Volkswagen Touran R-Line

-

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODEL VOLKSWAGEN TOURAN.

Volkswagen Touran R-Line
Volkswagen Touran R-Line
Volkswagen Touran R-Line
Volkswagen Touran R-Line
Volkswagen Touran R-Line
previous arrow
next arrow
Slider

  • Cena vozu od: ---
  • Výkon: 140 kW
  • Spotřeba: 5,9 - 7,2 l/100km

Základní charakteristika modelu

Volkswagen Touran R-Line - Berte život sportovně.

Všední den je tím nejtěžším výcvikovým táborem. Abyste byli dobře připraveni na výzvy, které s sebou život rodiny přináší, potřebujete náležitou porci tréninku. A přiléhavý sportovní zevnějšek Vám zajistí prvky výbavy R-Line. Ať se rozhodnete pro paket R-Line "Exterieur" nebo pro R-Line "Interieur", Touran zanechá perfektní dojem zvenku i zevnitř bez ohledu na to, odkud se na něj díváte.

Exteriér

-

Paket R-Line „Exterieur“

Projevuje svou eleganci.

Paket R-Line "Exterieur" zdůrazňuje vnější hodnotu vozu. Logo "R-Line" na předních dveřích a samozřejmě také na mřížce chladiče je vysvětlením, proč tento rodinný automobil vypadá jako vzorový atlet. Impozantní vzhled předního nárazníku umocňují černě leštěné vstupy vzduchu ve tvaru písmene "C". Každá silnice se tak změní na stupně vítězů.

Interiér

-

Paket R-Line „Interieur“

Interiér ve sportovním provedení.

Paket R-Line "Exterieur & Interieur" obsahuje celou řadu pozoruhodných prvků, jako např. komfortní sedadla "Top" s logem "R-Line" v horní části opěradel předních sedadel, která jsou čalouněna látkou "Race" v šedé barvě "Magnetit". Vnitřní plochy zvýšených boků sedadel jsou pak zdobeny mikrovláknem "San Remo" v barvě "Anthrazit".

-

Multifunkční sportovní volant

Vše držíte pevně v rukou.

Ještě dříve, než Vám dá logo "R-Line" na úvodní obrazovce jistotu, bude vše zcela evidentní - to, co napovídá vnější vzhled vozu Touran s paketem R-Line "Exterieur", plynule pokračuje i v jeho interiéru. Multifunkční sportovní volant v kůži s hliníkovým dekorem, logem "R-Line" a ozdobnými švy v šedé barvě "Kristall" Vám zprostředkuje vizuální kontakt se sportovním temperamentem.

Aktuální ceníky a katalogy


VW Touran R line - Stránky WikipediaVW Touran R line - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv Touran R - line, wolkswagen Touran R- line, wolksvagen Touran R-Line