Výměnné díly Volkswagen

Výměnné díly Volkswagen

Výměnné díly Volkswagen

Poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou ztělesněním optimální funkčnosti a přesnosti lícování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty.

1. Proč Originální výměnné díly Volkswagen?

Když originální díly po dlouhém používání podlehnou opotřebení, skrývají se v nich stále ještě cenné zdroje materiálu, který lze znovu zužitkovat, a též energie i vložená práce. Tyto zdroje si zaslouží, aby zůstaly zachovány. Proto výrobce odebírá opotřebené díly zpět, průmyslově je renovuje a poté je nabízí jako Originální výměnné díly Volkswagen.

VW Passat
Balonky

2. Co pro nás znamená průmyslová renovace?

Průmyslová renovace našich originálních výměnných dílů probíhá podle celosvětově platných přísných zadání koncernu Volkswagen. Pro celý proces je pro nás nejdůležitější zajištění kvality, která odpovídá kvalitě sériové výroby, hospodárnost, ale také ochrana životního prostředí a šetření zdrojů. Naše kompetentnost nabízí Vám, našim zákazníkům, skutečné výhody. Cena výměnného dílu je oproti novému dílu výhodnější v průměru o 40 procent. Získáváte tak cenově výhodné a zároveň ekologické řešení opravy.

3. Naše metoda průmyslové renovace

U našich originálních výměnných dílů dostáváte průmyslově renovované agregáty, které byly díl po dílu zkontrolovány podle přísných zadání koncernu Volkswagen a v závislosti na tom, jaké závady byly nalezeny, se provedlo repasování nebo výměna za originální díl z výroby. Originální výměnný díl dostane novou identitu a doba použití je stejná, jako u nového dílu. Vedle výhodné ceny získáváte i dvouletou záruku. Navíc jsou naše originální výměnné díly opravovány podle nejnovějších poznatků technického vývoje. Díky zkušenostem s repasováním, které značka Volkswagen sbírá už celá desetiletí, a díky naší vysoké kompetentnosti světového výrobce automobilů při vývoji Vám můžeme zaručit, že naše originální výměnné díly jsou vždy upravovány podle nejnovějších poznatků z oblasti technického vývoje a někdy jsou tudíž ještě na lepší technické úrovni než originální díly, které byly do vozidla namontovány při jeho výrobě.

Průmyslová renovace VW
Řez modelu Volkswagen

4. Bohatý sortiment, dlouhou dobu k dispozici

S více než 10 000 Originálními výměnnými díly Volkswagen máme pro řidiče našich vozidel vždy připravený bohatý sortiment - a to nejen na krátkou dobu, ale až 15 let po ukončení sériové výroby modelu. Především pro řidiče starších modelů je cena opravy, která jim má být provedena, velmi citlivým tématem. S našimi originálními výměnnými díly Vám nabízíme hospodárné opravy, aniž byste se museli vzdát kvality Volkswagen, na kterou jste zvyklí. Nespornou výhodou výměnných dílů je také to, že je možné je snadno a rychle namontovat. Odpadají tak opravy náročné na čas.
Náš sortiment zahrnuje všechny běžné díly našich vozidel. Těžiště při tom spočívá v oblastech jako jsou komponenty motoru, spojka/převodovka, náprava/brzdy/řízení, směs paliva a vzduchu a elektroinstalace vozidla.

Pokud se tedy rozhodnete pro Originální výměnné díly Volkswagen, bude Vaše rozhodnutí vždy správné.
Jsou - stejně jako naše vozy Volkswagen - kvalitní a spolehlivé.

5. Šetrné pro životní prostředí

Díky průmyslové úpravě opotřebovaných dílů je před sešrotováním uchráněn nejen materiál. Zůstávají zachovány investovaná energie i vykonaná práce. A životní prostředí není zatěžováno zbytečným odpadem a škodlivými látkami.

Zamezit emisím a šetřit náklady.
Program originálních výměnných dílů představuje aktivní ochranu životního prostředí. A to mnohem více než pouhá recyklace. Mnoho nákladně vyrobených konstrukčních dílů je znovu průmyslově renovováno. Předcházíme tak výrobě nových dílů a s ní spojenému tavení, lití, tváření a dalším krokům při zpracování, které jsou drahé a náročné na spotřebu energie. Tam, kde jinak kvůli ochraně životního prostředí vznikají další náklady, nabízí tedy náš program dokonce podstatnou úsporu nákladů.

Životní prostředí
Volkswagen Brouk

6. Zkušenosti za několik desítek let

Od roku 1947, kdy jsme zahájili náš program, jsme prodali v rámci sortimentu výměnných dílů více než 7,8 mil. motorů, přes 2,9 mil. převodovek a také více než 78 mil. dalších komponentů. Při průmyslové renovaci všech těchto dílů jsme v porovnání s výrobou nových dílů ušetřili neuvěřitelné množství zdrojů a emisí. Náš program přispívá významnou měrou k udržování hodnot, společenské odpovědnosti a ke stabilitě koncernu Volkswagen a jeho podnikové kultury v praxi. 

Aktivní ochrana životního prostředí.

Díky programu originálních výměnných dílů bylo od roku 1947 sníženo množství škodlivého oxidu uhličitého (CO2) zhruba o 600 000 t. Tím se redukuje skleníkový efekt a chráníme atmosféru Země.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my Vám vše objasníme

Chci být zpětně kontaktován

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

 

Vámi zvolený termín je pouze orientační a bude Vám potvrzen servisním technikem.