657 900 Kč
 • Cena vozu od: 657 900 Kč
 • Výkon: 81 - 140 kW
 • Výkon: 110 - 300 k
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Spotřeba: 4,7 - 9,4 l/100km

Základní charakteristika modelu

Nová podoba suverenity

Nový T-Roc působí sebevědomým dojmem, jehož základem je design exteriéru s výrazněji definovanými tvary, kvalita a styl interiéru na nové úrovni a nejmodernější technické vlastnosti.

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Volkswagen T-Roc

Design karosérie

-

Exteriér

Stylový charakter s novými rysy

Design SUV s ostřeji definovanými rysy projevuje charakter nového modelu T-Roc, který je současně i obrazem Vašeho charakteru. Jedinečnou kompozici doplňují stylové prvky, jako například LED světlomety a chromované lišty, které dále podtrhují výrazný sportovní vzhled přední partie. Aby T-Roc byl pouze Váš nezaměnitelný T-Roc, je k dispozici paleta, která zahrnuje osm vnějších laků karoserie. K dalším akcentům patří například volitelné lakování střechy v kontrastní barvě nebo 19" kola z lehké slitiny Misano lakovaná v černé barvě.

-

Design osvětlení

Sebevědomé vyzařování

Nový T-Roc zaujme svým nově navrženým designem osvětlení, a to od přední až po zadní partii. Již z dálky upoutají pozornost jeho charakteristická světla pro denní svícení, stejně jako moderní zatmavená zadní světla. Mimořádný dojem z výrazné přední partie ještě umocňuje osvětlená mřížka chladiče. Dvěma dalšími světelnými highlighty pak jsou ambientní osvětlení v přední části interiéru a světelná projekce, která osvětluje prostor předních dveří po jejich otevření. Moderní vzhled završují tmavě červená zadní světla, která mohou být volitelně vybavena dynamickými směrovými světly.

-

IQ.LIGHT

Další zajímavý detail: inteligentní osvětlení

Nezáleží na tom, zda je den, noc nebo zda jedete při špatném počasí: Volitelné světlomety IQ.LIGHT LED Matrix, které jsou od linie T-Roc Style součástí volitelné výbavy, Vám vždy zajistí lepší výhled. Dynamická regulace světel Dynamic Light Assist zajišťuje prediktivní osvětlení zatáček a umožňuje jet s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by přitom docházelo k oslnění ostatních účastníků provozu. V závislosti na jízdní situaci jsou totiž jednotlivé LED segmenty tohoto špičkového systému osvětlení cíleně zapínány, resp. vypínány a je tak dosaženo lepší distribuce světla v osvětleném poli. Zvyšuje se tím nejenom bezpečnost Vaše, ale také ostatních účastníků provozu. IQ.LIGHT LED Matrix jsou vždy doplněna efektní světelnou lištou umístěnou na mřížce chladiče.

-

Funkce Easy Open & Close

Každodenní pomocník při nakládání zavazadel

Opět máte plné ruce zavazadel? Dveře zavazadlového prostoru nového vozu T-Roc se nyní dají jednoduše otevřít i zavřít pomocí nohy. Díky volitelnému paketu funkcí Easy Open & Close rozpozná systém Keyless Access klíč od vozu ve Vaší kapse. Pro otevření, resp. pro zavření dveří zavazadlového prostoru s elektrickým ovládáním pak postačí jen malý pohyb nohou pod zadním nárazníkem vozu. Jak vidíte, díky inovativní technologii bude každý den mnohem snadnější.

Design Interiéru

-

Interiér

Síla vychází zevnitř

Interiér vozu T-Roc Vás zaujme svou vysoce kvalitní výbavou. Palubní deska s měkkým povrchem s ozdobnými švy dále zlepšuje vynikající haptické vlastnosti digitalizované kabiny. Klasická tlačítka a spínače byly nahrazeny plochami citlivými na dotek, a to i na multifunkčním volantu, který je pro linii R-Line součástí sériové výbavy. Nové kvality interiéru potvrzují i sedadla. Například sedadla výbavové linie Style jsou čalouněna vysoce kvalitními potahy ArtVelours, které jsou barevně sladěny s provedením interiéru. A jestliže byste chtěli ještě něco útulnějšího, můžete se rozhodnout pro nově navržená sedadla čalouněná kůží s vyhříváním a s možností elektrického nastavení 14 parametrů.

-

Multifunkční volant

Zde se točí vše kolem Vás

Prostřednictvím multifunkčního volantu v kůži řídíte nejenom nový T-Roc, ale také rádio, přehrávač médií, hlasové ovládání, telefon a vzhled kombinovaného přístroje Digital Cockpit. Pro výbavové linie T-Roc Life a Style lze na přání zvolit vyhřívaný volant. Rozhodnete-li se po linii T-Roc R-Line získáte sportovní multifunkční volant vybavený dotykovou funkcí s haptickou odezvou.

-

Sedadla ergoActive

Ta nejlepší místa jsou rezervovaná pro Vás

Pohodlně se posaďte a užívejte si jízdu na sedadle ergoActive (volitelná výbava), které lze velmi snadno přizpůsobit Vaší postavě. To přinese úlevu Vašim zádům a zajistí vysoký komfort sezení a příjemné uvolnění. Od linie T-Roc Style jsou sedadla ergoActive čalouněna potahy ArtVelours a dále vybavena elektricky ovládanou berní opěrkou s masážní funkcí.

Součástí výbavy sedadla ergoActive je také:

 • integrované vyhřívání
 • nastavitelná délka sedáku
-

Klimatizace Climatronic s dotykovým ovládáním

Reaguje na Vaše potřeby

Volitelná klimatizace Air Care Climatronic zajistí v novém voze T-Roc příjemné klima na všech místech. Ovládací prvky i zobrazení dat na displejích jsou nyní plně digitalizované. Teplota klimatizace se nastavuje pomocí dotykového panelu, který díky svému vytvarování pohodlně vede Váš prst. Ovládání je díky tomu velmi intuitivní, za jízdy bezpečné a kabina působí mimořádně moderním dojmem.

Infotainment

-

Digital Cockpit

Vše podstatné v zorném poli: vozovka

Sériový digitální panel přístrojové desky Digital Cockpit zobrazuje v novém voze T-Roc všechny podstatné informace v atraktivní grafické podobě na velkém barevném displeji s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm). V průběhu jízdy tak prostřednictvím multifunkčního volantu lze pohodlně přistupovat k funkcím kombinovaného přístroje, jako je audio, telefon nebo asistenční systémy. Váš T-Roc může být volitelně vybaven také digitálním panelem Digital Cockpit Pro² s vysokým rozlišením a s úhlopříčkou 10,25 palce (26,04 cm), který Vám umožňuje vytvořit celou řadu individuálních konfigurací a zvolit dalších zobrazení, jako například zobrazení navigační mapy přímo za volantem.

2. Sériová výbava pro linii T-Roc Style a vyšší.

-

Rádio

Rádio Composition

Zaujme svým zvukem i vzhledem: rádio Composition.

 • Barevný TFT dotykový displej s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm)
 • FM rádio a tuner s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu
 • Až 6 reproduktorů s vysokým výkonem
 • 2 USB porty Typ C
 • Telefonní rozhraní pro připojení mobilního telefonu přes bluetooth
 • DAB+
-

Rádio

Rádio Ready 2 Discover

Může se proměnit na plnohodnotný navigační systém. Jeho další výbava zahrnuje:

 • Barevný displej s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm)
 • Dotykový displej se senzorem přiblížení
 • DAB+
 • FM rádio a tuner s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu
 • 6 reproduktorů s vysokým výkonem
 • 2 USB porty Typ C
 • Telefonní rozhraní pro připojení mobilního telefonu přes bluetooth
 • Rozhraní App-Connect, vč. App-Connect Wireless pro technologie Android Auto a Apple CarPlay
 • Příprava pro služby We Connect a We Connect Plus
-

Sound systém BeatsAudio™

Tento zvuk je potěšením i pro Váš zrak

Posloucháte někdy rádi hudbu hodně nahlas? Díky volitelnému sound systému od výrobce Beats by Dre™ s výkonem 210 wattů budete mít v interiéru vozu k dispozici hudební zážitek, který můžete vnímat svým sluchem i celým tělem. Šest vzájemně dokonale sladěných špičkových reproduktorů zajistí na každém sedadle vynikající zvuk; subwoofer pak zajišťuje dokonalou reprodukci nejhlubších basů, jejichž vibrace budete bezprostředně vnímat celým svým tělem. Všechny funkce sound systému se ovládají prostřednictvím infotainmentu, na jehož displeji Vás již při nastoupení uvítá logo Beats by Dre.

Infotainment

-

Konektivita

Buďte stále online

Nabídka funkcí konektivity od společnosti Volkswagen Vám přináší více komfortu, bezpečnosti a zábavy. Propojení Vašeho vozu T-Roc s internetem a Vaším chytrým mobilním telefonem Vám zajistí pohodlnější cestu do cíle Vaší cesty - pouze řídit musíte zatím ještě sami.

-

Navigace

Navigační systém Discover Media

Dobrá zábava a ty nejlepší informace potřebné pro dosažení cíle: A díky inteligentním službám z nabídky We Connect Plus budete mít k dispozici dopravní informace téměř v reálném čase a budete tak moci cestovat ještě pohodlněji a s menším stresem. Náš nový volitelný navigační systém Discover Media:

 • Barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) a senzorem přiblížení
 • FM rádio a tuner s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu
 • DAB+
 • 6 reproduktorů s vysokým výkonem
 • 2 USB porty (Typ C)
 • Rozhraní App-Connect, vč. bezdrátového App-Connect Wireless pro technologie Android Auto a Apple CarPlay
 • Telefonní rozhraní pro připojení telefonu přes bluetooth
 • Předinstalovaná data navigačních map pro Evropu
 • Příprava pro služby We Connect Plus, bezplatně po dobu 1 roku, včetně služeb We Connect
-

Navigace

Navigační systém Discover Pro

Volitelný navigační systém Discover Pro, který je k dispozici pro linii T-Roc Style a vyšší, je více než jen pouhou navigací. Je vybaven TFT dotykovým displejem se skleněným povrchem s úhlopříčkou 9,2 palce (23,4 cm). Současně nabízí také nejmodernější technické funkce, díky nimž bude Vaše jízda automobilem ještě komfortnější a připojení do sítě a tím spojení se světem bude ještě snadnější:

 • Ovládání pomocí gest
 • Rozpoznávání dopravních značek
 • Hlasové ovládání
 • Rozhraní App-Connect, včetně bezdrátového App-Connect Wireless pro technologie Android Auto a Apple CarPlay
 • Příprava pro služby We Connect a We Connect Plus, včetně funkce Streaming & Internet
 • Volitelně: LTE & Indukční nabíjení

Konektivita

-

We Connect

Konektivita modelu T-Roc

Od počátku máte na přání dokonalé připojení k síti a k dispozici máte také celou řadu služeb We Connect. Po jednorázové aktivaci a přihlášení pomocí Vašeho Volkswagen ID je možné velmi jednoduše a navíc bezplatně využívat inovativní služby online.

Díky službám We Connect ve spojení s Vaším modelem Volkswagen bude každý Váš den nejenom příjemnější, ale také pohodlnější. Jejich prostřednictvím získáte přístup k celé řadě důležitých informací o automobilu a díky službě Volání v případě poruchy nebo Plánování termínu servisu také užitečný komfort.

Aplikace We Connect pro Váš chytrý telefon Vám i na Vašich cestách zprostředkuje informace o Vašem novém voze T-Roc. Můžete například zjistit zbývající dojezdovou vzdálenost nebo ověřit, zda jsou zavřené všechny dveře a okna.

Seznamte se se službami We Connect.

-

We Connect Plus

Konektivita modelu T-Roc

Celý svět digitálních služeb Volkswagen posouvá konektivitu nového vozu T-Roc na vyšší úroveň: Volitelné služby We Connect Plus nabízejí další chytré technologie. Mezi ně patří také inteligentní navigace, která Vám téměř v reálném čase poskytuje aktuální dopravní informace na trase Vaší cesty. Lze si rovněž zapnout varování o komplikacích v dopravě. Díky inteligentnímu výpočtu trasy online můžete pružně reagovat na změněné podmínky a můžete tak jet po té nejvýhodnější trase. Aktualizace navigačních map online zajistí, že budete mít vždy nejaktuálnější podklady pro navigaci. A díky nejaktuálnějším informacím o cenách pohonných hmot a volných parkovacích místech na veřejných parkovištích a v parkovacích domech dojedete do cíle Vaší cesty v ještě větší pohodě.

Seznamte se se službami We Connect.

-

We Upgrade

Konektivita modelu T-Roc

Možnost dodatečné individualizace: Celou řadu funkcí, kterými je nový T-Roc vybaven, je možné jako tzv. funkce We Upgrade dodatečně aktivovat. V závislosti na výbavě lze například infotainment systém Ready 2 Discover rozšířit na plnohodnotný navigační systém nebo je možné dodatečně aktivovat hlasové ovládání.

Seznamte se se službami We Upgrade.

-

Streaming & Internet

Konektivita modelu T-Roc

Díky službě Streaming & Internet, můžete ve Vašem novém voze T-Roc poslouchat Vaši oblíbenou hudbu. Pro streamování hudby prostřednictvím navigačního systému Vašeho vozu se pouze stačí ke službě jednoduše přihlásit Vašimi přihlašovacími údaji. Pak už si můžete užívat Vaši oblíbenou hudbu a nepotřebujete k tomu žádné externí zařízení. Služba Internetové rádio Vám pak přináší všechny s tím spojené výhody spojené - jednoduše si můžete přehrávat živě vysílanou hudbu nebo podcasty. Integrovaný WLAN hotspot vytvoří pro Vás i pro Vaše spolucestující připojení k internetu a umožňuje připojení až osmi zařízení.

-

App-Connect Wireless

Konektivita modelu T-Roc

Softwarové rozhraní App-Connect, umožňuje komfortní využívání aplikací a dat z Vašeho chytrého mobilního telefonu. Vybrané aplikace a datové soubory jsou přes rozhraní App-Connect přeneseny do Vašeho zorného pole na displej infotainment systému, jehož prostřednictvím je lze pohodlně ovládat. Je tak možné velmi snadno přistupovat k hudbě, zprávám, mapám nebo audioknihám. Volkswagen přes rozhraní App-Connect podporuje tři komunikační standardy pro připojení chytrého mobilního telefonu k infotainment systému - Apple CarPlay™, Android Auto™ od společnosti Google a MirrorLink®. Využití rozhraní CarPlay™ a Android Auto™ je pak díky možnosti bezdrátového připojení velmi pohodlné. Bezdrátové připojení je možné v kombinaci s navigačními systémy Discover Media nebo Discover Pro a také s rádiem Ready 2 Discover.

Výbavové stupně

-
Volkswagen T-Roc 2021

Volkswagen T-Roc Life

 • Cena od: 657 900 Kč
 • Výkon motoru: 81 - 110 kW
 • Výkon motoru: 110 - 150 k
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 4,7 - 7,4 l / 100 km
 • Emise CO₂: 123 - 169 g/km

Nejdůležitější prvky sériové výbavy

 • 16" kola z lehkých slitin "Chester"
 • LED světlomety s funkcí Light Assist
 • LED zadní světla s tmavě tónovanými kryty
 • 8" infotainment Ready2Discover
 • Bezdrátový App-Connect Wireless
 • 8" digitální panel přístrojů "Digital Cockpit"
 • Automatická 2 zónová klimatizace Climatronic
 • Zimní paket (vyhřívaná přední sedadla)
 • Multifunkční volant v kůži
 • Automatická regulace odstupu do 210 km/h
 • Front Assist, Lane Assist, Proaktivní ochrana cestujících
 • Funkce asistovaného parkování Park Assist
 • Vnější zpětná zrcátka el. sklopná s paměťovou funkci
 • 18" dojezdové rezervní kolo
 • Bezpečnostní šrouby proti krádeži kol
 • Prodloužená záruka 3 roky / 90 000 km
-
Volkswagen T-Roc 2021

Volkswagen T-Roc Style

 • Cena od: 747 900 Kč
 • Výkon motoru: 81 - 140 kW
 • Výkon motoru: 110 - 190 k
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 4,8 - 8,8 l / 100 km
 • Emise CO₂: 126 - 199 g/km

Nejdůležitější prvky sériové výbavy oproti linii Life

 • 17" kola z lehkých slitin "Johannesburg"
 • LED svetlomety PLUS s funkcí Light Assist
 • 10,25" digitální pane přístrojl "Digital Cockpit Pro"
 • Zpětná kamera
 • Chromované prvky exteriéru a interiéru
 • Zatmavená zadní okna
 • Barva Šedá Ascot s lakováním střechy bez příplatku
 • Komfortně sportovní sedadla vpředu + bederní opěrky
 • Potahy sedadel v látce Microfleece ArtVelours
 • Zcela sklopné sedadlo spolujezdce
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Podélné střešní nosiče, stříbrně eloxované
-
Volkswagen T-Roc 2021

Volkswagen T-Roc R-Line

 • Cena od: 869 900 Kč
 • Výkon motoru: 110 - 140 kW
 • Výkon motoru: 150 - 190 k
 • Palivo: Benzin / Diesel
 • Převodovka: Manuální / Automatická
 • Spotřeba paliva: 4,9 - 8,8 l / 100 km
 • Emise CO₂: 129 - 199 g/km

Nejdůležitější prvky sériové výbavy oproti linii Life

 • 17" kola z lehkých slitin "Valencia Grey"
 • 10,25" digitální pane přístrojl "Digital Cockpit Pro"
 • Zpětná kamera
 • R-Line exteriér a interiér
 • Lakované nárazníky v barvě vozu
 • Zatmavená zadní okna
 • Sportovní podvozek v kombinaci s progresivním řízením
 • Volba jízdních režimů včetně režimu ECO
 • Komfortně sporotvní sedadla vpředu v provedení R-Line
 • Sportovní multifunkční volant, dotykový s haptickou odezvou
 • Potahy sedadel v látce Microfleece ArtVelours
 • Ambientní osvětlení interiéru
 • Zcela sklopné sedadlo spolujezdce
 • Čalounění stropu v černé barvě
 • Kryty pedálů z ušlechtilé oceli
 • Kryty vnějších zpětných zrcátek v kontrastní barvě
 • Podélné střešní nosiče, stříbrně eloxované
-
Volkswagen T-Roc 2021

Volkswagen T-Roc R

 • Cena od: 1 279 900 Kč
 • Výkon motoru: 221 kW
 • Výkon motoru: 300 k
 • Palivo: Benzin
 • Převodovka: Automatická
 • Spotřeba paliva: 8,5 - 9,4 l / 100 km
 • Emise CO₂: 194 - 213 g/km

Nejdůležitější prvky sériové výbavy

 • 18" kola z lehké slitiny Jerez
 • LED světlomety PLUS s funkcí Light Assist
 • 10,25" digitální panel přístrojů "Digital Cockpit Pro"
 • 8" infotainment Ready2Discover
 • Zpětná kamera
 • Lakované nárazníky v barvě vozu v designu R
 • Sportovní podvozek v kombinaci s progresivním řízením
 • Volba jízdních režimů včetně režimu "RACE"
 • Top sportovní sedadla vpředu s bederními opěrkami
 • Sportovní vyhřívaný multifunkční volant R
 • Modré ambientní osvětlení interiéru
 • Automatická 2 zónová klimatizace Climatronic
 • Adaptivní regulace odstupu ACC do 210 km/h s funkcí stop&go
 • Front Assist, Lane Assist, Proaktivní ochrana cestujících
 • 18" dojezdové rezervní kolo
 • Prodloužená záruka 3 roky / 90 000 km

Asistenční systémy

-

Adaptivní tempomat ACC

Hustá doprava? Žádný stres

Adaptivní tempomat ACC udržuje Vámi nastavenou maximální rychlost a také odstup od vpředu jedoucího vozu. Při pomalé jízdě v kolonách systém brzdí Váš T-Roc až do úplného zastavení a následně automobil opět rozjede (v kombinaci s volitelnou dvouspojkovou převodovkou DSG). V kombinaci s volitelným navigačním systémem je ACC rozšířen o funkci prediktivní regulace rychlosti a asistenci při jízdě v zatáčkách. Systém respektuje oficiálně stanovenou maximální povolenou rychlost a Vy se tak vyvarujete jejího překročení. ACC navíc na základě dat trasy jízdy z navigace přizpůsobí rychlost při jízdě zatáčkami, křižovatkami (při odbočování) a kruhovými objezdy.

-

Lane Assist

Váš T-Roc se sám udržuje v jízdním pruhu

Při monotónních jízdách může někdy docházet k nebezpečným situacím. V takových případech najde své uplatnění asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu Lane Assist, který od rychlosti 60 km/h rozpozná, že vozidlo neúmyslně opouští vyznačený jízdní pruh a prostřednictvím protipohybu volantu vrátí pozornost řidiče k řízení.

-

Park Assist

Snadné parkování

Nový T-Roc s volitelným parkovacím asistentem Park Assist Vám při jízdě podél řady zaparkovaných vozidel nejenom dá vědět, zda je parkovací mezera dostatečně velká, ale v kladném případě do ní dokáže také samostatně zajet. Vy přitom musíte pouze ovládat pedály spojky, plynu a brzdy a pozorně sledovat okolí vozu. O zbytek se postará Váš automobil.

 • Senzory skenují vhodná parkovací místa (při jízdě do max. rychlosti 40 km/h)
 • Podélné parkovací mezery při parkování musí být dlouhé minimálně délka automobilu plus 80 cm pro manévrování, při vyjíždění pak je nutné mít nejméně 25 cm před a za vozidlem
 • Příčná parkovací místa musí mít po obou stranách minimálně 35 cm
-

Systém proaktivní ochrany cestujících

Připravený v případě nouze

Volitelný systém proaktivní ochrany cestujících zajistí Vaši bezpečnost. Systém rozpozná potenciálně nebezpečné jízdní situace se zvýšenou pravděpodobností nehody a v závislosti na situaci automaticky přijme preventivní bezpečnostní opatření.

 • Otevřená okna včetně panoramatického střešního okna se zavřou až do úrovně malé štěrbiny s cílem optimalizace účinnosti airbagů
 • V okamžiku dojde k napnutí bezpečnostní pásů na předních sedadlech a řidič i spolujezdec jsou tak fixováni ve správné poloze
 • V kritické jízdní situaci (např. v případě, že se vozidlo dostane do smyku) nebo po ní dojde k aktivaci výstražných světel

Objednejte si testovací jízdu v novém modelu Volkswagen T-Roc

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

VW T-Roc - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv T- Roc, wolkswagen T- Roc, wolksvagen T- Roc