Volkswagen Transporter
Volkswagen Transporter

Volkswagen Užitkové vozy zve fanoušky běžeckého lyžování na Jizerskou 50

Na Jizerskou 50 přijede i nový Volkswagen Multivan, který zajistí také přepravu pro VIP. Závodní víkend odstartuje již v pátek, kdy je na programu Volkswagen Bedřichovská 30. Volkswagen Užitkové vozy podporuje české běžkaře již čtvrt století.

Už tento víkend přivítá značka Volkswagen Užitkové vozy všechny fanoušky zimních sportů v Bedřichově v Jizerských horách, kde se v pátek 11. února uskuteční Volkswagen Bedřichovská 30 a závodní víkend završí legendární Jizerská 50. Hladký průběh celé akce bude zajišťovat flotila aktuálních modelů značky Volkswagen Užitkové vozy v čele s novým Multivanem, který bude vystaven na stadionu v Bedřichově a poskytne shuttle servis pro VIP účastníky.

"Volkswagen Užitkové vozy je již čtvrt století neodmyslitelnou součástí českého běžeckého lyžování a jako dlouholetý a spolehlivý partner Svazu lyžařů České republiky nebudeme chybět ani na nadcházející Jizerské 50, která bude vyvrcholením letošní sezony," říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika. "Věřím, že si závodní víkend v Bedřichově nenechá ujít žádný fanoušek zimních sportů. Náš tým bude jako vždy podporovat organizátory flotilou všestranných modelů připravených i pro nejnáročnější zimní podmínky. Hlavní automobilovou hvězdou Jizerské 50 přitom bude nový Multivan, který se v Bedřichově představí jako ideální vůz pro rodinnou dovolenou, v zimě i v létě."

Mimořádně bezpečný, komfortní, prostorný a variabilní Volkswagen Multivan bude v Bedřichově a okolí poskytovat shuttle servis pro VIP účastníky. Všichni zájemci si budou moci novou generaci této automobilové legendy pro rodinu, podnikání i volný čas také důkladně prohlédnout. Jeden vůz bude vystaven u hotelu Královka a nový Multivan bude spolu s dalšími atraktivními modely značky Volkswagen Užitkové vozy - od mimořádně oblíbeného VW Caddy až po nezastavitelný Amarok ve speciální offroadové úpravě společnosti Delta - také součástí statické prezentace na stadionu v Bedřichově.

Již 55. ročník legendárního závodu Jizerská 50 odstartuje v neděli 13. února jako vyvrcholení pestrého programu závodního víkendu, jehož se zúčastní fanoušci běhu na lyžích všech věkových kategorií, rodiny s dětmi a amatérští i profesionální sportovci. Značka Volkswagen Užitkové vozy jim na stadionu v Bedřichově poskytne příjemné zázemí ve svém stanu, kde se mohou občerstvit a nabrat nové síly do dalších aktivit. Volkswagen Užitkové vozy je navíc titulárním partnerem závodu Volkswagen Bedřichovská 30, na jehož start se sportovci postaví o pátečním poledni.

vw uzitkove caddy life jizerska 50 02 vw uzitkove caddy life jizerska 50 03

vw uzitkove caddy style jizerska 50 04


Informace o značce Volkswagen:

Značka Volkswagen osobní vozy působí na více než 150 trzích po celém světě a vyrábí vozidla ve více než 50 závodech ve 14 zemích. V roce 2019 vyrobil Volkswagen 6,28 milionu vozidel, mezi něž patří bestsellery, jako jsou Golf, Tiguan, Jetta nebo Passat. V současnosti pracuje pro značku Volkswagen 195 878 lidí na celém světě. K tomu je nutné připočítat více než 10 000 prodejců s 86 000 zaměstnanci. Volkswagen důsledně urychluje vývoj konstrukce automobilu. Elektrická mobilita, chytrá mobilita a digitální transformace značky jsou strategickými klíčovými tématy budoucnosti.