CUPRA vozy
CUPRA vozy

Výběr skladových vozů CUPRA

  • Rozsáhlý výběr výjimečných skladových vozů CUPRA s okamžitou dostupností.
  • Bestseller Formentor lze pořídit na operativní leasing již za 6 799 Kč bez DPH měsíčně.
  • Zvýhodněná nabídka platí do 31. prosince 2023.

Praha, 11-09-2023 - CUPRA přináší na český trh mimořádně atraktivní nabídku ihned dostupných skladových vozů za velmi příznivé ceny. Široký výběr mají zájemci o progresivní crossover SUV Formentor, který dokonale ztělesňuje esenci ambiciózní značky CUPRA. S prázdnou ale od autorizovaných prodejců CUPRA neodejdou ani zákazníci, jejichž srdce uchvátily modely CUPRA Leon, CUPRA Leon Sportstourer, CUPRA Born nebo CUPRA Ateca.

"CUPRA je svým českým zákazníkům blíž než kdy dříve," říká Aleš Novák, ředitel divize CUPRA společnosti Porsche Česká republika, a dodává: "Platí to i pro aktuální nabídku skladových vozů CUPRA, z níž si mohou fanoušci sofistikovaných automobilů se sportovní duší vybrat svůj splněný sen za mimořádně výhodných podmínek."

Skvělým příkladem je CUPRA Formentor, která je díky svému neotřelému pojetí bestsellerem značky CUPRA na českém i globálním trhu. A při měsíční splátce 6 799 Kč bez DPH (8 227 Kč s DPH) bude nyní svodům výjimečného Formentoru ještě těžší odolat. Tuto částku budou platit firmy a podnikatelé, kteří se rozhodnou pro pořízení modelu CUPRA Formentor 1,5 TSI s manuálně řazenou převodovkou v hodnotě 879 900 Kč na operativní leasing od Volkswagen Financial Services. Doba pronájmu je 48 měsíců, ročně vůz může ujet 10 000 kilometrů. Uvedená splátka zahrnuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu Formentoru, povinné ručení a havarijní pojištění s 5% spoluúčastí a uznáním bonusů za bezeškodný průběh z dosavadních pojištění.

Model CUPRA Formentor, pojmenovaný po mysu Formentor na španělském ostrově Mallorca, sdílí jeho krásu a divokost, které tvoří esenci charakteru a osobnosti tohoto vysokovýkonného crossoveru. Zatímco sofistikovaný design Formentoru získal prestižní ocenění Red Dot Award, pod kapotou jsou ukryty nejvyspělejší technologie pohonu, díky nimž na řidiče čekají bezkonkurenční zážitky z jízdy. Zákazníci mají široký výběr pohonů včetně plug-in hybridních verzí a nespoutané verze VZ5 s podmanivým pětiválcem o výkonu 390 k.

Bez ohledu na variantu pohonu, pro kterou se zákazníci rozhodnou, díky vyspělému, nastavitelnému podvozku, progresivnímu řízení a převodovce DSG si budou užívat vrozenou dynamiku doprovázenou nefalšovanými emocemi a sportovními výkony. Model CUPRA Formentor se stane přirozenou součástí síťově propojeného světa prostřednictvím nejmodernějšího informačního a zábavního systému s velkoplošným displejem o úhlopříčce až 12 palců.

CUPRA skladem


CUPRA je nekonvenční značka, která kombinuje emoce, elektrifikaci a sportovní výkony, aby z Barcelony inspirovala svět. Značka CUPRA, založená v roce 2018, má vlastní sídlo spolu s oddělením pro výrobu závodních vozů v Martorellu (Barcelona) a síť specializovaných dealerství na celém světě.

Značka CUPRA udržela v roce 2021 vzestupný trend prodeje, jehož celkový objem ztrojnásobila na 80 000 dodaných vozů. K pozoruhodnému výsledku významně přispěl úspěch modelu CUPRA Formentor. CUPRA dokazuje, že elektrifikace a sportovní vlastnosti se vzájemně dokonale doplňují. V roce 2022 značka CUPRA rozšířila modelovou řadu CUPRA Born, první 100% elektromobil značky, o varianty s různými kapacitami akumulátorové baterie a také o ještě výkonnější verzi e-Boost. Představena byla rovněž exkluzivní, limitovaná edice modelu CUPRA Formentor VZ5. CUPRA Tavascan, druhý výhradně elektricky poháněný model značky, bude uveden na trh v roce 2024. To samé platí pro model CUPRA Terramar, elektrifikované sportovní SUV, které připomíná závodní okruh Terramar, kde začala historie značky CUPRA. V roce 2025 bude následovat první městský elektromobil značky, inspirovaný koncepčním vozem CUPRA UrbanRebel.

Značka CUPRA je oficiálním automobilovým partnerem fotbalového klubu FC Barcelona, kterému zajišťuje jeho mobilitu, prémiovým sponzorem globálního seriálu padelových turnajů World Padel Tour a oficiálním sponzorem klubu Finetwork KOI, který se účastní elektronických sportů. Spolupráce se značkami, jakými jsou Primavera Sound nebo De Antonio Yachts, vytváří lifestylový svět značky CUPRA. Kmen CUPRA je tvořen týmem ambasadorů, kteří chtějí být hnací sílou změny. Mezi jeho členy patří mimo jiné pouliční umělec TV Boy, držitelé zlatých olympijských medailí Adam Peaty, Melvin Richardson a Saúl Craviotto, německý fotbalový brankář Marc ter Stegen a fotbalistka Alexia Putellasová, která získala ocenění Ženský zlatý míč a Best FIFA Award.