Nová ŠKODA KAROQ

Nová ŠKODA KAROQ
Nová ŠKODA KAROQ

Nová ŠKODA KAROQ

Nová ŠKODA KAROQ se vyznačuje dokonalou souhrou robustního vzhledu a dynamických křivek, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná. Obklopí Vás funkcemi, které dělají jízdu zábavnou a pohodlnou. Z tohoto vozu nebudete chtít nikdy vystoupit.

Rozjeďte se vstříc novým zážitkům

S měsíční splátkou již od 5 999 Kč vč. DPH - v ceně servis standard na 5 let nebo do 60 000 najetých kilometrů.

ŠKODA Pojištění Standart obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení s 10% spoluúčastí s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců). Nabídka obsahuje i pojištění skla s limitem plnění 10 000 Kč.

Exteriér

Modernizovaný ŠKODA KAROQ Vás ohromí svou robustností, modernizovanou maskou a světlomety. Hranaté podběhy kol a kryty prahů podtrhují charakter modelu KAROQ. Nový KAROQ je vybaven Top LED zadními světly. Matrix-LED světlomety podtrhují sebevědomý vzhled nového modelu KAROQ a skvěle osvětlují cestu před Vámi.

Interiér

Praktické SUV ŠKODA KAROQ. Příkladná kvalita zpracování a vysoká preciznost jsou typickým znakem všech vozů ŠKODA. Je zde dostatek místa i pro spolujezdce na zadních sedadlech. Zavazadlový prostor se sedadly VarioFlex se chlubí velikostí 588 litrů. Je zde dostatek místa pro vše co si s sebou potřebujete vzít.


Co to je chytré financování

Nízké měsíční splátky

Nízké měsíční splátky

Splátka předem od 0 %

Splátka předem od 0 %

Délka úvěru 2-5 let

Délka úvěru 2-5 let


Platí pro fyzické i právnické osoby

Financování CHYTŘE je nové výhodné financování, kde si splátky nastavíte podle své potřeby. Na základě Vaší volby počáteční splátky (akontace), délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor.

Financování CHYTŘE Vám nabízí libovolné možnosti nastavení splátek a tím flexibilnější přizpůsobení k Vaším možnostem. Plaťte minimální splátky a získejte svobodu v rozhodování.

Více informací o chytrém financování


Zaujala Vás naše jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka