Volkswagen servis
Zákazníci VW se mohou v Drážďanech podílet na montáži svého nového e-Golfu

Nevšední zážitky z výroby vlastního vozidla. Tři stanoviště, na nichž mohou zákazníci pod odborným dohledem namontovat díly na svůj vůz. Arnd Meyer-Clasen, vedoucí prodeje: „Zákazníci u nás mohou nejen být přítomni u výroby svého automobilu, ale také sami přiložit ruku k dílu.“

Zákazníci nyní mohou sledovat výrobu svého vozu e-Golf z největší blízkosti. Své budoucí vozidlo mohou doprovázet na části montážní linky ve Skleněné manufaktuře v Drážďanech. Na třech montážních místech mohou pod odborným vedením zaměstnanců společnosti Volkswagen sami přiložit ruku k dílu - například při montáži přístrojové desky. Dalšími místy pro nevšední zážitky jsou stanoviště, na nichž probíhá uložení systému pohonu do karoserie ("svatba") a montáž masky chladiče na přídi. Skleněná manufaktura Volkswagen v Drážďanech rozšiřuje účastí zákazníka na výrobě svou nabídku zážitků ve světě elektrické mobility.

vw servis 1

Arnd Meyer-Clasen, vedoucí prodeje, k tomu říká: "Skleněná manufaktura je výkladní skříní elektrické mobility, poskytované značkou Volkswagen. Kromě zkušebních jízd, konfigurace a předávání vozů e-Golf zákazníkům nabízíme nyní také speciální zážitky přímo při výrobě vozidla. Zákazníci u nás mohou nejen být přítomni u výroby svého automobilu, ale také sami přiložit ruku k dílu. Elektrická mobilita, které se můžete dotknout - to je jedinečný zážitek ve světě automobilů."

Přítomnost u výroby si lze rezervovat při objednávce vozu e-Golf u prodejce. Termín si lze sjednat v době výroby od pondělí do pátku od 6 do 22 hodin. Zážitkový paket stojí 390 EUR. Kromě přítomnosti u výroby vozidla jsou v ceně zahrnuty další služby, mimo jiné veškerá přeprava v centru města, prohlídka výroby i výstavních prostorů, fotografie na památku a poukaz v hodnotě 50 EUR na návštěvu restaurace e-VITRUM.

e-Golf: spotřeba elektrické energie, kWh/100 km: kombinovaná 14,1 (17" kola) - 13,2 (16" kola); kombinované emise CO2, g/km: 0; třída hospodárnosti: A+