VW Brouk
Vyhrajte Brouka na Volkswagen festu 2K19!

Oblíbený Volkswagen fest se již počtvrté uskuteční na tradičním místě, na letišti Hosín u Českých Budějovic.

Mezinárodní sraz fanoušků historických i moderních automobilů značek Volkswagen je letos na programu ve dnech 23. až 25. srpna 2019. Atraktivní akci pro celou rodinu připravil Volkswagen club s podporou českého dovozce automobilů Volkswagen v roli hlavního partnera.

"Volkswagen fest se v uplynulých třech letech etabloval jako výjimečné setkání, z něhož si majitelé a fanoušci všech vozů Volkswagen odvážejí nezapomenutelné zážitky," říká Jiří Štoček, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "Nejinak tomu bude i letos. Na letiště Hosín u Českých Budějovic znovu přijede to nejlepší z bohaté historie značek Volkswagen včetně užitkových vozů. K testovacím jízdám budou navíc k dispozici atraktivní modely z naší aktuální nabídky."

Volkswagen fest 2K19 bude velkolepou oslavou legendárních modelů od Brouka přes Golf až po Transporter. Jeden klasický Brouk bude dokonce vylosován jako hlavní výhra v tombole. Mezi tradiční body nabitého programu patří populární sprinty na letištní dráze, soutěž o nejkrásnější automobil srazu a přehlídka vozů na nájezdové rampě, komentovaná moderátorem celého setkání Janem Říhou z Autosalonu. Na letišti v Hosíně se naživo představí také všechny novinky a významné modely z aktuálního portfolia značek Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy. K dispozici bude rovněž lifestylový butik a "clubový shop" společně se stánky ostatních partnerů Volkswagen festu. Pro letošek je také připravena nová aplikace pro chytré telefony, kde se všichni přehledně dozví informace o Volkswagen festu.

První účastníci mezinárodního srazu budou v areálu hosínského letiště očekáváni již v pátek 23. srpna od 15 hodin. Večerní program odstartuje ve 20 h vystoupení kapely Podříci, na které naváže projekce videoklipů. Oficiální zahájení festivalu je plánováno na sobotní dopoledne a celodenní program potrvá až do pozdního večera. Výsledky soutěží budou vyhlášeny po 19 h společně s losováním tomboly, jejíž hlavní cenou je Volkswagen Brouk. Následnou večerní zábavu rozproudí koncert kapely AC/DC Revival.

Více informací o 4. ročníku mezinárodního srazu automobilů značky Volkswagen v Hosíně naleznete na webových stránkách http://www.volkswagenfest.cz.

Volkswagen fest 2K19 organizuje Volkswagen club, který sdružuje vlastníky a fanoušky osobních i užitkových vozů Volkswagen napříč všemi modelovými řadami bez ohledu na rok výroby. Volkswagen club oficiálně zahájil svou činnost v listopadu 2015 a svým členům nabízí celou řadu výhod. Stejně jako Volkswagen fest je i Volkswagen club dlouhodobě podporován importérem vozů Volkswagen do České republiky. Volkswagen club navíc úzce spolupracuje s 8 kluby, které se specializují na jednotlivé modely značky Volkswagen (Transporter club, Beetle club, Passat club, Polo club, Touareg club SK, Bus klub Praha, Brouk club Blansko a Brouk klub Jeseník). Více informací o činnosti a akcích Volkswagen clubu naleznete na webových stránkách http://www.volkswagenclub.cz.