Volkswagen STK service

TATO NABÍDKA JIŽ NENÍ PLATNÁ - PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ NABÍDKU VOLKSWAGEN STK SERVICES

Volkswagen STK service

Možnost STK a emisí zdarma

Prevence je vždy lepší než-li později řešit nepříjemné následky. To platí nejen u Vašeho zdraví, ale i u auta. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků.

V autorizovaných servisech Volkswagen - Litoměřice, Děčín, Česká Lípa a Jablonec nad Nisou se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Pokud nás necháte Váš Volkswagen připravit pro technickou kontrolu a měření emisí, nabízíme Vám možnost provedení samotné technické kontroly v nezávislé STK stanici zdarma. Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.

  • Garance použití originálních dílů za nejvýhodnější ceny a vysoce kvalifikovaný a vyškolený tým profesionálů.
  • Dvouletá záruka na díly a práci je samozřejmostí
  • Příprava vozu, včetně případných oprav či výměny dílů, probíhá za naprosto férových podmínek. Nabídneme Vám to nejvýhodnější řešení a transparentní vyúčtování s osobním vysvětlením každé položky.
  • Pouze 100% péče našich profesionálů je zárukou, že si Váš Volkswagen zachová svou hodnotu a kvalitu.
  • Nepodceňujte technický stav svého vozu zejména teď, kdy policisté získali pravomoc zkrátit platnost Vaší STK na 30 dní při zjištění jakékoliv závady, např. nefunkční kontrolky, sjetých pneumatik či praskliny na předním skle.

STK pro chlapy

STK pro chlapy je projekt Nadačního fondu Petra Koukala, manžela nejznámější české biatlonistky Gabriely Koukalové, zaměřený na podporu preventivních prohlídek mužů, s cílem včas odhalit a diagnostikovat možná onkologická onemocnění. Protože prevence je to nejdůležitější, co můžete pro své zdraví udělat, ale i pro své auto, Volkswagen je hrdým partnerem tohoto užitečného a celospolečensky prospěšného projektu. Nečekejte tedy, až nastanou problémy, a včasnou preventivní prohlídkou chraňte své zdraví.

Zaujala Vás tato jedinečná nabídka?

Pro více informací o této exkluzivní akci nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře níže nebo telefonicky na některou z našich poboček Auto Horejsek.

Chci být zpětně kontaktován

Povinná položka