Volkswagen Service
Volkswagen Service přichystá vůz na zimní provoz

Výhodná nabídka servisních úkonů, dílů a příslušenství pro zánovní i starší vozy. Slevový poukaz na služby pneuservisu, plus výměna stíracích lišt nebo skla čelního okna s bonusem. Profesionální prohlídka stavu vozidla a jeho příprava na zimu.

Po tropickém létu přišel rychle podzim s velmi chladnými rány a vyhlídkou na další ochlazování. Pro motoristy to znamená nejvyšší čas k přípravě vozidla na nejnáročnější období roku. Stejně jako každý rok, usnadňuje Volkswagen Service i letos svým zákazníkům tento krok speciální servisní akcí s názvem Volkswagen Service Zima 2018, která platí od října až do konce letoška.

"Podobně jako je pro člověka základní výbavou do zimního počasí teplé oblečení od čepice až po hřejivé, nepromokavé boty, jsou pro spolehlivé a bezpečné cestování automobilem v zimním období kromě bezvadného technického stavu vozu rozhodující také kvalitní zimní pneumatiky a speciální zimní příslušenství," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "Majitelé zánovních i starších osobních vozů Volkswagen mohou nyní za velmi výhodných podmínek využít profesionální péče autorizovaných servisů Volkswagen, aby bez problémů projeli všemi zimními nástrahami."

Široký sortiment servisních služeb a produktů je určen pro majitele osobních vozidel Volkswagen všech věkových kategorií. Základem pečlivé přípravy vozidla na zimní období je servisní prohlídka. Zkušení technici při ní pečlivě zkontrolují a posoudí technický stav vozu od brzdové soustavy přes výfukový systém, kola a pneumatiky, chladicí soustavu, klimatizaci, stěrače a ostřikovače, stav akumulátoru, klínový/rozvodový řemen a světlomety, včetně správného nastavení, až po provozní kapaliny.

Pro zákazníka je velkou výhodou, že autorizovaný servis Volkswagen zajistí na jeho přání také profesionální odstranění případných nedostatků, a to s využitím Originálních dílů Volkswagen®, Economy dílů nebo Originálních výměnných dílů Volkswagen® za výhodné ceny. Další možností, jak ušetřit, je tzv. Plus plán, což je knížka slevových poukazů na servisní úkony, nákup originálních dílů a příslušenství pro osobní vozy Volkswagen. Majitelům starších vozů vychází vstříc program Kompletní ceny s výhodnými podmínkami pro nejčastěji žádané servisní úkony. Blíží-li se termín STK, není nic snadnějšího, než využít výhodnou službu STK Service a veškeré starosti přenechat odborníkům.

vw tiguan

Ničím nerušený výhled z vozu patří mezi hlavní předpoklady bezpečné jízdy. Volkswagen proto v rámci akce Volkswagen Service Zima 2018 nabízí zákazníkům při zakoupení a výměně sady originálních nebo Economy stíracích lišt jako bonus 1 litr originálního koncentrátu pro přípravu zimní směsi do ostřikovačů za symbolickou 1 Kč. Tuto akci lze navíc kombinovat s již zmíněným poukazem ze slevové knížky Plus plán.

Dalším hlavním pilířem přípravy vozidla na zimní provoz jsou zimní pneumatiky. Autorizované servisy Volkswagen proto nabízejí svým zákazníkům pod jednou střechou profesionální služby pneuservisu. Zákazníci mohou v rámci aktuální sezonní nabídky uplatnit poukaz na slevu 500 Kč - stačí si u prodejce zakoupit pneumatiky nebo kompletní sadu kol a pneumatik. Slevový poukaz lze získat na webových stránkách značky Volkswagen osobní vozy v sekci Pneuservis, nebo přímo u servisního partnera.

Zimní výpravy do hor i každodenní provoz může významně usnadnit Originální příslušenství Volkswagen®. Letošní zimní kolekce zahrnuje mimo jiné praktické nástroje pro rychlé očištění vozidla od sněhu a námrazy, řadu ochranných prvků do interiéru od pryžových podlahových rohoží až po plastovou vanu do zavazadlového prostoru nebo praktické střešní nosiče a střešní boxy pro přepravu velkého množství zavazadel a dlouhých předmětů, jako jsou lyže či snowboardy. Sortiment zahrnuje také praktické prvky z oblasti konektivity pro bezproblémové používání chytrých přenosných zařízení na cestách. Pomocí aplikace Volkswagen Connect a zařízení DataPlug získají majitelé vozů Volkswagen přístup k řadě užitečných informací a služeb.

Originální příslušenství Volkswagen® je dokonale přizpůsobeno pro vozy Volkswagen z hlediska technického řešení i estetického dojmu. Při výrobě se používají kvalitní materiály a moderní postupy s důrazem na vysokou úroveň zpracování i těch nejmenších detailů. Veškeré Originální příslušenství Volkswagen® splňuje nejpřísnější bezpečnostní standardy.

Zimní servisní nabídka Volkswagen je vzhledem k odlišným nárokům majitelů a časové hodnotě vozidel rozdělena zvlášť pro maximálně čtyřleté vozy a zvlášť pro vozy starší 5 let. V obou případech se však mohou zákazníci spolehnout na nejvyšší kvalitu produktů a zákaznických služeb. Nabídka Volkswagen Service Zima 2018 platí od 1.10.2018 do 31.12.2018.