Výhody Plug-in

-

Výhody Plug-in hybrid?

Objevte výhody jízdy s Plug-in hybridním modelem IONIQ

IONIQ Plug-in hybrid nabízí excelentně nízkou spotřebu paliva známou z čistě hybridního modelu ovšem s výhodou významně delšího čistě elektrického dojezdu. S tím je spojen benefit nižších emisí v městském provozu a výhoda přístupného parkování v parkovacích zónách.

  • Elektrický dojezd a flexibilita: Pokud ještě nejste připraveni na plně elektrickou budoucnost je Plug-in hybrid skvělým kompromisem. Čistě elektrický dojezd až 63 kilometrů* s rezervou dostačuje pro většinu každodenních jízd. Ale navíc máte vždy zálohu v podobě spalovacího benzínového motoru pro náročnější výlety. * Hodnota dojezdu je určena dle měřícího cyklu NEDC 2.0 a může se lišit v závislosti na jízdních podmínkách, jízdním stylu a také okolní teplotě.
  • Nulové lokální emise v EV módu: Rozjeďte elektrizující jízdu prostým stiskem tlačítka EV. IONIQ Plug-in hybrid s výkonným trakčním akumulátorem 8,9 kWh poskytuje až 63 km jízdy s nulovými emisemi*. Po spotřebování uložené elektrické energie vůz dále pracuje v hybridním režimu spolupráce elektrického a spalovacího motoru. * Hodnota dojezdu je určena dle měřícího cyklu NEDC 2.0 a může se lišit v závislosti na jízdních podmínkách, jízdním stylu a také okolní teplotě.
  • Dojeďte dál: Symbióza spolupráce elektrického a spalovacího motoru přináší nízkou spotřebu paliva a také snížení hodnot produkovaných emisí.