1 178 900 Kč
 • Cena vozu od: 1 178 900 Kč
 • Výkon benzinového motoru: 115 kW
 • Výkon elektrického motoru: 85 kW
 • Výkon hybridní soustavy: 160 kW
 • Spotřeba paliva: 1,2 - 1,6 l/100km
 • Spotřeba proudu: 11,5 kWh/100km

Základní charakteristika modelu

Volkswagen Passat GTE - Moderní mobilita s hybridní technologií

Myslete na budoucnost. Nový Passat GTE s technologií Plug-in-Hybrid je velmi hospodárný a díky komfortní dojezdové vzdálenosti na čistě elektrický pohon ztělesňuje zodpovědnou mobilitu orientovanou na budoucnost. Sebevědomý design vozu Passat GTE je ztělesněním elegance a vysoké úrovně. Díky jeho čistému designu a dynamickým proporcím zanecháte trvalý dojem.

Chcete auto bez čekání?

 • Váš nový vůz bez čekání
 • Přijdete, koupíte, jedete

Volkswagen Passat

Design karosérie

-

Kola

A přece se točí

Vy máte svůj vlastní styl a Passat kola z lehké slitiny, která jej vystihují. Vyberte si z několika možností: od klasicky-elegantních, až po dynamicky-sportovní.

-

Exteriér

Zaujme při prvním pohledu, i při každém dalším

Reprezentativní přední partie modelu Passat GTE představuje prvotřídní design, který zapůsobí svými výrazně modelovanými liniemi, aerodynamickou siluetou a výraznou horní mřížkou chladiče splňuje i ty nejvyšší požadavky. Atraktivní designové prvky, jako jsou volitelné modré brzdové třmeny, LED světla pro denní svícení ve tvaru písmene "C" v nárazníku a plakety GTE vpředu, po stranách vozu a vzadu, dodávají vozu nezaměnitelný vzhled. K výraznému projevu vozu Passat GTE přispívají také sériové LED světlomety s integrovanou světelnou signaturou.

Kromě sériových kol "Montpellier" Vám mimo jiné nabízíme nová volitelná kola z lehké slitiny "Liverpool" nebo "Monterey" Volkswagen R.

-

Světla

Zanechejte zářivý dojem

LED technologie Vašeho vozu Passat GTE Vám zajistí lepší výhled. Energeticky úsporné sériové LED světlomety se světly pro denní svícení s reflektorovou technologií mají dlouhou životnost a spektrální charakteristiku podobnou světlu dennímu. LED lišta ve tvaru písmene "C" v nárazníku není jen objektem, který na sebe poutá pozornost, ale má také funkci světla pro denní svícení.

Alternativně se můžete rozhodnout pro světlomety s technologií LED-Matrix s dynamickým osvětlením zatáček a LED světly pro denní svícení. Tyto světlomety zaujmou atraktivním designem i vysokým světelným výkonem. Ve spojení s dynamickou regulací dálkových světel "Dynamic Light Assist" je rozdělení vyzařovaného světla přizpůsobeno okolnímu prostředí, takže lze jet s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by přitom docházelo k oslňování ostatních účastníků silničního provozu.

Design interiéru

-

Streamování médií

Bezproblémový přístup ke streamovacím službám

Díky poslechu Vaší oblíbené hudby, které si při jízdě můžete prostřednictvím streamovacích služeb užívat, bude zejména cestování na dlouhé vzdálenosti zajímavé a zábavné. K tomu, abyste tyto služby mohli využívat, musíte se pouze přihlásit k Vašemu existujícímu účtu, jako např. k Apple Music, a následně k nim můžete přímo přistupovat prostřednictvím navigačního systému ve Vašem voze Passat. Nemusíte přitom využívat žádné externí zařízení. Díky palubnímu internetovému rádiu se Vám otevírá přístup do světa internetových rádií s bezpočtem stanic a podcastů, které jsou Vám k dispozici na jedno kliknutí. Integrovaný wifi hotspot pak umožňuje Vám i Vašim spolucestujícím pohodlné surfování po internetu, a to až pro osm koncových zařízení.

-

Streamování médií

Čeká na Vaše příkazy: hlasové ovládání

Pomocí intuitivního hlasového ovládání můžete ve Vašem voze svým hlasem řídit pohodlně celou řadu funkcí Vašeho automobilu. Vytvoříte přirozený dialog - aniž byste se předem museli učit přesné znění příkazů bez obtěžujících pauz nebo opakování. Přitom se můžete plně koncentrovat na dění v silničním provozu a ještě více si tak užívat jízdu.

Budete překvapeni, jak dobře Vám Váš Volkswagen rozumí a jak ovládá Vaše rádio a hudební program, na pokyn přečte SMS zprávu nebo Vás rychle a spolehlivě spojí s kontakty ve Vašem telefonu. Při používání služeb We Connect Plus se vaše hlasové ovládání změní na hlasové ovládání online - a nabízí Vám, kromě ještě lepšího rozpoznávání Vašeho přirozeného jazyka, online vyhledávání nejaktuálnějších zajímavých cílů, navigaci s intuitivním zadáním cíle nebo jednoduché diktování SMS zpráv a e-mailů. V závislosti na modelu vozidla a výbavě lze pomocí hlasového ovládání pohodlně řídit i mnoho dalších funkcí vozu a online služeb.

-

Interiér

Skutečný magnet pro oči

Poté, co se posadíte do vozu Passat GTE, si budete užívat osvobozující pocit svobody. Horizontální dekor, který se táhne přes palubní desku a plynule navazuje na dekor ve dveřích, interiér opticky rozšiřuje a ten tak působí prostornějším dojmem. Optimalizovaná středová konzola s velkou odkládací přihrádkou pak v interiéru podtrhuje zdařilou kompozici stylové elegance a funkčního uspořádání. K tomu přispívají také sedadla, která jsou sériově čalouněna tkaninou s modrými akcenty.

Konektivita

-

We Connect

Bezproblémové spojení s Vaším vozem Passat GTE

Váš přístup do světa digitálních služeb se značkou Volkswagen a přímé spojení s Vaším automobilem. Díky paketu We Connect máte ve Vašem voze Volkswagen k dispozici připojení a můžete tak po jednorázové aktivaci bezplatně využívat celou řadu užitečných a inovativních online služeb.

We Connect Plus

Celý svět digitálních služeb se značkou Volkswagen posouvá konektivitu na zcela novou úroveň. Paket We Connect Plus Vám nabízí další chytré funkce od inteligentnější navigace s informacemi v reálném čase, přes streamování médií a internetové rádio, až po využití Vašeho chytrého mobilního telefonu jako dálkového ovládání praktických funkcí vozidla. Přináší tak ještě více komfortu, zábavy a informací v reálném čase.

-

In-Car aplikace a služby

Nová definice mobility

Služba Volkswagen We Deliver a In-Car aplikace, jako We Park a We Experience Vám usnadní život.

Pomocí služby We Deliver můžete Vašim servisním partnerům, jako např. prádelně nebo balíkové službě zajistit dočasný přístup k Vašemu vozu. Nebo si Váš automobil můžete přímo na místě nechat umýt a naleštit profesionální pojízdnou automyčkou.

Parkování na kliknutí? Parkování nebylo nikdy pohodlnější: Jednoduše stačí v infotainment systému otevřít aplikaci We Park, nechat si zobrazit vhodné parkovací místo a pomocí aplikace bezhotovostně zaplatit poplatek za parkování - vše na jedno kliknutí.

Aplikace We Experience Vám pak pomůže vhodnými tipy, které jsou přesně přizpůsobené Vašim preferencím, při hledání restaurace nebo nákupního centra ve Vaší blízkosti.

Výbavové stupně

0 Kč
VW Passat GTE

Volkswagen Passat GTE

 • Cena od:1 178 900 Kč
 • Výkon motoru: 115 kW
 • Výkon motoru: 156 k
 • Převodovka: Automatická
 • Palivo: Plug-in-hybrid
 • Spotřeba paliva: 1,2 - 1,6 l/100 km
 • Emise CO₂: 28 - 36 g/km
 • Spotřeba proudu: 11,5 kWh/100 km
 • Emise CO₂: 0 g/km

R-Line

 • Limuzína
 • Vyhřívané přední sedačky
 • Keyless Access
 • Zpětná kamera
 • LED technologie osvětlení vpředu i vzadu
 • Multifunkční volan v kůži (s pádly pro řazení pro DSG)
 • e-Call
 • Navigace Discover Media s 8'' displejem
 • Digitální radiopřijímač (DAB+)
 • Příprava na We Connect a We Connect Plus
 • 3zónová klimatizace
 • Sedadla s bederními opěrkami
 • 17" kola z lehké slitiny
 • Rezervní kolo
 • Zásuvka na 230 V pro cestující vzadu
 • Nabíjecí kabel pro připojení vozidla k nabíjecí stanici nebo domácí zásuvce
 • Airbagy řidiče a spolujezdce včetně bočních i pro vnější zadní sedačky

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Travel Assist

Užívejte si komfort na stisk tlačítka

Řízení s asistencí už pro Vás při cestování v novém voze Passat nebude hudbou budoucnosti: Díky technologii, kterou využívá asistenční systém "Travel Assist" (výbava na přání), si tento komfort můžete po stisku tlačítka na volantu užívat již dnes. Systém "Travel Assist" tak zajišťuje komfort na vysoké úrovni:

 • Zejména při jízdě po dálnicích a silnicích s potřebnými parametry systém "Travel Assist" udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a současně přitom bere v úvahu i odstup od vpředu jedoucích vozidel.
 • V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG pak systém zajistí i popojíždění vozu ve váznoucí dopravě a Vy tak můžete zůstat zcela uvolnění.
-

Elektromechanický posilovač brzd

Optimalizován na krátkou brzdnou dráhu

Když náhle potřebuje snížit rychlost jízdy, musí brzdy Vašeho vozu bezprostředně a efektivně reagovat. Elektromechanický posilovač brzd je přínosem i pro jízdu s asistencí a má přitom jedinečné výhody:

 • Adaptivní tempomat ACC reaguje komfortnějším způsobem. Brzdná síla může být díky elektromechanickému posilovači brzd vyvíjena jemnějším způsobem.
 • V kombinaci s asistentem nouzového brzdění "Front Assist" s rozpoznáváním chodců podstatně zkrátí Vaši brzdnou dráhu. Je tak sníženo riziko kolize s chodci, případně je alespoň snížena rychlost, při které dojde k nárazu.
-

Front Assist

Dokáže rozpoznat nebezpečí ještě dříve, než nastane

Asistent nouzového brzdění "Front Assist" s rozpoznáváním chodců může v případě hrozící kolize s vpředu jedoucím vozidlem zmírnit její následky nebo v ideálním případě srážce zcela zabrání. Systém dokáže rozpoznat chodce a automobily v jízdní dráze a včas před nimi varuje řidiče. Jestliže řidič na varování nereaguje, systém začne automobil nouzově brzdit.

-

PreCrash

Systém proaktivní ochrany cestujících

Systém proaktivní ochrany cestujících dokáže rozpoznat situace, při nichž hrozí zvýšené riziko nehody. V reakci na to, se automaticky zavřou se okna včetně panoramatického výklopného/posuvného střešního okna až do úrovně malé štěrbiny, a dojde k preventivnímu napnutí bezpečnostních pásů na předních sedadlech.

-

Parkování

Parkování nebylo nikdy snadnější

ParkPilot Vás při manévrování prostřednictvím akustických signálů a optického zobrazení varuje před rozpoznanými překážkami před i za vozem. A volitelný parkovací asistent "Park Assist" toho umí dokonce ještě více. Rozpozná podélná i příčná parkovací místa a při parkování do nich automaticky přebírá ovládání volantu. Z podélných parkovacích míst dokáže následně také vyjet. Na řidiče při parkování zbývá pouze ovládání pedálů spojky, plynu a brzdy a pozorné sledování okolí vozu.

Technologie

-

Plug-in-Hybrid

Efektivní kooperace

Passat GTE (Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz - od 1,7 do 1,8; spotřeba elektřiny (kWh/100 km): kombinovaný provoz - od 13,4 do 13,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz - od 38 do 40, energetická třída: A+) je model Plug-in Hybrid. K jeho pohonu je využíván elektromotor a benzinový agregát TSI. Vy si tak můžete užívat všechny výhody elektromobility zcela bez kompromisů.

Jízda ve Vašem voze Passat GTE začíná v "E-Módu", při kterém pracuje pouze elektromotor a vůz jede lokálně zcela bez emisí a téměř bezhlučně. Díky lineárnímu průběhu zrychlení je okamžitě k dispozici maximální krouticí moment 400 Nm. A jestliže od počátku aktivujete mód GTE, při kterém dojde také k aktivaci spalovacího motoru, zrychlí Plug-in Hybrid z 0 na 100 km/h dokonce již za 7,6 sekundy (Passat GTE: za 7,4 sekundy).

Po dosažení rychlosti 140 km/h začne TSI agregát podporovat elektromotor a Váš Passat GTE se přepne do hybridního módu. V něm pak může zrychlovat až do nejvyšší rychlosti 225 km/h.

Po stisku tlačítka pro aktivaci GTE módu, efektivně spojíte sílu skrytou v obou motorech dohromady - tzv "boost". Získáte tak maximální výkon 160 kW (218 k), maximální krouticí moment 400 Nm a možnost vymáčknout z Vašeho vozu Passat GTE i ten poslední zbytek výkonu.

-

Dojezdová vzdálenost

Jeďte dále a přemýšlejte v dlouhodobé perspektivě

Díky maximální dojezdové vzdálenosti 57 km (Passat GTE Variant: 55 km) měřené podle standardu WLTP (70 km podle standardu NEDC) Váš Passat GTE Variant dokazuje, že efektivní mobilita při jízdě na dlouhé vzdálenosti již není díky technologii Plug-in Hybrid žádnou vizí budoucnosti - lokálně totiž jede zcela bez emisí a téměř bez hluku.

-

Systém řízení nabíjení

S čerstvou energií do nového dne

Nabíjení Vašeho vozu Passat GTE (Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz - od 1,7 do 1,8; spotřeba elektřiny (kWh/100 km): kombinovaný provoz - od 13,4 do 13,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz - od 38 do 40, energetická třída: A+) je snazší než výměna žárovky

Baterie elektromotoru lze nabíjet z běžné domovní zásuvky nebo na veřejných nabíjecích stanicích. Tímto způsobem se lithium-iontová baterie nabije na plnou kapacitu přibližně za 6:15 hodin. Pokud využijete veřejnou nabíjecí stanici nebo wallbox, který se dodává na přání, zvládnete to za méně než 4 hodiny.

-

GTE-Mode

Dynamika, kterou můžete vnímat

Po stisknutí tlačítka GTE zažijete něco mimořádného: Passat GTE (Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz - od 1,7 do 1,8; spotřeba elektřiny (kWh/100 km): kombinovaný provoz - od 13,4 do 13,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz - od 38 do 40, energetická třída: A+) efektivně spojíte sílu skrytou v obou motorech dohromady - tzv "boost". Získáte tak maximální výkon 160 kW (218 k) a maximální krouticí moment 400 Nm a automobil se získá velmi sportovní naladění. V GTE módu je vše důsledně orientováno na výkon, který okamžitě pocítíte odezvou pedálu plynu a tužšího řízení.

-

E-Mode

Lokálně zcela bez emisí, po stisknutí tlačítka

Passat GTE (Spotřeba paliva (l/100 km): kombinovaný provoz - od 1,7 do 1,8; spotřeba elektřiny (kWh/100 km): kombinovaný provoz - od 13,4 do 13,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz - od 38 do 40, energetická třída: A+) startuje automaticky s čistě elektrickým pohonem - v "E-Módu". Podmínkou je, že jeho baterie je dostatečně nabitá a vnější teplota není příliš nízká. Výkonná lithium-ion vysokonapěťová baterie poskytuje pro Váš automobil dostatek energie a umožňuje dojezd okolo 70 km (NEFZ) na čistě elektrický pohon, resp. až 57 km (Passat GTE Variant 55 km) v novém jízdním cyklu WLTP, který lépe simuluje reálné podmínky. Zejména při jízdě ve městě a obytných oblastech pojedete komfortním způsobem bez hluku a bez emisí. "E" mód navíc umožňuje také jízdu vyšší rychlostí - Passat GTE pak může po dálnici jet rychlostí až 225 km/h s maximálním krouticím momentem 400 Nm.

Baterii lze nabíjet třemi způsoby: prostřednictvím sériového nabíjecího kabelu střídavým proudem s výkonem 2,3 kW, pomocí volitelného kabelu střídavým proudem s výkonem 3,6 kW, který výrazně zkracuje dobu nabíjení, a také prostřednictvím tzv. wallboxu, který se dodává na přání.

Objednejte si testovací jízdu modelu Passat GTE

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

VW Passat GTE - Stránky WikipediaVW Passat GTE - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: pasat gte