1. Základní charakteristika modelu

Volkswagen up! GTI

Drobek, který si zaslouží pozornost. Již při letmém pohledu je vše jasné – přichází nejsportovnější up! všech dob. A také nejsilnější. To zajistí motor 1,0 l TSI s výkonem 85 kW (115 k). Krok s ním tak neudrží ani obdivné pohledy.

2. Design karosérie a interiéru

Exteriér

Exteriér

Více GTI na kilogram

Drobek, který si zaslouží pozornost. Již při letmém pohledu je vše jasné: Nový up! GTI dělá čest svému jménu. Sebejistým způsobem se prezentuje bočními GTI pruhy. A rovněž každý další detail - od sportovního designu přední partie a mřížky chladiče, přes zatmavená skla zadních bočních oken, až po viditelné červeně lakované brzdové třmeny - navozuje jedinečné pocity, které lze vnímat pouze u modelu GTI, a to v komprimované formě v délce 362,8 cm.

Zadní partie

Závistivé pohledy jsou součástí sériové výbavy

Síla v kombinaci s nízkou hmotností. Není divu, že nový up! GTI rád ukazuje ostatním záda. O to důležitější je proto působivý vzhled jeho zadní partie. Chromovaná koncovka výfuku, černý difuzor a zadní spoiler nepokrytě napovídají, že před Vámi stojí nejsportovnější up!, jaký kdy existoval.

Interiér

Interiér

Žádné místo pro slabé povahy

Dominantní GTI geny se dědí. Jen těžko se proto dají přehlédnout potahy sportovních sedadel v typickém károvaném designu "clark", svislý panel palubní desky v barvě "pixels red", hlavice řadicí páky v GTI designu nebo červené ozdobné švy na multifunkčním volantu. Tyto i další dynamické detaily, jako např. elegantní chromované prvky nebo osvětlení "Ambiente" v červené barvě, představují v novém voze up! GTI vzrušující potěšení pro Vaše oči.

Infotainment

Zaujme svým výkonem na silnici. A také na datové dálnici

Nový up! GTI je nabitý výkonem i s ohledem na infotainment systém. Prostřednictvím dokovací stanice "maps + more dock" se maximální rychlostí propojí s Vaším chytrým mobilním telefonem. Příslušné aplikace Vás potom spojují s automobilem, Vašimi přáteli nebo s Vaším playlistem. Audiosystém "beats" pak zaujme svým vynikajícím zvukem a výkonem 300 wattů. Mohutný zvuk originálního systému Beats Sound je dynamicky rozdělen do celého interiéru vozu.

Výbava na přání

Pro jízdu plnou pohody

Nový up! GTI je unikátní i s ohledem na výbavu na přání rádio, které lze prostřednictvím protokolu bluetooth spojit s Vaším chytrým mobilním telefonem. Pomocí dokovací stanice "maps + more dock" Váš chytrý mobilní telefon snadno propojíte s novým vozem up! GTI a můžete využívat navigaci, která Vás dovede do cíle Vaší cesty. Příjem digitálního signálu DAB pak na Vašich cestách zajistí čistý zvuk a bohatou nabídku rozhlasových stanic.

3. Aktuální ceníky a katalogy

4. Optimální konfigurace VW up! GTI

5. Objednejte si testovací jízdu modelu up! GTI

Povinná položka


VW up! GTI - Stránky Wikipedia