Volkswagen - We Charge
Volkswagen - We Charge

Snadné nabíjení se značkou Volkswagen

Nyní si už se spoustou věcí nemusíte dělat takové starosti. We Charge Vás propojí přes aplikaci We Connect ID. s nabíjecími stanicemi po celé Evropě a majitelům vozů Volkswagen ID. navíc nabídne exkluzivní cenové výhody. Jak Vám We Charge zjednoduší čerpání elektřiny, se dozvíte níže.

  • Vyhledávání a využívání přes 150 000 veřejných nabíjecích stanic
  • Nabíjení po celé Evropě pouze s jednou kartou
  • Vyhledávání správného tarifu We Charge, který uspokojí všechny nároky
  • Exkluzivní cenové výhody pro síť rychlonabíjecích stanic IONITY
  • Nabíjení doma v pohodě s inteligentními nabíjecími funkcemi pro váš wallbox

Příručka o službě We Charge

Nabíjejte jednoduše

vw we charge nabijeni na cestach

Nabíjení na cestách

We Charge vyhledá nabíjecí stanice ve Vašem okolí, pomůže Vám naplánovat trasu a umožní Vám nabíjet kartou pro nabíjení u více než 150 000 veřejných stanic po celé Evropě. Patří k nim ostatně také sloupky rychlonabíjecích stanic IONITY na nejvýznamnějších dálnicích, které můžete s We Charge zcela jednoduše využívat. Včetně plné kontroly nad náklady.

vw we charge nabijeni doma

Nabíjení doma

We Charge usnadňuje nabíjení s Vaším domácím wallboxem ID. Charger Connect nebo ID. Charger Pro. Mějte v aplikaci přehled o svých nabíjeních a ovládejte je přes smartphone, sdílejte svůj wallbox s ostatními nebo využívejte chytré funkce, jako je vzdálená správa.

vw we charge nabijeni na cestach

Již brzy: We Charge v aplikaci We Connect ID

Funkce We Charge jsou začleněny do aplikace We Connect ID. Veřejné nabíjecí stanice lze jednoduše hledat a nalézt v aplikaci a zjistit jejich dostupnost v reálném čase. Aby byly náklady zcela transparentní, můžete si všechna svá nabíjení ukládat do historie a porovnávat. Také pro správu Vašich tarifů a karty pro nabíjení stačí jen ťuknout prstem. Zní to dobře?

Aplikace bude již brzy ke stažení.

vw we charge free

We Charge Free - Platíte jen za to, co nabijete

Kdo nabíjí doma nebo v práci, často využívá svůj elektromobil Volkswagen na kratší trasy a jezdí v průměru do 1 900 km ročně, a může tak začít s tarifem We Charge Free: Veřejné nabíjení bez měsíčních fixních poplatků a maximálně rychlé dobíjení u sloupků rychlonabíjecích stanic IONITY. Jednodušeji už to nejde.

vw we charge go

We Charge Go - Pro příležitostné nabíjení na cestách

Bydlíte například v nájmu, nabíjíte ve městě, jezdíte hlavně na kratší vzdálenosti a tu a tam navštívíte rodinu v jiném městě? Pak Vám bude vyhovovat tarif We Charge Go. Jako majitel vozu ID. podporujícího rychlonabíjení dobíjíte elektřinu na veřejných nabíjecích stanicích bez základního poplatku a využíváte cenových výhod sítě IONITY.

vw we charge plus

We Charge Plus - Pro časté nabíjení a dlouhé trasy

Všem majitelům vozů ID. s funkcí rychlonabíjení, kteří doma nebo na cestách nabijí na více než 2 400 km ročně, doporučujeme We Charge Plus. Za nízký měsíční základní poplatek nabíjíte na cestách za atraktivní výhodnou cenu v síti rychlonabíjecích stanic našeho prémiového partnera IONITY.

vw we charge karta

Karta We Charge již brzy k objednání přes aplikaci

Nabíjecí karta We Charge bude již brzy k objednání přes aplikaci We Connect ID. Jakmile bude aplikace k dispozici, můžete se jednoduše zaregistrovat. Poté si jejím prostřednictvím můžete objednat svou nabíjecí kartu spolu s vybraným tarifem We Charge, který Vám nejvíce vyhovuje.

vw we charge id charge

ID. Charger: Z Vašeho domova se stane nabíjecí stanice

Elektromobilita je snazší, než si myslíte. Díky domácímu wallboxu ID. Charger přicházíme s moderní koncepci nabíjení pro Vaši domácnost. Obzvlášť praktické: We Charge Vám nabízí chytré online služby pro modely ID. Charger Connect a Pro. Konfigurace nabíjecí stanice ID. Charger, její ovládání na dálku, zobrazování průběhu nabíjení a správa přístupu je přes aplikaci hračka. Vzbudili jsme Vaši pozornost?

Kde We Charge získám?

Služba We Charge je integrována v aplikaci We Connect ID., která bude v roce 2020 po uvedení modelu Volkswagen ID.3 na trh k dispozici v obchodech s aplikacemi (obchod Google Play nebo App Store). Abyste mohli We Charge používat, potřebujete bezplatné Volkswagen ID, které můžete vytvořit pomocí registrace v aplikaci. Navíc musíte vyjádřit svůj souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami a směrnicemi o ochraně údajů We Connect a také společnosti Volkswagen Group Charging GmbH. Abyste poté mohli prostřednictvím služby We Charge dobíjet u veřejných nabíjecích sloupků, musíte se rozhodnout pro dobíjecí tarif a v aplikaci aktivovat svou kartu pro nabíjení We Charge. Tu obdržíte v rámci procesu dodání spolu s vozem ID.3 nebo si ji můžete jednoduše objednat přes aplikaci a nechat si ji doručit domů. Zeptejte se na to svého preferovaného servisního partnera.

Co potřebuji pro používání We Charge?

Aplikaci We Connect ID, kartu pro nabíjení We Charge s platným dobíjecím tarifem a účet Volkswagen ID, jehož zřízení je zcela zdarma (registrovat)

Kde mohu se službou We Charge nabíjet?

S We Charge můžete nabíjet na více než 150 000 veřejných nabíjecích stanicích po celé Evropě. We Charge za tímto účelem jedná s poskytovateli nabíjecí infrastruktury, aby Vám mohla být nabídnuta co nejlepší cena. Zákazníci We Charge obdrží zvýhodněný přístup k síti rychlonabíjecích stanic IONITY, jejíž výstavba probíhá na evropských dálnicích a která díky velmi krátkým dobám nabíjení umožní pohodové jízdy na delší vzdálenosti.

Kolik stojí nabíjení na cestách a jak se službou We Charge zaplatím?

Náklady na nabíjení se Vám zobrazí před každým nabíjením. Pokud použijete službu We Charge, doručíme Vám každý měsíc fakturu na Vaše dobíjení. Bude uhrazena Vámi preferovaným způsobem platby. Přesné ceny závisí na našich jednáních s provozovateli nabíjecích stanic. Cílem je vyjednat pro naše zákazníky co nejlepší podmínky.

Jako dělané pro Vás: nabíjecí tarify We Charge

TarifyWe Charge Free (pro všechny vozy)We Charge Go (pouze pro rodinu ID.)We Charge Plus (pouze pro rodinu ID.)
Měsíční poplatek 0 Kč / měs 199 Kč / měs 465 Kč / měs
Cena za nabíjení IONITY 21 Kč / kWh 15 Kč / kWh 8 Kč / kWh
Cena za nabíjení u ostatních provozovatelů Individuální zvýhodněná cena dle provozovatele + 8 Kč za jedno nabíjení Individuální zvýhodněná cena dle provozovatele + 0 Kč za jedno nabíjení Individuální zvýhodněná cena dle provozovatele + 0 Kč za jedno nabíjení
Doba trvání smlouvy (bez automatického prodlužování) Žádná 12 měsíců 12 měsíců
Jednorázový aktivační poplatek (včetně bezplatné nabíjecí karty) 265 Kč 265 Kč 265 Kč

Všechny zde uvedené ceny jsou včetně zákonem stanovené daně z přidané hodnoty.

1) Zobrazené dobíjecí tarify a karta pro nabíjení jsou nabídkou společnosti Volkswagen Group Charging GmbH. Pro uzavření těchto tarifů potřebujete Volkswagen ID (VW-ID) a aplikaci Volkswagen We Connect ID. Pokud nechcete data ze svého VW-ID předávat společnosti Volkswagen Group Charging GmbH (Elli), můžete přes www.elli.eco uzavřít alternativní nabídku bez zvláštních podmínek poskytovaných společností Volkswagen. Jak karty pro nabíjení, tak modely ID. Charger jsou nabídkou společnosti Volkswagen Group Charging GmbH.

2) Tarify We Charge Go a We Charge Plus jsou k dispozici pouze pro modely Volkswagen ID.

3) Ceny nabíjení mimo síť rychlonabíjecích stanic IONITY účtuje společnost Volkswagen Group Charging GmbH v závislosti na provozovateli daného nabíjecího sloupku individuálně na základě kWh, použití nabíjecího sloupku, doby nebo tyto způsoby vyúčtování libovolně kombinuje. U některých provozovatelů mohou vznikat poplatky za stání. Před zahájením nabíjení si můžete ověřit aktuálně platné ceny elektřiny pro nabíjení určité nabíjecí stanice v této aplikaci. Při nabíjení v zahraničí může navíc vzniknout směnný poplatek. Příplatek za nabíjení se neúčtuje u tarifů We Charge Go a We Charge Plus.