Výhody pro podnikatele a firemní zákazníky

Výhody pro podnikatele a firemní zákazníky
Výhody pro podnikatele a firemní zákazníky

Tato akční nabídka již není k dispozici

Aktuální akční nabídky vozidel Volkswagen osobní vozy naleznete zde.

Volkswagen Fleet - výhody pro podnikatele a firemní zákazníky

VW Touareg

Rádi se postaráme o celou Vaši flotilu!

Při odběru 2 a více vozů Volkswagen v průběhu alespoň 12 po sobě jdoucích měsíců Vás čeká cenové zvýhodnění.

Nejlepší na tom je, že se náš velkoodběratelský koncept nevztahuje jen na odběr osobních vozů Volkswagen, ale zajímavé zvýhodnění na nákup získáte i v kombinaci s Volkswagen Užitkové vozy.

Tyto výhody při uzavření velkoodběratelské smlouvy je možné využít jak při využití některé z možností financování, tak při platbě v hotovosti.

A to není vše! Oceníme i Vaši věrnost v případě, že od nás budete odebírat vozy nejen rok, ale déle. I za to Vás čeká další cenové zvýhodnění.

Pokud máte v České republice více poboček či dceřiných společností, není nutné vyřizovat veškeré smluvní záležitosti jen s jedním autorizovaným prodejcem, protože velkoodběratelskou smlouvu můžete uzavřít hned s několika autorizovanými prodejci naráz. Záruka sjednaných podmínek na kterémkoliv prodejním místě v ČR je samozřejmostí.

Věříme, že v naší nabídce najdete optimální řešení pro Váš vozový park. Vyberte si preferované modely v našem konfigurátoru nových vozů. V případě jakýchkoliv dotazů nás jakožto autorizovaného prodejce můžete kdykoliv kontaktovat nebo se můžete obrátit přímo na fleetové specialisty na adrese fleet@volkswagen.cz

VW zrychlené odpisy

Zrychlené odpisy jen do konce roku!

Jak možná víte, dle zákona č. 609/2020 Sb. mají všichni podnikatelé a firmy možnost využít zrychlené odpisy na nové vozy zakoupené až do 31.12.2021. Můžou si tak zvýšit daňově uznatelné náklady a tím pádem snížit daňovou povinnost.

Co to v praxi znamená?

Pokud do konce tohoto roku zakoupíte libovolný osobní vůz, můžete si zvolit místo standardních 5 let zrychlený režim odepisování vozu na 2 roky.

Příklad zrychleného odpisu nového vozu v hodnotě 800 000 Kč:

  • 1) Za prvních 12 měsíců uplatníte odpisy do výše 60 % vstupní ceny vozu, tedy 480 000 Kč / 12 měsíců, což dělá 40 000 Kč za měsíc.
  • 2) Za dalších bezprostředně následujících 12 měsíců uplatníte odpisy do výše 40 % vstupní ceny vozu, tedy 320 000 Kč / 12 měsíců, což dělá 26 667 Kč za měsíc.

A kam dál

No přeci k nám! Podívejte se na naši nabídku skladových vozů a dejte nám vědět, jaký je ten pravý zrovna pro Váš byznys.