Léto 2022:Volkswagen Užitkové vozy zve fanoušky na VW Bus Festival

Volkswagen Užitkové vozy plánuje skvělou party, jejíž hvězdou bude Bulli. VW Bus Festival se uskuteční od 15. do 17. července 2022 na výstavišti v Hannoveru.

Volkswagen Užitkové vozy znovu plánuje velký VW Bus Festival, který se naposledy uskutečnil v roce 2007. Stejně jako tehdy se výstaviště v Hannoveru promění ve dnech 15. až 17. července 2022 v areál s velkým kempem, který bude patřit modelu Bulli. Pořadatelé očekávají tisíce vozů VW Bus všech generací i fanoušků z celého světa, kteří přijedou oslavit svůj kultovní model Bulli.

Od roku 2007 čekají fanoušci na vytouženou zprávu, že Volkswagen Užitkové vozy znovu zorganizuje mezinárodní sraz vozů Bulli. Velké nadšení v komunitě fanoušků začalo 15. července. Ve facebookové skupině "Volkswagen Nutzfahrzeuge Oldtimer" se objevil "tajemný" příspěvek se záznamem do kalendáře pro rok 2022. Tento termín se s obrovským očekáváním rychle rozšířil do celého světa.

Jakub Šebesta, ředitel značky Volkswagen Užitkové vozy, k tomu říká: "Naši věrní fanoušci modelu VW Transporter čekají již dlouho na revival mezinárodního srazu z roku 2007. K tomu dojde v příštím roce a Hannover se znovu stane domovem modelu Bulli. Společně s komunitou fanoušků chceme oslavovat model Bulli a přivítat nejnovějšího člena rodiny: zcela elektrický ID.BUZZ."

Plánování festivalu je u značky Volkswagen Užitkové vozy v plném proudu a areál na výstavišti v Hannoveru je již rezervován. Více informací bude zveřejněno letos na podzim a na přelomu roku si zájemci o účast budou moci on-line rezervovat parkovací místo pro svůj VW Bus.

vw uzitkove bus festival 01 vw uzitkove bus festival 02

vw uzitkove bus festival 03 vw uzitkove bus festival 04

Značka Volkswagen Užitkové vozy:

"We transport success." Volkswagen Užitkové vozy nese jako samostatná značka v koncernu Volkswagen globální zodpovědnost za vývoj, výrobu a prodej lehkých užitkových vozů, přičemž v závodech Hannover (D), Poznań (PL), Września (PL) a Pacheco (ARG) vyrábí modelové řady Transporter, Caddy, Crafter a Amarok. Naše vozidla přepravují stavební dělníky, rodiny a dobrodruhy, pečivo, balíky nebo surfovací prkna. Každý den pomáhají bezpočtu lidí na celém světě odvádět dobrou práci, slouží jako mobilní servisní dílny a dopravují lékaře záchranné služby a policisty na místo nasazení. Volkswagen Užitkové vozy je navíc v koncernu Volkswagen vůdčí značkou pro autonomní jízdu a poskytování mobility a přepravy jako služby (MaaS - Mobility as a Service; TaaS - Transport as a Service). Pro výrobu v budoucnosti proto vyvíjí příslušná vozidla ke speciálním účelům, SPV (Special Purpose Vehicles), například robotické vozy taxislužby nebo robotické lehké užitkové vozy. Tak udržujeme v pohybu celou společnost a plníme její požadavky na čistou, inteligentní a trvale udržitelnou mobilitu. Volkswagen Užitkové vozy má na celém světě více než 24 000 zaměstnanců, včetně 15 000 zaměstnanců v závodě Hannover.