Volkswagen Polo a Golf Variant
Výhodná předvánoční nabídka modelů – VW Polo a Golf Variant

„POLO za POLOvinu.“ s bezúročným financováním. „Dlouhý za cenu krátkého.“: Golf Variant se zvýhodněním 30 000 Kč. Akční nabídky platí až do konce letošního roku.

Modely Volkswagen Polo a Volkswagen Golf Variant lze do konce letošního roku pořídit za velmi výhodných podmínek. Zákazníci, kteří si chtějí pořídit k Vánocům kvalitní, bezpečný, komfortní a spolehlivý automobil do města či pro rodinu, mohou využít atraktivní akční nabídku až do konce prosince 2018.

"Na závěr letošního roku jsme připravili atraktivní zvýhodněnou nabídku modelů Polo a Golf Variant, která se již setkala s velmi pozitivní odezvou našich zákazníků," říká Jiří Štoček, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "Úspěšná akce potrvá až do konce roku. Naši zákazníci si tak mohou udělat radost k Vánocům pořízením kvalitního automobilu Volkswagen Polo nebo Golf Variant a ještě ušetřit."

Zvýhodněná nabídka "POLO za POLOvinu." přesvědčí zákazníky, kteří se svými financemi umějí hospodařit. Při pořízení modelu Polo musí totiž ihned uhradit pouze polovinu kupní ceny vozidla. Splácení druhé poloviny si v rámci výhodného financování rozloží podle svých možností až na dva roky, a to s úrokem 0 %. Zároveň mohou kdykoli využít možnost úvěr předčasně splatit, prodloužit, zkrátit, vložit mimořádnou splátku, nastavit poslední zvýšenou splátku nebo převést úvěr na jinou osobu.

Volkswagen Polo je na českém trhu k dispozici se dvěma zážehovými a jedním vznětovým motorem v kombinaci s pěti různými výbavovými liniemi (Comfortline, Highline, Beats, R-Line CL a R-Line HL). Vyspělý zážehový přeplňovaný tříválec 1.0 TSI se dodává ve dvou výkonových verzích: 70 kW (95 k) nebo 85 kW (115 k). Čtyřválcový turbodiesel 1.6 TDI poskytuje nejvyšší výkon 70 kW (95 k). Oba zážehové motory je na přání možné kombinovat s dvouspojkovou převodovkou DSG.

vw polo

Již vstupní verze Polo Comfortline zahrnuje rozsáhlou komfortní a bezpečnostní výbavu. Nad bezpečnou jízdou bdí Front Assist s funkcemi nouzového brzdění v městském provozu a rozpoznávání chodců. Příjemné prostředí v interiéru i za extrémních povětrnostních podmínek zajistí manuální klimatizace a o zábavu na cestách se postará vyspělý informační a zábavní systém Composition Colour s 6,5" barevným dotykovým displejem.

V rámci akční nabídky "Dlouhý za cenu krátkého." si mohou zákazníci pořídit rodinný Golf Variant. Zaplatí přitom stejnou částku, na kterou by je vyšel hatchback Golf. Zákaznická výhoda 30 000 Kč včetně DPH se vztahuje na skladové i nově objednávané vozy ve výbavových liniích Trendline, Comfortline, Highline, Maraton Edition a Alltrack. Z akční nabídky "Dlouhý za cenu krátkého." jsou vyňaty pouze vozy Golf Variant s pohonem na CNG. Zákazníci mohou objednávat vozy Volkswagen Golf Variant mimo jiné se zážehovými motory 1.0 TSI (85 kW/115 k) nebo 1.5 TSI EVO (110 kW/150 k). Ještě hospodárnější provoz umožňuje turbodiesel 1.6 TDI s výkonem 85 kW (115 k).

Volkswagen Golf Variant s atraktivním nadčasovým designem splňuje veškeré požadavky na moderní rodinný automobil. Vyspělá konstrukce s inovativní technikou zaručuje nejvyšší úroveň bezpečnosti a komfortu v kombinaci s maximální hospodárností a spolehlivostí. Ve variabilním interiéru nalezne dostatek prostoru až pět cestujících, kteří mají k dispozici zavazadlový prostor o objemu 605 litrů. V případě potřeby lze asymetricky dělená opěradla zadních sedadel sklopit a pro přepravu většího množství zavazadel využít prostor o objemu až 1620 litrů.