VW Polo Maraton Edition
Volkswagen Polo Maraton Edition má svého výherce

Výhercem soutěže na Evropě 2 je Matěj Hubáček z Rychvaldu. V Ranní show se soutěžilo o 4 kufry GTI a nové Polo. Předání hlavní výhry se uskutečnilo minulý pátek.

Značka Volkswagen osobní vozy a společnost Volkswagen Financial Services uspořádaly pro posluchače Evropy 2 soutěž o atraktivní ceny u příležitosti nadcházejícího Volkswagen Maratonského víkendu 2019. Hlavní výhru, nové Polo Maraton Edition, získal Matěj Hubáček z Rychvaldu. Klíčky od automobilu s maratonskou výdrží převzal minulý pátek.

"Blahopřeji Matěji Hubáčkovi k hlavní výhře v naší soutěži na Evropě 2 a věřím, že jej za volantem nového modelu Polo z maratonské edice čeká mnoho nezapomenutelných zážitků," říká Jiří Štoček, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. "Rád bych také poděkoval všem posluchačům Ranní show za jejich účast v obou našich soutěžích na rozhlasové stanici Evropa 2 a především za jejich skvělé výkony při tvorbě 'maratonu slov' v podobě oslavné básně na značku Volkswagen."

Každý den od 8. do 11. dubna 2019 se v Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým na Evropě 2 soutěžilo o skořepinový cestovní kufr na kolečkách v designu Volkswagen GTI. Na webu populární rozhlasové stanice mezitím probíhala soutěž o hlavní cenu - automobil Volkswagen Polo Maraton Edition 1.0 TSI BMT o výkonu 70 kW (95 k).

Ve finále soutěže se 12. dubna utkali přímo ve vysílání Ranní show dva šťastlivci, jejichž správné odpovědi na soutěžní otázku byly 1000. a 2000. v pořadí ze všech doručených správných odpovědí ve stanoveném období. Vítězem se nakonec stal Matěj Hubáček z Rychvaldu. Nové Polo Maraton Edition mu minulý pátek předali Jiří Štoček za značku Volkswagen osobní vozy a Petr Stoch za společnost Volkswagen Financial Services.

Volkswagen Polo Maraton Edition patří mezi mimořádně atraktivní modely aktuální "maratonské edice" s rozsáhlou výbavou za výhodné ceny. Nadstandardní výbava "maratonského" Pola zahrnuje mimo jiné 15" kola z lehké slitiny, audiosystém Composition Media, parkovací senzory ParkPilot, tempomat, multifunkční volant obšitý kůží, textilní koberce vpředu i vzadu, AppConnect a bezklíčkový přístupový systém. Maratonskou výdrž legendy mezi malými vozy potvrzuje prodloužená záruka na 5 let/100 000 km.

Nové Polo Maraton Edition je nabízeno s cenovým zvýhodněním 38 500 Kč. "Maratonské" Polo lze pořídit také prostřednictvím výhodného financování Volkswagen Financial Services, a to již od 4 804 Kč měsíčně.

vw polo maraton edition 1vw polo maraton edition 2