Značka: Volkswagen
Model: Taigo
569 900 Kč
 • Cena vozu od: 569 900 Kč
 • Výkon: 70 - 110 kW
 • Výkon: 95 - 150 k
 • Emise CO₂: 124 - 156 g/km
 • Palivo: Benzin
 • Spotřeba paliva: 5,4 - 6,9 l/100km

Základní charakteristika modelu

SUV kupé - Volkswagen Taigo

Volkswagen Taigo. Pro všechny, jež diktují své vlastní trendy. Pro všechny, kteří se nenechají ovlivnit, ale raději sami určují vývoj. Pro všechny, jež chtějí projevit nejenom styl, ale také charakter. A také pro všechny, pro které je každý den výjimečný.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte si svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

volkswagen taigo mini

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Design karosérie

Značka: Kia
Model: 147
-

VW Taigo

Nasedněte si | Volkswagen Česká republika

Čím je nové Taigo tak výjimečné? Prohlédněte si sportovní SUV kupé značky Volkswagen ze všech stran a poznáte sami. Jestli patříte mezi ty, kdo diktují trendy, možná zjistíte, že je to auto právě pro Vás.

-

Čelní partie

Nová tvář

Sportovní a moderní design projevuje model Taigo již při prvním pohledu. Zajímavým detailem jsou stylové LED světelné lišty, které probíhají přes celou čelní partii až k logu Volkswagen a společně se světlomety IQ.LIGHT - LED Matrix vytvářejí působivou světelnou signaturu. Po stranách nárazníku, který je široce protažený do stran, jsou integrovány mlhové světlomety.

-

Světelná projekce

Světelná mozaika Taigo

Působivý vzhled zajistí také správné osvětlení. U modelu VW Taigo je součástí sériové výbavy také světlená projekce, která osvětluje povrch vozovky vedle automobilu. A abyste nejenom dobře dojeli do cíle, ale také bezpečně došli ke vchodovým dveřím Vašeho domu, osvětluje Taigo nástupní prostor a prostřednictvím funkcí Leaving home a Coming home také okolí vozu.

-

Zadní partie

Expresivní v každém ohledu

Velmi sportovním dojmem působí také splývavá zadní partie se svou moderní světelnou signaturou. Design vozu kupé podtrhují úzká tmavě červená zadní světla s průběžným světelným pásem a společně s výraznou hranou střechy a dynamickým zadním nárazníkem naznačují, že ve voze Volkswagen Taigo spolehlivě ujedete realitě všedních dnů.

-

R-Line

Nápadně sportovní

Pro všechny milovníky sportovního vzhledu nabízí VW Taigo linii R-Line, která obsahuje jedinečné designové a komfortní prvky, jež vytvářejí výraznou kompozici, a to jak zvenku, tak i v interiéru.

Vybrané prvky výbavy linie R-Line:

 • R-Line exteriér
 • R-Line interiér
 • Světlomety IQ.LIGHT - LED Matrix
 • Ambientní osvětlení
 • Rádio Ready 2 Discover
 • Podélné střešní nosníky v černé barvě (nedodávají se v kombinaci s výklopným/posuvným panoramatickým střešním oknem)
 • 17" kola z lehké slitiny Valencia
-

Roof Pack

Líbí se Vám velký kontrast?

Volkswagen Taigo představuje spojení kompaktních rozměrů a jedinečného designu. Jak přesně bude vypadat však určíte pouze Vy. Pro linii výbavy Style je na přání k dispozici také Roof Pack, jehož součástí jsou zatmavená skla zadních bočních oken i zadního okna, černá střecha a černě lakované kryty vnějších zpětných zrcátek. V linii R-Line je pak Roof Pack na sérii.

-

Designový paket Black Style

Vytváří působivé akcenty

Pro naše zákazníky, pro které je sportovní vzhled srdeční záležitostí, je pro linii R-Line k dispozici designový paket Black Style. Vaše Taigo tak získá 18" kola z lehké slitiny Misano, trapézové clony a lišty na mřížce chladiče v barvě tak černé, jako noc. Celkový dojem harmonicky doplňují sériově dodávané černé kryty vnějších zpětných zrcátek a zatmavená skla zadních bočních oken i zadního okna.

Design interiéru

-

Digital Cockpit

Vše důležité v zorném poli

V silničním provozu je nutné rychle získat přehled o důležitých věcech. Sériový digitální panel přístrojové desky Digital Cockpit, jenž je vybaven barevným displejem s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 20,3 cm, Vám proto ukazuje klasické přístroje, jako je tachometr nebo počítadlo kilometrů. Panel Digital Cockpit Pro, jehož displej má délku úhlopříčky 26,04 cm, Vám navíc umožňuje individuální uspořádání zobrazených údajů podle Vašeho přání. Můžete si tak zvolit zobrazení informací asistenčních systémů nebo kombinaci zobrazení navigační mapy a informací o přehrávaném médiu - vše v působivé grafice a animacích.

-

Vnitřní prostor

Atraktivně inovativní

Interiér nového vozu Volkswagen Taigo Vás srdečně přivítá. S vysoce kvalitní sériovou palubní deskou Soft Touch a ve výbavové linii Style na přání dokonce i s barevným dekorem. V prostoru zadních sedadel jsou k dispozici USB porty umístěné na zadní straně střední loketní opěrky, které umožňují nabíjení Vašich přístrojů. Rovněž multifunkční volant potažený kůží dokazuje, že v této kabině je vše podřízeno životnímu stylu založenému na připojení k datové síti.

-

Designový paket Vision Green

Přinese do interiéru barvu

Chtěli byste, aby uvnitř vozu bylo ještě více barvy? Díky designovému paketu Vision Green získá interiér svěží vzhled. Při nastoupení Vás vnitřek vozu přivítá světlou barvou Ceramique a stylovými dekory v zelené barvě Vision Green. Barevné ladění vnitřního prostoru harmonicky doplňují také potahy sedadel Tracks s dekorativními švy v zelené barvě.

-

Ambientní osvětlení

Kabina Vašeho vozu v tom správném světle

Ambientní osvětlení v bílé barvě, které je součástí sériové výbavy pro linie Style a R-Line, vytvoří v interiéru vozu útulnou atmosféru. Světelné zdroje nepřímého světla jsou integrovány do madel předních dveří, dekoračních lišt dveří a palubní desky. A abyste si co nejméně namáhali Vaše oči jsou volitelně pro linii Life a sériově pro linie Style a R-Line vpředu i vzadu k dispozici LED čtecí lampičky, stejně jako LED osvětlení prostoru pro nohy, které Vám při nastupování zajistí dobrý přehled.

-

Air Care Climatronic

Dobré cestovní klima pro všechny

Spolucestujícím je příliš horko? A Vám je zase zima? Díky regulaci ve dvou zónách je možné nezávisle na sobě nastavit teplotu na místech řidiče i spolujezdce. Klimatizace Air Care Climatronic, která se dodává jako volitelná výbava pro linii Life a sériově pro Style a R-Line, má intuitivní ovládání a disponuje několika dalšími funkcemi. S klesající rychlostí jízdy se např. snižuje hlučnost jejích ventilátorů. A při použití ostřikovačů čelního skla nebo při zařazení zpátečky, dojde k automatickému přepnutí na vnitřní cirkulaci - nepříjemné pachy tak neproniknou do interiéru. Krátce řečeno: V novém voze Taigo je zajištěno dobré cestovní klima po všech stránkách.

-

Variabilní podlaha zavazadlového prostoru

Snadné nakládání

I přes své kompaktní rozměry poskytuje Volkswagen Taigo působivou spoustu místa. Abyste jej mohli optimálně využít, je k dispozici variabilní podlaha zavazadlového prostoru, díky níž máte k dispozici další úložné místo. Variabilní podlaha umožňuje vytvoření rovné plochy v úrovni nákladové hrany, která značně usnadňuje nakládání i vykládání. Transportovaná zavazadla stačí pouze zvednout do výšky nákladové hrany a posunout dovnitř. Nebude Vám přitom překážet ani subwoofer volitelného sound systému BeatsAudio™, který je vestavěný v prolisu pro rezervní kolo a umožňuje tak maximální využití zavazadlového prostoru.

Konektivita

-

We Connect

Taigo. Propojené se světem

V novém voze Taigo můžete mít od počátku zajištěno připojení k internetu a můžete využívat celou řadu služeb We Connect. Po jednorázové aktivaci a přihlášení pomocí Vašeho Volkswagen ID pak můžete velmi snadno, a navíc bezplatně využívat inovativní služby online. Služby We Connect zajistí, že každý okamžik strávený za volantem pro Vás bude nejenom příjemnější, ale také komfortnější. Služby We Connect Vám umožňují přístup k celé řadě důležitých informací o vozidle a díky volání v případě poruchy, online alarmu nebo plánování termínu servisní prohlídky Vám zajistí příjemný komfort. Aplikace We Connect pro Váš chytrý mobilní telefon Vám pak i při cestování zajistí trvalý přehled o Vašem voze Volkswagen: Můžete například zkontrolovat aktuální dojezdovou vzdálenost nebo zda jsou zavřené všechny dveře a okna.

Více o We Connect

-

We Connect Plus

Objevte něco nového – na silnici nebo v digitálním prostoru

Celý svět digitální služeb Volkswagen posouvá konektivitu nového vozu Taigo na vyšší úroveň: Volitelné služby We Connect Plus nabízejí další inteligentní technologie.

Mezi patří např. inteligentní navigace, která Vám v reálném čase zajistí aktuální informace o situaci v dopravě a aktualizuje trasu jízdy nebo Vás varuje před dopravními komplikacemi. Online výpočet trasy jízdy Vám pak umožňuje flexibilně reagovat na měnící se podmínky a vyhledá tu nejlepší možnou trasu. Aktualizace navigačních map online se postará o to, aby data navigačních map byla vždy aktuální. A díky aktualizaci dat z internetu budete mít k dispozici také nejaktuálnější informace o cenách u čerpacích stanic nebo volných parkovacích místech v parkovacích domech i na veřejných parkovištích, které Vám zajistí ještě větší komfort.

Více o We Connect

-

We Upgrade

Volkswagen Taigo. Propojené se světem

Možnost dodatečné individualizace: Celou řadu funkcí, kterými je VW Taigo vybaveno, je možné nejenom aktualizovat, ale jako tzv. funkce We Upgrade je lze dodatečně také aktivovat. Například infotainment systém Ready 2 Discover je možné rozšířit na plnohodnotný navigační systém nebo lze dodatečně aktivovat rozhraní App-Connect (pro paralelní zobrazení aplikací z mobilního telefonu na displeji infotainment systému) - pro technologie Apple CarPlay™ a Android Auto™ od Google je pak možné bezdrátové připojení. Dodatečně lze aktivovat např. také volitelné hlasové ovládání.

Více o We Upgrade

-

Streaming & Internet

Zůstaňte na příjmu

Díky službě Streaming & Internet si ve Vašem voze Volkswagen Taigo můžete užívat Vaši oblíbenou hudbu. Pro její streamování prostřednictvím navigačního systému Vašeho vozu pouze stačí, abyste se jednoduše přihlásili Vašimi přihlašovacími údaji - pak už si můžete užívat Vaší oblíbenou hudbu a nepotřebujete k tomu žádné externí zařízení. Prostřednictvím služby internetové rádio hotspot lze ve voze využívat všechny výhody, které tato služba nabízí - vyhledávání a přehrávání živého vysílání i podcastů pak bude velmi snadné. Integrovaný WLAN hotspot navíc zajistí Vám i Vašim spolucestujícím stabilní připojení k internetu, a to až pro osm zařízení.

-

Discover Pro

Ukazuje, kam máte jet

Pro ty, kteří chtějí ještě něco navíc, je pak určen navigační systém Discover Pro, který se dodává jako volitelná výbava od linie Life:

 • všechny informace lze zobrazit na displeji přístrojové desky Digital Cockpit
 • systém je možné ovládat přirozenými hlasovými pokyny bez speciálních příkazů
 • barevný dotykový TFT displej se skleněným povrchem a s úhlopříčkou 23,4 cm, s přibližovacím senzorem a ovládáním pomocí gest
 • FM rádio s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu přes DAB+
 • šest reproduktorů a celkový výkon 4x 20 wattů
 • systém rozpoznávání dopravních značek
 • volitelné telefonní rozhraní Comfort s párováním přes protokol bluetooth (umožňuje také indukční nabíjení a bezdrátové připojení k vnější anténě vozu pro zajištění lepšího příjmu)
 • příprava pro Streaming & Internet
 • rozhraní App‑Connect, vč. bezdrátového rozhraní App‑Connect pro technologie Apple CarPlay™ a Android Auto™ od Google
 • podpora hudebních formátů MP3, AAC a WMA
 • paměť 10 GB pro volné využití
 • nainstalované navigační mapy pro Evropu
 • příprava pro bezplatné využití služeb We Connect Plus, vč. We Connect po dobu 3 let
-

Discover Media

Hudba ve Vašich uších. Trasa cesty před očima

Udělá radost Vašim očím i uším: navigační systém Discover Media je součástí volitelné výbavy od linie Life. Jeho výbava zahrnuje:

 • barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 20,3 cm, s přibližovacím senzorem
 • FM rádio s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu
 • šest reproduktorů
 • příprava pro Streaming & Internet
 • telefonní rozhraní s protokolem bluetooth
 • nainstalované navigační mapy pro Evropu
 • příprava pro bezplatné využití služeb We Connect Plus, vč. We Connect¹ po dobu 1 roku
 • systém rozpoznávání dopravních značek
 • multifunkční kamera
-

Ready 2 Discover

Dobrá zábava. Ty nejlepší informace

Volitelné rádio Ready 2 Discover s podporou aktualizace, může být díky podpoře We Upgrade aktualizováno na plnohodnotný navigační systém. Jeho výbava zahrnuje:

 • barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 20,3 cm a s přibližovacím senzorem
 • FM rádio s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu
 • šest reproduktorů
 • příprava pro služby We Connect i We Connect Plus a Streaming & Internet
 • bezdrátové rozhraní App-Connect
-

Sound systém BeatsAudio™

Potřebujete dobrou reprodukci basů?

Značka sluchátek Beats by Dr. Dre je známá po celém světě. Od stejných specialistů na reprodukci zvuku pochází také volitelná audio výbava Vašeho modelu Taigo. Šest vzájemně dokonale sladěných reproduktorů zajišťuje na každém sedadle perfektní zvuk. Subwoofer se pak svými hlubokými basy postará o bezprostřední vibrace celého těla, aniž přitom omezoval velikost zavazadlového prostoru. Všechny reproduktory jsou napájeny osmikanálovým zesilovačem s výkonem 300 wattů. Sound systém se ovládá pomocí Vašeho infotainmentu, který Vás již při nastoupení přivítá úvodní obrazovkou Beats by Dr. Dre.

-

Porty USB-C

Připojení najdete všude

Potěší cestující na zadních místech: Pro všechny linie výbavy jsou sériově k dispozici dva USB-C porty vpředu a dva v prostoru zadních sedadel umístěné na středové konzoly, které v průběhu jízdy umožňují nabíjení mobilních přístrojů pasažérů vzadu.

Výbavové stupně

Značka: Kia
Model: 2008
-
Volkswagen Taigo Life

Volkswagen Taigo

 • Cena od: 569 900 Kč
 • Výkon motoru: 70 - 81 kW
 • Výkon motoru: 95 - 110 k
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Palivo: Benzin
 • Spotřeba paliva: 5,4 - 6,7 l/100 km
 • Emise CO₂: 123 - 151 g/km

Life

 • 16“ kola z lehké slitiny Belmont
 • Rádio Composition
 • App-Connect
 • 4 reproduktory
 • 4x USB-C port
 • Digitální radiopřijímač DAB+
 • Multifunkční volant v kůži
 • LED světlomety a zadní LED světla
 • Automatický spínač světlometů
 • Vnější zpětná zrcátka el. sklopná
 • Manuální klimatizace
 • Paket Světla a výhled
 • Rezervní kolo dojezdové
 • Výškově nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru
 • Front Assist
 • Lane Assist
 • Prodloužená záruka 3 roky / 90 000 km
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním, startování klíčkem
 • Podélné střešní nosiče černé (při volbě panoramatického okna odpadávají)
Značka: Kia
Model: 2008
-
Volkswagen Taigo Style

Volkswagen Taigo

 • Cena od: 635 900 Kč
 • Výkon motoru: 81 - 110 kW
 • Výkon motoru: 110 - 150 k
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Palivo: Benzin
 • Spotřeba paliva: 5,5 - 6,9 l/100 km
 • Emise CO₂: 125 - 156 g/km

Style

 • 17“ kola z lehké slitiny Chesterfield
 • Ambientní osvětlení - bílé
 • Infotainment Ready2Discover
 • Ambientní osvětlení - bílé
 • Reproduktory vpředu i vzadu
 • Bezdrátový App-Connect Wireless
 • Automatická klimatizace Climatronic
 • IQ.LIGHT LED Matrix světlomety
 • LED osvětlení lamely mezi světlomety
 • Mlhové světlomety separátně od hlavních světlometů
 • Parkovací senzory Parkpilot
 • Zpětná kamera
 • Textilní koberečky
 • Travel Assist
 • ACC - automatická regulace odstupu od vpředu jedoucího vozu
 • Podélné střešní nosiče stříbrně eloxované
Značka: Kia
Model: 2008
-
Volkswagen Taigo R-Line

Volkswagen Taigo

 • Cena od: 661 900 Kč
 • Výkon motoru: 81 - 110 kW
 • Výkon motoru: 110 - 150 k
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Palivo: Benzin
 • Spotřeba paliva: 5,5 - 6,9 l/100 km
 • Emise CO₂: 125 - 156 g/km

R-Line

 • 17“ kola z lehké slitiny Valencia
 • Ambientní osvětlení - bílé
 • R-Line komfortně sportovní sedadla vpředu
 • Čalounění stropu v černé barvě
 • Infotainment Ready2Discover
 • Ambientní osvětlení - bílé
 • Reproduktory vpředu i vzadu
 • Bezdrátový App-Connect Wireless
 • Automatická klimatizace Climatronic
 • Parkovací senzory Parkpilot
 • Zpětná kamera
 • Textilní koberečky vpředu i vzadu
 • Travel Assist
 • Volba režimu jízdy
 • ACC - automatická regulace odstupu od vpředu jedoucího vozu
 • Roof pack - černě lakovaná střecha a kryty vnějších zpětných zrcátek vč. zatmavených skel vzadu
Značka: Kia
Model: 2008
-
Volkswagen Taigo Life

Volkswagen Taigo

 • Cena od: 574 900 Kč
 • Výkon motoru: 70 - 81 kW
 • Výkon motoru: 95 - 110 k
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Palivo: Benzin
 • Spotřeba paliva: 5,5 - 6,7 l/100 km
 • Emise CO₂: 124 - 151 g/km

Life

 • Metalické lakování
 • 17" kola z lehké slitiny Bangalore
 • Zatmavená zadní okna
 • Zadní parkovací kamera
 • Bezklíčové odemykání Keyless Access

Komfort

-

App-Connect

Lepší využití Vašeho chytrého mobilního telefonu

Rozhraní App-Connect, umožňuje komfortní využívání aplikací i obsahu uloženého v paměti Vašeho chytrého mobilního telefonu. Vybrané aplikace a datové soubory jsou přes rozhraní App-Connect přeneseny do Vašeho zorného pole na displej infotainment systému, jehož prostřednictvím je také lze pohodlně ovládat. Velmi snadno tak můžete přistupovat k hudbě, zprávám, navigačním mapám nebo audioknihám. Volkswagen přes rozhraní App-Connect podporuje tři komunikační standardy pro připojení chytrého mobilního telefonu k infotainment systému - Apple CarPlay™, Android Auto™ od společnosti Google a MirrorLink®. Využití rozhraní CarPlay™ a Android Auto™ společně s navigačním systémem Discover Media, resp. Discover Pro nebo s rádiem Ready 2 Discover je pak díky možnosti bezdrátového připojení velmi pohodlné.

-

Indukční nabíjení

Nemáte nabíjecí kabel? Tak to už není žádný problém

Máte u sebe vždy nabíjecí kabel, když je baterie Vašeho chytrého mobilního telefonu vybitá? Ve voze VW Taigo vybaveném volitelným indukčním nabíjením na to už nemusíte myslet. Stačí, když Váš chytrý mobilní telefon umístíte do přední odkládací přihrádky, kde se jeho baterie začne na principu magnetické indukce nabíjet. Podmínkou je, že Váš telefon podporuje standard Qi.

-

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Nebeské výhledy

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s elektrickým ovládáním je detailem, který na sebe vždy přitahuje pozornost. Dodává se jako volitelná výbava. Jeho mimořádně velká prosklená plocha se rozprostírá přes celou šířku střechy. Ještě krásnější je však volný výhled na nebe z interiéru vozu a volná cesta pro sluneční paprsky i čerstvý vzduch. Kolik obojího bude, určíte Vy sami. Okno lze buď pouze vyklopit, nebo zcela otevřít. A když je někdy příliš jasno, pomůže tónování skla nebo vysoce kvalitní roleta.

-

Keyless Access

Taigo, otevři se!

Už nemusíte hledat klíček od vozu v kapse Vašich kalhot, saka ani v tašce. Jakmile jej máte u sebe a jste ve vzdálenosti do 1,5 metru od Vašeho vozu Taigo, jako magickým kouzlem se na Vaše přání automaticky otevřou dveře vozu i dveře zavazadlového prostoru. Rovněž pro nastartování již nepotřebujete klíček od vozu - stačí k tomu pouhý stisk startovacího tlačítka. A v případě, že systém Keyless Access někdy nefunguje, bude to asi tím, že klíček od vozu nemáte v kapse. Nenechali jste jej náhodou na stole v kuchyni?

Asistenční systémy

-

IQ.DRIVE Travel Assist

Udržuje Vás v jízdním pruhu. A udržuje také odstup od ostatních vozidel

Nedílnou součástí výbavy asistenčního systému IQ.DRIVE Travel Assist, který je k dispozici od linie Life, je také volant s kapacitními senzory. Jeho povrch je citlivý na dotyk a dokáže tak rozpoznat, zda máte vozidlo "ve svých rukách". Systém IQ.DRIVE Travel Assist zajistí ve Vašem novém voze Taigo jízdní komfort na vysoké úrovni v monotónních a únavných situacích.

 • Zejména při jízdě po dálnicích systém Travel Assist udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a současně přitom bere v úvahu i odstup od vpředu jedoucích vozidel.
 • V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG pak systém zajistí i popojíždění vozu ve váznoucí dopravě a Vy tak můžete zůstat zcela uvolnění.
-

Adaptivní tempomat ACC

Velmi hustý provoz? Žádný stres

Volitelný adaptivní tempomat ACC udržuje Vámi nastavenou maximální rychlost a také odstup od vpředu jedoucího vozu. V kolonách systém brzdí Vaše Taigo až do úplného zastavení a následně jej opět rozjede (pouze v kombinaci s automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG).

-

Side Assist

Změna jízdního pruhu pod dohledem systému

Asistent pro změnu jízdního pruhu Side Assist Vás prostřednictvím LED signalizace ve vnějším zpětném zrcátku varuje před vozidly, která se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu" nebo do vzdálenosti 50 metrů za Vaším automobilem. Jestliže zapnete směrovku a chystáte se změnit jízdní pruh, systém na základě pozice a rychlosti vypočítá, zda tento manévr představuje nebezpečí a v případě, že ano, začne LED signalizace nápadně blikat a upozorňuje Vás tak na potenciální hrozbu.

-

Park Assist

Změna jízdního pruhu pod dohledem systému

Nové Taigo s volitelným parkovacím asistentem Park Assist, který se volitelně dodává jako součást paketu asistenčních systémů Plus, Vás při jízdě podél řady stojících vozidel nejen informuje o tom, zda je parkovací místo dostatečně velké, ale také do něj samostatně zaparkuje. Vy přitom ovládáte pouze pedály plynu, spojky a brzdy a pozorně sledujete okolí. O všechno ostatní se postará parkovací asistent.

 • Senzory skenují vhodná parkovací místa (až do maximální rychlosti jízdy 40 km/h).
 • Podélná parkovací místa při parkování musí být dlouhá minimálně jako délka vozu plus 80 cm na manévrování. Při vyjíždění z parkovacího místa musí být minimální odstup pro manévrování 25 cm před i za vozem.
 • Při parkování do příčných parkovacích míst musí na obou stranách zůstat odstup nejméně 35 cm.

Objednejte si testovací jízdu nového modelu Volkswagen Taigo

Povinná položka

 

Vozy skladem

Volkswagen Taigo 1,0 TSI 81kW Benefit Edition
 • Cena s DPH 683 593 Kč
 • Cena bez DPH 564 953 Kč
 • 0 km
 • 81 kW / 110 k / 1,0 l
 • 2023
 • Automatická, 7 st.
 • Benzín
 • Černá Deep Perleťový Efekt
Volkswagen Taigo 1,5 TSI 110kW R-Line
 • Cena s DPH 690 000 Kč
 • Cena bez DPH 570 248 Kč
 • 0 km
 • 110 kW / 150 k / 1,5 l
 • 2022
 • Automatická, 7 st.
 • Benzín
 • Černá Deep Perleťový Efekt
Volkswagen Taigo 1,0 TSI 81 kW DSG R-Line
 • Cena s DPH 628 900 Kč
 • Cena bez DPH 519 752 Kč
 • 10 000 km
 • 81 kW / 110 k / 1,0 l
 • 12/2022
 • Automatická, 7 st.
 • Benzín
 • Modrá