 

 

Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 50 závodech ve 14 zemích. V roce 2019 vyrobil Volkswagen 6,28 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 195 878 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen důsledně urychluje vývoj konstrukce automobilu. Elektrická mobilita, chytrá mobilita a digitální transformace značky jsou strategickými klíčovými tématy budoucnosti.