We Connect

-

Bezdrátové nabíjení telefonu

Propojený se světem

Nový Golf Variant Vám umožní přístup k digitálním službám se značkou Volkswagen: Na přání můžete mít od počátku zajištěno připojení k internetu a můžete využívat celou řadu služeb We Connect. Po jednorázové aktivaci a přihlášení pomocí Vašeho Volkswagen ID pak můžete velmi snadno, a navíc bezplatně využívat inovativní služby online.

Služby We Connect zajistí, že každý den strávený za volantem pro Vás bude nejenom příjemnější, ale také komfortnější. Služby We Connect Vám umožňují přístup k celé řadě důležitých informací o vozidle a díky volání v případě poruchy, online alarmu nebo plánování termínu servisní prohlídky Vám zajistí příjemný komfort.

Aplikace We Connect pro Váš chytrý mobilní telefon Vám v případě, že právě nesedíte ve voze, zajistí trvalý přehled o Vašem voze Golf Variant: Můžete například zkontrolovat aktuální dojezdovou vzdálenost nebo zda jsou zavřené všechny dveře a okna. Váš chytrý mobilní telefon navíc můžete využívat jako mobilní klíč od vozu a jeho prostřednictvím můžete Váš Golf Variant odemknout a nastartovat, aniž byste museli hledat klíč od vozu.