Výprodej skladu VW Užitkové vozy
Značka: Volkswagen
Model: 550i
Benzín
-
-
Nové
0,0 l

Velké výročí velké ikony

Když v roce 1950 opustil továrnu Volkswagenu první užitkový vůz řady T označovaný jako Bulli (z německého Bus, Lastwagen und Lieferwagen), nikdo netušil, jak moc významným se stane pro řemeslníky, cestovatele i rodiny po celém světě. Skutečný originál v kategorii užitkových vozů tak letos slaví unikátních 70 let nepřerušené výroby v šesti generacích.

Oslavte toto velké výročí s námi a staňte se členem unikátní rodiny majitelů řady T. Máme pro Vás připravenou mimořádnou nabídku v modelových řadách Transporter, Caravelle, Multivan i California, které nyní pořídíte se zvýhodněním až 406 000 Kč vč. DPH.

Více o akční nabídce

VW T.1

70 let snu o štěstí

Volkswagen T1, zakladatel segmentu moderních užitkových a víceúčelových vozů, doslova změnil způsob, jakým se nahlíželo na cestování. Stal se vysněným členem mnoha rodin po celém světě, průvodcem na výpravách za dobrodružstvím, ale i součástí mnoha hudebních skupin při jejich cestě za štěstím.

70 let snu o svobodě

Druhá generace užitkových vozů Volkswagen (T2) se stala skutečnou ikonou, vyráběnou v mnoha pracovních i osobních verzích. Zakladatel segmentu moderních kempovacích vozů se stal vysněným členem mnoha rodin po celém světě, průvodcem na výpravách za dobrodružstvím, který doslova změnil způsob, jakým se nahlíželo na cestování.

V 60. letech prožil spolu s hippies léto lásky a stal se svědkem snu o svobodě jedné generace nejen v zámoří, ale i u nás v Evropě.

VW T.2
VW T.4

70 let snu o úspěchu

Čtvrtá generace řady znamenala skutečnou revoluci v koncepci vozu. Přechod na přední pohon s motorem vpředu přinesl mnoho výhod. Díky robustní konstrukci se stal symbolem spolehlivosti, vizitkou všech řemeslníků a živnostníků. Vůz, který v 90. letech také u nás pomáhal na cestě k úspěchu se stal stejnou legendou jako jeho předchůdci.

Akční modely 70 let Bulli*

Volkswagen Multivan 6.1

Multivan se zvýhodněním až 408 000 Kč vč. DPH

Multivan 6.1 70 let Bulli - v limitované edici přichází dva akční modely.

Multivan Trendline za cenu 1 099 000 Kč vč DPH s bohatou výbavou vč. třízónové klimatizace, LED světel, parkpilota vpředu a vzadu, tempomatu a mnoho dalšího s motorem 2.0 TDI o výkonu 110 kW (150 k).

Druhou nabídkou je Multivan Highline s motorem 2.0 TDI o výkonu 146 kW (199 k) a automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG a pohonem všech kol 4Motion, rozsáhlou výbavou, dvoubarevným lakem v ceně metalízy navíc se zvýhodněním až 408 000 Kč vč DPH.

VW Multivan 6.1
VW California 6.1

California 6.1

70 let Bulli

Oslavit velké výročí můžete i v dalším ikonickém voze - Californii 6.1, kterou nyní pořídíte v 4-5 místné verzi s minikuchyňkou se zvýhodněním až 349 000 Kč vč. DPH.

Volkswagen Transporter 6.1

Transporter již od 505 000 Kč bez DPH

Akční modely Transporter 70 let Bulli jsou v nabídce jak ve verzi skříňové, tak jako oblíbené Kombi:

Transporter skříň získáte v akční nabídce již za 505 000 Kč bez DPH s motorem 2.0 TDI 81 kW (110 k).

Transporter Kombi ve dvou verzích:

  • krátký rozvor, 81 kW (110 k), 5 míst již za 595 000 Kč bez DPH
  • dlouhý rozvor, 110 kW (150 k), 5 míst se zvýhodněním až 292 000 Kč vč. DPH

Společná je pro všechny verze bohatá sériová výbava zahrnující mj. klimatizaci, rádio, elektrické ovládání oken atd.

VW Transporter 6.1

*Akční nabídka modelů 70 let Bulli je platná při objednání a dodání vozu do konce listopadu 2020 nebo do vyčerpání kvót (podle toho co nastane dříve).

Obrázky všech modelů jsou pouze ilustrativní a mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zaujala Vás některá jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka