ŠKODA  - Annual Press Conference
ŠKODA - Annual Press Conference

Výroční tisková konference ŠKODA AUTO živě na internetu

Livestream z Výroční tiskové konference začíná 22. března v 10:00 SEČ na ŠKODA Storyboard a na kanálech sociálních sítí společnosti ŠKODA AUTO.

Společnost ŠKODA AUTO bude svou letošní Výroční tiskovou konferenci, pořádanou 22. března od 10:00 hodin středoevropského času, přenášet živě na internetu. Živý přenos bude možné sledovat kromě ŠKODA Storyboard také na kanálech sociálních sítí značky ŠKODA. Během přibližně jedné hodiny automobilka představí a okomentuje hospodářské výsledky za rok 2021. ŠKODA AUTO bude kromě toho informovat i o aktuálním vývoji a o svých budoucích plánech a záměrech.

Výroční tisková konference společnosti ŠKODA AUTO bude k vidění na ŠKODA Storyboard. Automobilka kromě toho nabídne přenos této události i na kanálech sociálních sítí. Média budou mít prostřednictvím embed-kódu navíc možnost vysílat livestream i na svých vlastních kanálech.

Po představení a okomentování hospodářských výsledků, dostanou zástupci médií možnost položit členům představenstva své otázky.

Otázky je možné posílat předem na e-mailovou adresu media@skoda-auto.cz nebo je pokládat účastníkům tiskové konference přímo prostřednictvím platformy Slido.

Termín: Úterý, 22. března od 10:00 hodin SEČ

Livestream: Webové stránky Výroční tiskové konference společnosti ŠKODA AUTO: www.skoda-vtk.cz/

ŠKODA Storyboard: http://www.skoda-storyboard.cz

Twitter: https://twitter.com/skodacz

LinkedIn Thomas Schäfer: www.linkedin.com/in/thomas-schaefer-61b446138/

LinkedIn ŠKODA AUTO: www.linkedin.com/company/skoda-auto/mycompany/

Youtube: https://youtu.be/nKrFrPnVf0Eh

Embed-kód: https://ppv.livebox.cz/apc_cz/player