Značka: Volkswagen
Model: Polo
798 900 Kč
 • Cena vozu od:798 900 Kč
 • Výkon:152 kW
 • Výkon:207 k
 • Palivo:Benzin
 • Spotřeba paliva:6,6 - 7,6 l/100km
 • Emise:150 - 172 g/km

Volkswagen Polo GTI

Nabité uvnitř. Excelující zvenčí.

Polo GTI ukazuje hranice možného. Díky jedinečným prvkům svého sportovního designu a inovativní výbavě posouvá výkon i radost z jízdy na zcela novou úroveň. Jste zvědaví? Pak se tedy připoutejte.

Nechcete se vázat koupí auta?

 • Užijte si svůj vůz na maximum
 • Stále v novém autě

Volkswagen Polo

Chcete auto bez čekání?

Váš nový vůz bez čekání
Přijdete, koupíte, jedete

Design exteriéru

 
 
 

vw polo gti 2021 exterier

Ukazuje, co se v něm skrývá

Polo GTI okouzlí nejenom tím, co se skrývá pod jeho kapotou, ale také svým sportovním designem. Jeho nedílnou součástí jsou červeně lakované brzdové třmeny a ozdobné lišty, stejně jako mřížka chladiče s hexagonální strukturou evokující včelí plástev. Ještě větší atraktivitu vozu Polo GTI pak zajistí výrazná LED lišta na přední partii mezi světlomety IQ.LIGHT LED Matrix a sportovní 17" kola z lehké slitiny Milton Keynes. Volitelně jsou pak v nabídce 18" kola z lehké slitiny Faro. A protože většina lidí uvidí Polo GTI pouze zezadu, jsou součástí zadní partie chromované koncovky výfuku a také tři kultovní písmena: GTI.

vw polo gti 2021 exterier iq light led matrix

Zajišťují obdivné pohledy. A také dobrý výhled

Polo GTI nelze přehlédnout. A přispívají k tomu také jeho světlomety IQ.LIGHT LED Matrix. Díky inovativní technologii mohou být jejich jednotlivé segmenty cíleně zapínány, resp. vypínány a je tak možné jet s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by přitom docházelo k oslňování ostatních účastníků provozu.¹

To, co zapůsobí jedinečným dojmem vpředu však nemůže chybět ani vzadu: výrazná zadní LED světla s dynamickými směrovými světly a animovanými brzdovými světly. Nejpozději v okamžiku, kdy se tato světla při startu rozsvítí červeně, bude zcela jasné, že Polo GTI za sebou rádo nechává konkurenci.

¹ V rámci možností daných systémem.

vw polo gti 2021 exterier panoramaticke stresni okno

Otevírá cestu k novým zážitkům

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s elektrickým ovládáním, které se rozprostírá přes celou šíři střechy, představuje díky své ohromné prosklené ploše prvek, který na sebe sám o sobě přitahuje pozornost. V interiéru vozu zajišťuje více světla, ještě lepší je však volný výhled na nebe. A otevřená je rovněž cesta pro sluneční paprsky i čerstvý vzduch. Kolik z obojího si chcete užívat je pouze na Vás: Střešní okno lze buď jen vyklopit, nebo kompletně otevřít. Příjemnou teplotu i při intenzivním slunečním svitu pak zajistí tónované sklo okna a vysoce kvalitní roleta.

Design interiéru

 
 
 

vw polo gti 2021 interier

Klasika ve spojení s digitální technologií

Každý, kdo se zde posadí, bude okouzlen kombinací typického designu modelu GTI a svěžího moderního vzhledu. Detaily, jako ozdobné červené švy, spona volantu s logem GTI a legendární károvaný vzor jsou doplněné dotykovými plochami, které jsou například použity pro ovládání klimatizace Climatronic nebo velkého digitální přístrojové desky Digital Cockpit Pro s úhlopříčkou 10,25 palce (26,04 cm). Sériové rádio Ready 2 Discover s displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) pak zajistí, že Polo GTI pojede na plný plyn i pokud se jedná o hudební doprovod.

vw polo gti 2021 interier sportovni sedadla

Ta nejlepší místa s kultovním designem

Sériová Top sportovní sedadla Vám zajistí optimální držení těla a tím ještě větší radost z jízdy při projíždění zatáčkami; bederní opěrky pak zejména při podřazení posilují Vaše zádové svalstvo. Střední plochy předních i zadních sedadel jsou sériově čalouněné látkou s legendárním károvaným vzorem Clark. Volitelně se můžete rozhodnout pro interiérový paket ArtVelours, jehož součástí jsou sportovně komfortní sedadla, jejichž střední plochy jsou čalouněny elegantními potahy ArtVelours.

vw polo gti 2021 interier multifunkcni sportovni volant

Spolehlivě pod kontrolou

Ve voze Polo GTI je vše podřízeno inovativnímu komfortu ovládání. Součástí této koncepce je také multifunkční sportovní volant v kůži s dotykovým ovládáním, díky němuž budete mít vše podstatné pod dokonalou kontrolou. Dotyky svých prstů tak můžete procházet inteligentní menu a řídit celou řadu funkcí digitální přístrojové desky Digital Cockpit Pro nebo infotainment systému; každé zadání je pak potvrzeno jemnou vibrací. Při každém nastavení tak můžete mít obě ruce stále na volantu a svou pozornost koncentrovanou na dění na vozovce.

Výbavové stupně

 
 
 

vw polo 2021 gti 800

GTI

Cena od: 798 900 Kč
 • Výkon: 152 kW
 • Výkon:207 k
 • Palivo:Benzin
 • Spotřeba paliva:6,4 - 7,6 l/100km
 • Převodovka:Automatická
 • Emise:146 - 172 g/km

Hlavní prvky výbavy

 • 17“ kola z lehké slitiny Milton Keynes.
 • Automatická klimatizace Climatronic.
 • Ambientní osvětlení interiéru.
 • Infotainment Ready2Discover s bezdrátovým App-Connect.
 • Zadní LED světla s dynamickými ukazateli směru.
 • Travel Assist s Lane Assist.
 • ACC - automatická regulace odstupu.
 • Sportovní podvozek + progresivní řízení.
 • Sportovní sedadla vpředu.
 • Černé čalounění stropu.
 • Textilní koberečky vpředu a vzadu.
 • Tísňové volání.
 • Světlomety IQ.LIGHT LED Matrix s LED podsvícením lamely mezi světlomety.
 • Digitální radiopřijímač DAB+.

Technologie a Asistenční systémy

 
 
 

vw polo gti 2021 exterier pohled z predu

Výkon motoru

Z nuly až do extáze za 6,5 sekundy. Polo GTI díky výkonu 152 kW (207 k), který se skrývá pod jeho kapotou, naplňuje své sportovní ambice. Jeho silný motor TSI má velký krouticí moment již při nízkých otáčkách - důkazem je působivé zrychlení z 0 na 100 km/h za 6,5 sekundy při každém startu. A pocit nadšení při každém pohledu do zpětného zrcátka. Čistou radost přináší dvouspojková převodovka DSG, jež zajišťuje plynulou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly, a která navíc může šetřit palivo.

vw polo gti 2021 exterier uzaverka diferencialu

Uzávěrka diferenciálu

Serpentiny Vám nyní přinesou radost! Již samotná předtucha serpentin Vám zvedne náladu? Ve voze Polo GTI tak máte důvod dokonce k širokému úsměvu, protože součástí jeho sériové výbavy je elektronická uzávěrka diferenciálu XDS. Jejím hlavním přínosem je, že snižuje tendenci vozu k nedotáčivosti. Nebo jednoduše - přináší maximální radost z jízdy při sportovním projíždění zatáček.

vw polo gti 2021 exterier pohled ze zadu

Volba jízdního profilu

Vždy máte ten správný pohon. Pohodlně při cestování po městě nebo plynulejší jízda při jízdě po dálnici? Díky volbě jízdního profilu se Polo GTI dokonale přizpůsobí Vašim potřebám. Jednoduchým dotykem pohodlně zvolíte požadovaný jízdní profil, kterému se automaticky okamžitě přizpůsobí nastavení pohonu, řízení a zejména časování řazení DSG převodovky. Vždy tak máte k dispozici ten správný pohon.

 • Eco: pro úspornou jízdu
 • Normal: pro každodenní cestování z místa A do místa B
 • Sport: pro sportovní jízdu při odpovídajících otáčkách motoru
 • Individual: pro vlastní kombinaci všech možností

Asistenční systémy

 
 
 

vw polo gti 2021 asistencni system travelassist

IQ.DRIVE Travel Assist

Udržuje Vás v jízdním pruhu. A udržuje také odstup od ostatních vozidel. Nedílnou součástí výbavy asistenčního systému IQ.DRIVE Travel Assist ve voze Polo je také volant s kapacitními senzory. Jeho povrch je citlivý na dotyk a dokáže tak rozpoznat, zda máte vozidlo "ve svých rukách". Systém IQ.DRIVE Travel Assist zajistí jízdní komfort na vysoké úrovni v monotónních a únavných situacích.¹ Zejména při jízdě po dálnicích udržuje systém IQ.DRIVE Travel Assist Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a současně přitom bere v úvahu i odstup od vpředu jedoucích vozidel.¹

Dokáže Vás udržet v jízdním pruhu, udržovat minimální vzdálenost od vozidla před Vámi a maximální rychlost, kterou jste si nastavili. Jednou z funkcí, kterou k tomu využívá, je adaptivní vedení v jízdním pruhu. Ta aktivně udržuje vozidlo uprostřed jízdního pruhu. Travel Assist se přizpůsobuje Vašemu stylu jízdy a může také jet dále vlevo nebo vpravo ve vlastním jízdním pruhu místo přesně uprostřed.

V kombinaci s navigačním systémem je Travel Assist rozšířen o prediktivní tempomat a asistent pro průjezd zatáčkou. To znamená, že Travel Assist dokáže přizpůsobit rychlost vozidla příslušným rychlostním omezením a uspořádání vozovky (zatáčky, kruhové objezdy atd.).

Ve spojení s dvouspojkovou převodovkou (DSG) můžete také klidněji projíždět dopravními zácpami a provozem v kolonách.

¹ V rámci možností daných systémem. Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

vw polo gti 2021 adaptivni tempomat acc

Adaptivní tempomat ACC

Udržuje odstup i maximální povolenou rychlost. Volitelný adaptivní tempomat ACC¹ udržuje Vámi nastavenou maximální rychlost, a to až do limitu 210 km/h, a také odstup od vpředu jedoucího vozu.² Při popojíždění v kolonách systém brzdí Vaše Polo GTI až do úplného zastavení a následně jej opět rozjede. V kombinaci s volitelným navigačním systémem je ACC rozšířen o funkci prediktivní regulace rychlosti a asistenci při jízdě v zatáčkách.³ Systém respektuje oficiálně stanovenou maximální povolenou rychlost a Vy se tak vyvarujete jejího překročení.² ACC navíc na základě dat trasy jízdy z navigace přizpůsobí rychlost při jízdě zatáčkami, křižovatkami (odbočování) a kruhovými objezdy.²

¹ Nedílná součást volitelného paketu IQ.DRIVE
² V rámci možností daných systémem
³ Bude v nabídce později

vw polo gti 2021 parkovaci asistent park assist

Parkovací asistent Park Assist včetně systému ParkPilot

Snadné parkování. Polo GTI s volitelným parkovacím asistentem Park Assist¹ včetně systému ParkPilot Vás při jízdě podél řady stojících vozidel nejen informuje o tom, zda je parkovací místo dostatečně velké, ale také do něj samostatně zaparkuje.² Vy přitom ovládáte pouze pedály plynu a brzdy a pozorně sledujete okolí.² O všechno ostatní se postará parkovací asistent.

 • Ultrazvukové senzory skenují vhodná parkovací místa (až do maximální rychlosti jízdy 40 km/h).
 • Podélná parkovací místa při parkování musí být dlouhá minimálně jako délka vozu plus 80 cm na manévrování. Při vyjíždění z parkovacího místa musí být minimální odstup pro manévrování 25 cm před i za vozem.
 • Při parkování do příčných parkovacích míst musí na obou stranách zůstat odstup nejméně 35 cm.

¹ Nedílná součást volitelného paketu IQ.DRIVE
² V rámci možností daných systémem. Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

vw polo gti 2021 asistent pro zmenu jizdniho pruhu

Asistent pro změnu jízdního pruhu Side Assist

Změna jízdního pruhu pod dohledem systému.Asistent pro změnu jízdního pruhu Side Assist¹ Vás prostřednictvím LED signalizace ve vnějším zpětném zrcátku varuje před vozidly, která se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu" nebo do vzdálenosti 50 metrů za Vaším automobilem.² Jestliže zapnete směrovku a chystáte se změnit jízdní pruh, systém na základě pozice a rychlosti vypočítá, zda tento manévr představuje nebezpečí a v případě, že ano, začne LED signalizace nápadně blikat a upozorňuje Vás na potenciální hrozbu.

Monotónní cesty se někdy mohou změnit v nebezpečné situace. V tomto případě přichází ke slovu asistent pro jízdu v pruzích: od rychlosti 60 km/h rozpozná, kdy vozidlo neúmyslně opustí svůj jízdní pruh. Pomocí korekčního zásahu do řízení dokáže nasměrovat pozornost řidiče zpět k dění na silnici. Volitelný systém Side Assist pro změnu jízdního pruhu Vás může upozornit na nebezpečné změny jízdního pruhu. LED kontrolka ve vnějším zpětném zrcátku Vám ukáže, když se vozidlo nachází ve Vašem mrtvém úhlu nebo se rychle blíží zezadu. Když dáte pokyn ke změně jízdního pruhu, systém Side Assist na základě polohy a rychlosti vypočítá, zda by pro Vás některé z těchto vozidel mohlo představovat nebezpečí - a upozorní Vás na to výrazným blikáním. Spolu se systémem udržování v jízdním pruhu Lane Assist Vás může navíc podpořit korektivním zásahem do řízení. Systém Rear Traffic Alert Vás při couvání upozorní na vozidla, která Vám zkříží cestu. Pokud nereagujete, systém může zasáhnout a zabrzdit vozidlo, aby zmírnil následky kolize nebo jí dokonce zabránil.

¹ Nedílná součást volitelného paketu IQ.DRIVE
² V rámci možností daných systémem. Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

Technické údaje

 
 
 

vw polo gti 2021 technicka data

vw polo gti 2021 technicka data

Objednejte si testovací jízdu modelu Volkswagen Polo GTI

Povinná položka

 

Vozy skladem

Volkswagen Polo 1,0 TSI 70kW R-Line
 • Cena s DPH 599 000 Kč
 • Cena bez DPH 495 041 Kč
 • 0 km
 • 70 kW / 95 k / 1,0 l
 • 2022
 • Automatická, 7 st.
 • Benzín
 • Stříbrná Reflex Metalíza
Volkswagen Polo 1,0 TSI / 70 kW LIFE
 • Cena s DPH 445 000 Kč
 • Cena bez DPH 367 769 Kč
 • 3 312 km
 • 70 kW / 95 k / 1,0 l
 • 08/2022
 • Manuální, 5 st.
 • Benzín
 • Bílá
Volkswagen Polo 1,0 TSI 81kW Life
 • Cena s DPH 607 000 Kč
 • Cena bez DPH 501 653 Kč
 • 0 km
 • 81 kW / 110 k / 1,0 l
 • 2022
 • Automatická, 7 st.
 • Benzín
 • Stříbrná Reflex Metalíza

VW Polo - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv polo, volksvagen polo, woklswagen polo