Nová ŠKODA KAROQ
Nová ŠKODA KAROQ

TUTO AKČNÍ NABÍDKU PRODEJCE VOZŮ AUTO HOREJSEK JIŽ NENABÍZÍ - PODÍVEJTE SE NA DALŠÍ AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY Škoda.

Nová Škoda Karoq

Nová Škoda Karoq se vyznačuje dokonalou souhrou robustního vzhledu a dynamických křivek, díky nimž je zcela nepřehlédnutelná. Obklopí Vás funkcemi, které dělají jízdu zábavnou a pohodlnou. Z tohoto vozu nebudete chtít nikdy vystoupit.

Rozjeďte se vstříc novým zážitkům

S měsíční splátkou již od 5 999 Kč vč. DPH - v ceně servis standard na 5 let nebo do 60 000 najetých kilometrů.

Škoda Pojištění Standart obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení s 10% spoluúčastí s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců). Nabídka obsahuje i pojištění skla s limitem plnění 10 000 Kč.

Exteriér

Modernizovaný Škoda Karoq Vás ohromí svou robustností, modernizovanou maskou a světlomety. Hranaté podběhy kol a kryty prahů podtrhují charakter modelu Karoq. Nový Karoq je vybaven Top LED zadními světly. Matrix-LED světlomety podtrhují sebevědomý vzhled nového modelu Karoq a skvěle osvětlují cestu před Vámi.

Interiér

Praktické SUV Škoda Karoq. Příkladná kvalita zpracování a vysoká preciznost jsou typickým znakem všech vozů Škoda. Je zde dostatek místa i pro spolujezdce na zadních sedadlech. Zavazadlový prostor se sedadly VarioFlex se chlubí velikostí 588 litrů. Je zde dostatek místa pro vše co si s sebou potřebujete vzít.


Co to je chytré financování

Nízké měsíční splátky

Nízké měsíční splátky

Splátka předem od 0 %

Splátka předem od 0 %

Délka úvěru 2-5 let

Délka úvěru 2-5 let


Platí pro fyzické i právnické osoby

Financování CHYTŘE je nové výhodné financování, kde si splátky nastavíte podle své potřeby. Na základě Vaší volby počáteční splátky (akontace), délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor.

Financování CHYTŘE Vám nabízí libovolné možnosti nastavení splátek a tím flexibilnější přizpůsobení k Vaším možnostem. Plaťte minimální splátky a získejte svobodu v rozhodování.

Více informací o chytrém financování