Volkswagen ID. Space Vizzion

Volkswagen ID. Space Vizzion
Volkswagen ID. Space Vizzion
Volkswagen ID. Space Vizzion
Volkswagen ID. Space Vizzion
Volkswagen ID. Space Vizzion
Volkswagen Golf
previous arrow
next arrow
Slider

1. Čistá aerodynamika, ryzí výkon

vw id space vizzion

Design exteriéru

Výrazná silueta modelu ID. SPACE VIZZION byla navržena tak, aby ve všech ohledech splňovala nároky, jež přináší výkon elektrického pohonu. Mimořádně působivé jsou jeho aerodynamické tvary, díky nimž je hodnota součinitele odporu vzduchu cw pouhých 0,24 a dojezdová vzdálenost dosahuje až 590 kilometrů (WLTP)¹. Speciálně navržené otvory sání vzduchu v přední partii cíleně směřují proud vzduchu k zádi vozu a současně dále vyostřují progresivní design této limuzíny.

2. Pohled do budoucnosti

Přístrojová deska Digital Cockpit

Klasická přístrojová deska byla v modelu ID. SPACE VIZZION poprvé nahrazena moderním zobrazením prostřednictvím AR head-up displeje. Důležité informace jsou tak promítané přímo do zorného pole řidiče a poskytují mu při ovládání vozu zcela intuitivní zážitek. Základní informace se kromě toho zobrazují i na mini displeji. AR head-up displej doplňuje také interaktivní systém ID. Light mezi A-sloupky karoserie, který v silničním provozu komunikuje s řidičem. Nastavení infotainment systému a nastavení vozidla je navíc možné provádět rovněž pomocí dotykového displeje s úhlopříčkou 15,6 palce (39,6 cm), který opticky levituje v prostoru.

vw id space vizzion

3. Nekonečný prostor

vw id space vizzion

Design interiéru

Model ID. SPACE VIZZION, jak již prozrazuje jeho jméno, nabízí prostor, který převyšuje standard této automobilové třídy. Díky elektrickému pohonu, který zabírá jen velmi málo místa, máte k dispozici prostorný interiér, který svým charakterem navozuje luxus prémiové třídy. Ve vysoce kvalitním interiéru je rovněž důsledně kladen důraz na inovace a udržitelnost. Použité materiály jsou vyrobené z obnovitelných surovin, které mají svůj původ např. při výrobě jablečného džusu. Duch inovace se u modelu ID. SPACE VIZZION projevuje v každém detailu a probouzí netrpělivé očekávání, jak bude v budoucnosti vypadat vůz ze sériové produkce.