458 900 Kč
 • Cena vozu od: 458 900 Kč
 • Výkon: 85 kW
 • Spotřeba: 5,5 - 5,8 l/100km

Základní charakteristika modelu

up!graduj výkon

Neděláte žádné kompromisy? Přesně tak, jako nový Volkswagen up! GTI. Je kompaktní, připojený k internetu a připravený zajistit Vám radost z jízdy. Jeho motor o objemu 1,0 l TSI s výkonem 85 kW (115 k) z něj dělá nejvýkonnější up! na silnici.

Design karosérie

-

Exteriér

Sexy z každého úhlu!

Červeně lakované brzdové třmeny a mřížka chladiče s hexagonální strukturou: Původ GTI bude vždy zcela evidentní. Také chromovaná koncovka výfuku a sportovní střešní spoiler v černé barvě jsou jasným znakem toho, že nový up! GTI rád nechává konkurenci za sebou. Působí to až arogantně? Nový up! GTI si to může dovolit. Díky černě lakovaným leštěným 17" kolům z lehké slitiny "brands hatch" a foliím tvořícím pruhy na bocích vozu totiž probouzí vzpomínky na legendární model Golf 1 GTI.

Design interiéru

-

Interiér

Zde není místo pro slabé povahy

GTI geny se projevují dominantními znaky. To lze vidět na sedadlech s potahy "Clark" typických pro GTI, černém čalounění stropu a červených ozdobných švech na hlavici řadicí páky i na multifunkčním volantu v kůži. K tomu přistupují charakteristické současné znaky, jako například svislé panely palubní desky v designu "pixels red" nebo červené osvětlení "Ambiente". A díky sériovému vyhřívání sedadel Vás nejmenší člen rodiny GTI rychle zahřeje na provozní teplotu.

-

Rádio

Vítejte v klubu

Nový up! GTI jede na plný plyn i s ohledem na svůj infotainment. Zdrojem Vaší oblíbené hudby je sériové rádio "composition phone", zatímco systém "sound plus" interpretuje zvuk prostřednictvím 6 reproduktorů. Díky volitelnému příjmu digitálního signálu DAB+ pak máte k dispozici ještě více rozhlasových stanic. Váš seznam skladeb můžete případně poslouchat také prostřednictvím špičkových reproduktorů volitelného audiosystému "beats". Zvuk stejný jako v hudebním klubu je pak díky subwooferu a výkonu 8kanálového zesilovače 300 W v ceně.

-

Držák "maps + more dock" a aplikace "maps + more"

GTI je propojený s Vaším chytrým mobilním telefonem

Máte u sebe Váš chytrý mobilní telefon? Pak jej jednoduše upněte do držáku "maps + more dock" umístěného ve výši očí a příslušná bezplatná aplikace v novém designu Vás nejen spojí s automobilem, přáteli nebo seznamem Vašich skladeb, ale ukáže Vám také, kam máte jet. Prostřednictvím USB portu integrovaného v "maps + more dock" se kromě dat přenáší také energie, takže baterie připojeného mobilního telefonu bude vždy nabitá na plnou kapacitu. Nastupte si, připojte Váš chytrý mobilní telefon, spusťte aplikaci a vydejte se na cestu.

-

We Connect Go

Vy a Vaše auto – dokonalé propojené

Bezplatná aplikace We Connect Go obratem promění Váš Volkswagen na automobil připojený do sítě. V kombinaci s jednotkou DataPlug pak máte prostřednictvím Vašeho chytrého mobilního telefonu přístup ke všem důležitým datům o vozidle, jako např. stavu počítadla kilometrů, nebo získáte přehled o termínech servisních prohlídek. V případě poruchy můžete přímo z aplikace kontaktovat horkou linku Volkswagen v příslušné zemi, která je k dispozici 24 hodin denně, nebo nejbližší servis Volkswagen, a to i v zahraničí.

Výbavové pakety

-

ParkPilot

Dopředu, dozadu, do strany

Těsné parkovací místo? Pro Váš nový up! to nepředstavuje žádný problém - a už vůbec ne pro Vás. Pokud nevidíte, kolik místa Vám ještě zbývá, volitelný systém ParkPilot Vás upozorní prostřednictvím akustických signálů i optického zobrazení na překážky za vozidlem. Praktický asistent ParkPilot je součástí volitelného paketu "Asistenti".

-

Komfort na cestách

Paket Asistenti

Každý hrdina potřebuje pomocníky. S volitelným paketem "Asistenti" máte k dispozici hned tři. Systém ParkPilot vzadu, zpětnou kameru a také tempomat, který od rychlosti 30 km/h udržuje v závislosti na stoupání nebo klesání požadované tempo. Vše zcela automaticky, což je velmi praktické.

Paket Světla a výhled

Evidentní: Volitelný paket "Světla a výhled" zahrnuje kromě dešťového senzoru, který zajišťuje dobrou viditelnost za špatného počasí, také automatické zapínání osvětlení vozu a světla pro denní svícení. A abyste se bezpečně dostali k autu i zpět k domovním dveřím, osvětlí Vám cestu funkce "Leaving home" a "Coming home".

-

Zimní paket

Zima Vás může nechat chladnými

Volitelný zimní paket zahrnuje elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka. Asférický povrch zrcátka na straně řidiče optimalizuje Vaše zorné pole, v interiéru Vás pak zahřejí vyhřívaná přední sedadla. Počasí si vybrat nemůžete.

Výbavové stupně

-
Volkswagen up! GTI

Volkswagen up! GTI

 • Cena od: 458 900 Kč
 • Výkon motoru: 85 kW
 • Výkon motoru: 115 k
 • Palivo: Benzin
 • Převodovka: Manuální
 • Spotřeba paliva: 5,5 - 5,8 l/100km
 • Emise CO₂: 124 - 130 g/km

Navíc oproti výbavě up!:

 • Snížený sportovní podvozek
 • Černě lakovaná vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná
 • Nárazník ve sportovním designu
 • Mlhové světlomety
 • 17" kola z lehkýé slitiny Brands Hatch
 • Lišty nástupních prahů s GTI logem
 • Zatmavená zadní okna - boční zadní okna a okno pátých dveří
 • Vyhřívání předních sedadel
 • Potahy sedadel v látce - design Clark
 • Multifunkční sportovní volant v kůži
 • Přístrojová deska Pixels red
 • Čalounění stropu v černé barvě
 • Ambientní osvětlení
 • Sound plus: 6 reproduktorů

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Zpětná kamera

Díváte se vpřed a přitom vidíte dozadu

Tři oči vidí více než dvě. Volitelná zpětná kamera Vám po zařazení zpátečky na displeji rádia ukazuje to, co byste za Vaším novým vozem up! mohli snadno přehlédnout. Například nízké sloupky. Zpětná kamera, která je součástí našeho volitelného paketu "Asistenti", navíc při couvání doplňuje obraz pomocnými liniemi, díky nimž můžete lépe odhadnout vzdálenost.

-

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu „Lane Assist“

Nenechte se rozptylovat

Tento asistent má schopnosti řidiče. Po aktivaci asistenta "Lane Assist", systém od rychlosti 65 km/h v rámci možností rozpozná, zda a kdy vozidlo neúmyslně vyjede na hranici jízdního pruhu, a prostřednictvím protipohybu řízení Vás vrátí zpět do stopy. Při překročení hranice jízdního pruhu Vás pak systém upozorňuje citelnými vibracemi volantu a snaží se vrátit Vaši pozornost zpět k dění v silničním provozu.

-

Rozpoznávání dopravních značek

Budete vědět vše důležité

Pozor: Zóna 30! Systém rozpoznávání dopravních značek zobrazuje ve Vašem zorném poli značky s omezením rychlosti a Vy tak už žádnou z nich nepřehlédnete. V nepřehledných situacích tak budete mít stále přehled o maximální povolené rychlosti a můžete se lépe soustředit na situaci v provozu. Aplikace Vás také upozorní v případě, že dojde k překročení maximální povolené rychlosti. Vše samozřejmě funguje pouze v rámci možností systému - systém čte navigační data, ale neumí aktivně rozeznávat např. dočasné dopravní značení.

Technologie

-

Motor

Výkonné srdce

Kolik GTI genů se může vejít do délky 360 cm? Docela dost! Motor 1,0 l TSI s výkonem 85 kW (115 k) pod kapotou dělá z nového vozu up! GTI malý automobil, který překypuje výkonem. A tuto skutečnost budete díky jeho nízké hmotnosti vnímat ještě intenzivněji. Maximální pocit modelu GTI v minimálním prostoru - tato kombinace je absolutně unikátní.

-

Podvozek

Vysoký výkon se sníženou karoserií

Nový up! GTI Vám zrychlí tep. A to nejenom díky atletickému vzhledu, ale i díky sportovním pocitům, které vyvolává. Jeho karoserie je snížena a sportovní podvozek je vybaven pružinami, tlumiči a stabilizátory s tužším naladěním - Vy tak můžete být ještě blíže k asfaltu silnice. Výsledkem je optimální ovladatelnost, která zajišťuje bezprostřední zážitek z jízdy. Nebo zkrátka: sportovní komfort.

Objednejte si testovací jízdu modelu VW up! GTI

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

VW up! GTI - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wolkswagen ap, wolksvagen up, volksvagen up