Volkswagen Golf Alltrack

0 Kč

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY VOLKSWAGEN GOLF.

Volkswagen Golf Alltrack
Volkswagen Golf Alltrack
Volkswagen Golf Alltrack
Volkswagen Golf Alltrack
Volkswagen Golf Alltrack
Volkswagen Golf Alltrack
Volkswagen Golf Alltrack
Volkswagen Golf Alltrack
previous arrow
next arrow
Slider

  • Cena vozu od: ---
  • Výkon: 135 kW
  • Spotřeba: 4,6 - 5,7 l/100 km

Základní charakteristika modelu

Připraven na každé dobrodružství - Volkswagen Golf Alltrack

Když se všední den změní tak trochu na nevšední: Díky zvýšené světlé výšce, podvozku pro špatné cesty, podélným střešním nosičům a velkému zavazadlovému prostoru jste ve voze Golf Alltrack dokonale připraveni na každou situaci. Pohon všech kol 4MOTION zajistí spolehlivou trakci na téměř jakémkoli povrchu. A Vy tak dorazíte do cíle své cesty naprosto uvolnění.

Design karosérie

-

Exteriér

Váš Golf Alltrack nejenom dobře vypadá, ale je také dobře připraven na jízdu v terénu

Golf Alltrack je ideální volbou pro ty, kteří jezdí nejenom džunglí města, ale někdy také po šotolinových cestách. Díky světlé výšce zvýšené o 20 mm, robustním krytům spodní části vozu vozu vpředu i vzadu a černým rozšířeným krytům blatníků se zvrásněnou strukturou povrchu je dobře vybaven pro jízdu v terénu.

Ochranné kryty spodní části vozu vozu se vzhledem ušlechtilé oceli vpředu i vzadu doplňují svým lesklým povrchem vysoce kvalitní lakování, které může být jak součástí sériové výbavy, tak také výbavy na přání. Mimořádné akcenty představují také přední i zadní nárazníky, které byly speciálně navrženy pro Golf Alltrack. Výčet detailů robustního exteriéru pak završují ušlechtilé kryty vnějších zpětných zrcátek lakované ve stříbrné barvě "Reflex", černá mřížka chladiče s matně chromovanou lištou s logem "Alltrack" a stříbrně eloxované podélné střešní nosiče.

-

Kola

Krása připravená pro Vás: nabídka kol pro nový Golf Alltrack.

Rozhodnutí, která kola vypadají na Vašem vozu Golf Alltrack nejlépe, je pouze na Vás. Dodáte mu tak svůj vlastní punc originality. Aby Váš Golf Alltrack zanechal ten nejlepší dojem v každém terénu, jsou součástí sériové výbavy působivá sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Valley". Ta mohou být na přání nahrazena osmnáctipalcovými koly z lehké slitiny "Kalamata". Sériová kola jsou také chráněna pojistkami proti krádeži.Ať se rozhodnete pro kterákoli z nabízených kol, Váš Golf Alltrack bude mít v obou případech vynikající trakci.

-

Světla

Již při prvním pohledu se Vám udělá jasno.

Design osvětlení nového vozu Golf Alltrack nic neskrývá, a to v několika atraktivních variantách. Nezáleží na tom, pro kterou z nich se rozhodnete - světlo Vám vždy pomůže, abyste vše viděli jasně. Sériové halogenové světlomety s LED světly pro denní svícení Vám zajistí dobrý výhled i při špatné viditelnosti. Regulace délky osvětlené plochy, která je rovněž součástí sériové výbavy, pak zajišťuje přizpůsobení osvětlení vozovky aktuálnímu stavu zatížení vozu.

Volitelné LED světlomety pak ještě více akcentují design nového vozu Golf Alltrack. Vyznačují se nízkou spotřebou energie a díky spektrální charakteristice jimi vyzařovaného světla, která je podobná spektru světla denního, méně zatěžují zrak řidiče. Sériově dodávané LED mlhové světlomety Vám pomohou, abyste měli i při špatné viditelnosti dobrý výhled na vozovku i na ostatní účastníky silničního provozu.

Design interiéru

-

Interiér

Pod robustním exteriérem se skrývá komfortní interiér.

Ani při jízdě v terénu nemusíte rezignovat na styl. Vysoce kvalitní design interiéru vozu Golf Alltrack Vás okouzlí při prvním pohledu. Dekory na palubní desce a středové konzole v provedení "Polar Night" v černé barvě a dekorační lišty v provedení " New Brushed dark Metal" na dveřích a nad přihrádkou v palubní desce dodávají vnitřnímu prostoru nádech luxusu.

Něžná stránka vozu Golf Alltrack skrytá pod jeho drsným exteriérem je dále umocněna vysoce kvalitními potahy sedadel v dezénu "Summits", které jsou vyrobeny z příjemného, přitom však robustního materiálu. Zvýšené boky sedadel mohou být na přání v provedení "ArtVelours", jež se na přání dodávají v kombinaci se sportovními sedadly, a které zaujmou svým vzhledem semišové kůže. Volitelné černé čalounění stropu, přední loketní opěrka, pedály se vzhledem hliníku a osvětlení "Ambiente" dále zvyšují ušlechtilou atmosféru, kterou interiér navozuje, a vytvářejí dokonalý kontrast s okolním terénem.

-

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Tento výhled vyvolá nadšení u všech Vašich spolucestujících.

Přejete si mít v průběhu jízdy v interiéru vozu více světla, více vzduchu i více dobré nálady? Pak byste se měli rozhodnout pro panoramatické výklopné a posuvné střešní okno. Jeho plocha je tak velká, že i Vaši spolucestující na zadních místech zůstanou v němém úžasu. Prosklené střešní okno propouští do interiéru vozu více světla a Vy tak zažijete zcela jedinečné dojmy z vnitřního prostoru. Ty se ještě umocní, když panoramatické výklopné a posuvné střešní okno, které je součástí výbavy na přání, otevřete. Zejména malí spolucestující nepřestanou vycházet z úžasu, když objeví tento dechberoucí výhled.

Plocha okna se skládá ze dvou skleněných dílů, z nichž přední díl je možné pomocí elektrického ovládání nazdvihnout a odsunout. Při intenzivním slunečním záření je pak prostřednictvím stisku tlačítka možné zatáhnout roletu, která je umístěna pod oknem, a kompletně jej zakrýt.

-

Zavazadlový prostor

Bez problémů do něj uložíte i rozměrnější předměty.

Zavazadlový prostor Vašeho vozu Golf Alltrack je nejenom velký, ale je také velmi praktický. Vždy tak budete mít k dispozici spoustu místa a vynikajícího komfortu. Golf Alltrack nabízí prostor pro realizaci téměř všech Vašich plánů - od krátkých výletů za účelem sportovních aktivit v přírodě, až po velký nákup v supermarketu. Mimořádně nízko položená nakládací hrana, která je pouhých 60 cm, a výškově nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru usnadňují nakládání i vykládání těžkých předmětů. Dlouhé předměty, jako např. lyže v transportním obalu, mohou být snadno přepravovány díky průvlaku pro transport dlouhých předmětů s loketní opěrkou v opěradle zadního sedadla.

Čtyři úchytná oka pak zajišťují bezpečné a přehledné uložení nákladu. A v případě, že někdy potřebujete více místa, je možné jednoduše odstranit kryt zavazadlového prostoru a úsporně jej uložit pod jeho flexibilní podlahou. Volitelná dělicí síť pak oddělí zavazadlový prostor od prostoru pro cestující. Pro maximální zvětšení zavazadlového prostoru až na hodnotu cca 1 600 litrů lze variabilní podlahu zavazadlového prostoru dokonce zcela vyjmout.

-

Volant potažený kůží

Zajistí ještě lepší kontrolu nad Vaším vozem Golf Alltrack

Spojte příjemné s užitečným. Elegantní multifunkční volant v kůži, který velmi dobře padne do ruky, se dodává jako součást sériové výbavy. Jeho prostřednictvím můžete např. přijmout příchozí telefonní hovor nebo snížit hlasitost rádia. Ovládací prvky jsou umístěny na ramenech volantu a jejich použití je zcela intuitivní. Pro ovládání mnoha funkcí automobilu tak už nemusíte sundat ruce z volantu.

V případě, že je Váš Golf Alltrack vybaven dvouspojkovou převodovkou DSG, můžete pro řazení převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly použít ovládací prvky na volantu. Pomocí multifunkčního volantu v kůži můžete dokonce ovládat i asistenční systémy. Na přání je pak k dispozici verze volantu s vyhříváním, která je přínosem pro komfort v chladných zimních dnech.

Konektivita

-

Rádia

Rádio "Composition Media", které je na sérii, je vybaveno osmi reproduktory. Zahrnuje všechny možnosti připojení jako u rádia "Composition Colour", navíc je vybavené protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Rádio "Composition Media" lze velmi snadno ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců).

Jako zdroj hudebních dat může sloužit jak SD karta, tak také externí zařízení připojené přes rozhraní AUX-IN.

Rádio je vybaveno anténní diverzitou, která zajišťuje dobrý příjem signálu i v náročných podmínkách.

-

Navigační systémy

Zajistí, abyste do cíle dojeli v dobré náladě

Volitelný navigační systém "Discover Media" je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců). K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem signálu v pásmu FM, CD přehrávač, podpora hudebních formátů MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, USB a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth.

Pro ty, kteří chtějí ještě něco navíc, je pak určen navigační systém "Discover Pro", který lze inovativním způsobem ovládat pomocí gest. Jeho prostřednictvím můžete jedním pohybem ruky např. přejít z jedné radiostanice na druhou nebo změnit systémové nastavení Vašeho vozu, jako je intenzita světla vnitřního osvětlení. Systém disponuje displejem s úhlopříčkou 23,4 cm (9,2 palce), na kterém mohou být přehledně zobrazovány navigační mapy ve 3D perspektivě. K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem rádiového vysílání v pásmu FM, DVD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, USB rozhraní a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu.

-

Car-Net Guide & Inform

Na svých cestách budete mít vždy ty aktuální informace.

Díky službám Car-Net Guide & Inform najdete zajímavé cíle ve Vašem okolí, nejbližší parkovací místa nebo čerpací stanici. Kromě toho získáte také nejaktuálnější dopravní informace s nabídkou možností, jak se vyhnout potenciálním dopravním komplikacím, nebo aktuální zprávy přímo z internetu. Mobilní služby online Car-Net Guide & Inform jsou součástí výbavy na přání a lze je využívat pouze v kombinaci s navigačním systémem "Discover Media" nebo "Discover Pro". Umožňují Vám využívat aktuální data z internetu. V reálném čase se tak například dozvíte, zda se někde vytvořila dopravní zácpa nebo na kterém parkovišti jsou volná místa.

Díky službě Vyhledávání zvláštních cílů pak můžete mimo jiné objevit zajímavé cíle, jako např. hotely, restaurace nebo čerpací stanice. A díky mobilním službám online Car-Net Guide & Inform Plus, které můžete v kombinaci s navigačním systémem "Discover Pro" bezplatně testovat po dobu jednoho roku, bude Vaše orientace ještě snazší. K dispozici totiž máte mimo jiné přístup k satelitním snímkům a detailním obrázkům od Google Earth® a také k panoramatickému zobrazení v perspektivě 360° od Google Street View®.

-

Telefonování

Vaše komunikace bude snazší.

Povídejte si, ale držte přitom, prosím, obě ruce na volantu. V novém voze Golf Alltrack máte na přání k dispozici dvě komfortní telefonní rozhraní. Již Vám neunikne žádný telefonní hovor a přitom se můžete plně koncentrovat na situaci v dopravě. Pro pohodlné telefonování v průběhu jízdy jsou k dispozici dvě telefonní rozhraní. Obě zajišťují prostřednictvím procesoru na zpracování řeči, vysoce kvalitnímu mikrofonu ve stropě a reproduktorům vozu mimořádně dobrou kvalitu hovoru. A díky propojení s vnější anténou vozu zajišťují optimální příjem i v místech s nízkou úrovní signálu mobilní sítě.

V provedení "Comfort" se Váš mobilní telefon spojuje s vnější anténou vozidla bezdrátově prostřednictvím indukční vazby v přihrádce ve střední loketní opěrce. Není tak již nutné pořizovat žádný držák mobilního telefonu. V provedení "Business" mohou být i telefonní hovory započaté mimo automobil přenesené přes protokol bluetooth na hands free sadu ve voze, zatímco Vy máte telefon stále ve své kapse. Systém lze ovládat i pomocí hlasových pokynů, prostřednictvím multifunkčního volantu nebo přes displej infotainment systému. Zcela jednoduše a přesně tak, jak si přejete.

-

Dynaudio Excite

Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón.

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší domácí hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a podává zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni. Nejjemnější nuance, přesné basy a křišťálově čisté výšky: Audiosystém "DYNAUDIO Excite" od dánského výrobce specializujícího se na hi-fi techniku zajistí posluchačský zážitek na té nejvyšší úrovni. Osm reproduktorů, které jsou vyladěné na prostorové podmínky interiéru vozu, subwoofer a desetikanálový digitální zesilovač s celkovým výkonem 400 wattů Vám zprostředkují při každé jízdě dokonalou hudbu.

Díky digitálnímu signálnímu procesoru, který řídí vyzařovací charakteristiku jednotlivých reproduktorů v závislosti na jejich umístění ve voze, vždy zažijete zvuk na každém sedadle tak, jako byste seděli v optimální poslechové pozici. Ať tedy preferujete akustickou nebo elektronickou hudbu, ať posloucháte rádi hudbu hlasitou nebo tichou, po každé jízdě budete vystupovat uvolněnější, než jste byli na jejím začátku.

Asistenční systémy a bezpečnost

-

Active Info Display

Sledujte pouze ty informace, které potřebujete.

Díky volitelnému digitálnímu panelu Active Info Display si můžete užívat všechny výhody kombinovaného přístroje na velkém barevném TFT displeji s úhlopříčkou 12,3 palců (31 cm).

Prostřednictvím různých informačních profilů můžete cíleně nastavit data s nejvyšší prioritou, která se na displeji kombinovaného přístroje zobrazí společně s klasickými ukazateli - otáčkoměrem, tachometrem a počítadlem kilometrů.

Informační profily zvolíte rychlým a snadným způsobem pomocí multifunkčního volantu. Zcela podle potřeby tak můžete vyvolat např. detailní data o jízdě nebo si můžete na displej přidat optické zobrazení informací Vašich asistenčních systémů. Aktivní plocha displeje přitom může být využita ještě efektivnějším způsobem, protože mezi kruhovými ukazateli mohou být zobrazena další data.

-

Asistent pro jízdu v koloně a systém "Emergency Assist"

Uvádí věci do pohybu, když vše okolo stojí téměř na místě

Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod, které jsou typické pro jízdu ve váznoucí dopravě. Volitelný systém "Emergency Assist" může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme částečnou kontrolu nad vozem.

Asistent pro jízdu v koloně, který je součástí výbavy na přání, využívá osvědčené funkce, jako např. adaptivní tempomat ACC nebo asistenta pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", a umožňuje tak komfortní popojíždění ve váznoucí dopravě. Váš Golf Variant následuje vpředu jedoucí vozidlo a automaticky v rámci daných možností ovládá pedály plynu a brzdy. Současně přitom udržuje automobil v jízdním pruhu.

Systém "Emergency Assist", který je součástí výbavy na přání, se automaticky zapne v případě, že systém neregistruje žádnou aktivitu řidiče a ani po varování se nedostaví žádná jeho reakce. Systém se následně snaží prostřednictvím brzdného rázu, varovných tónů, varovného blikání a cyklického jemného natáčení volantu v rámci jízdního pruhu přimět řidiče k reakci a současně tím varuje spolujezdce i ostatní účastníky provozu. Jestliže se ani po všech těchto pokusech nedostaví adekvátní odezva řidiče, systém vozidlo kontrolovaným způsobem zastaví. V rámci daných možností tak lze zabránit nehodě.Asistent pro jízdu v koloně i systém "Emergency Assist" jsou součástí paketu asistenčních systémů.

-

Blind spot sensor

Váš Golf Alltrack Vám pomůže při změně jízdního pruhu i při couvání z řady stojících vozidel.

Volitelný "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

-

Front Assist a ACC

I v hustém provozu můžete zůstat uvolnění

Díky adaptivnímu tempomatu ACC můžete cestovat pohodlnějším způsobem. Systém kontroly odstupu "Front Assist", který je doplněn funkcí nouzového brzdění City a rozpoznáváním chodců, je od linie Highline součástí sériové výbavy.

V silničním provozu je uklidňující, když máte dostatečný odstup od vozidla, které jede před Vámi. Adaptivní tempomat, který je od linie Highline součástí sériové výbavy, Vám přitom pomáhá.

ACC měří vzdálenost a rychlost vpředu jedoucích vozidel. Při jízdě v kolonách a dopravních zácpách a v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG systém brzdí Váš Golf Variant až do úplného zastavení a během krátké chvíle automaticky opět pokračuje v jízdě. Systém v rámci daných možností udržuje bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucího vozu, a to až do rychlosti 210 km/h. Někdy nastane v silničním provozu nepředvídatelná situace, při které je nutné nouzově brzdit. V takovém případě může pomoci systém sledování odstupu, který je součástí výbavy na přání. "Front Assist" Vás varuje v případě, že v rámci daných možností rozpozná kritickou situaci, při níž dojde k poklesu vzdálenosti od překážky před vozem. V takových kritických situacích Vás systém podporuje při brzdění nebo dokonce sám automaticky vozidlo brzdí s cílem snížit rychlost, při které dojde k nárazu.

Funkce nouzového brzdění může zasáhnout při jízdě nízkou rychlostí v městském provozu, zatímco systém sledování chodců dokáže v rámci daných možností například rozpoznat chodce, kteří náhle vstoupili do jízdní dráhy. Tento asistenční systém Vás varuje a pomáhá Vám při brzdění nebo automaticky brzdí vozidlo sám - vždy v rámci možností systému. V ideálním případě může kolizi zcela zabránit nebo alespoň zmírní její následky.

-

Trailer Assist

Manévrování s přívěsem se změní na zábavu

Činnost, která v minulosti znamenala spoustu stresu, se nyní dá zvládnout velmi jednoduše. Váš Golf Alltrack převezme ovládání volantu v případě, že potřebuje parkovat nebo manévrovat s přívěsem. Volitelný systém "Trailer Assist" Vám ušetří spoustu práce.

Manévrování s přívěsem může být pro nezkušené řidiče náročnou zkouškou z trpělivosti, protože přívěs ne vždy reaguje podle představ - často zatáčí přesně opačným směrem. Pro přesné couvání je rozhodující správné natočení volantu. Volitelný asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist" za Vás při couvání s přívěsem přebírá ovládání volantu. Vy pouze zařadíte zpátečku, stisknete tlačítko parkovacího asistenta a pomocí ovladače natočení vnějších zpětných zrcátek zadáte směr, kterým by se měl přívěs pohybovat. Váš Golf Alltrack nyní řídí automaticky, zatímco Vy jste dále odpovědní za řazení, zrychlování a brzdění. A samozřejmě musíte mít vše stále pod kontrolou.

Technologie

-

Motory

Užijte si velký výkon při nízké spotřebě paliva

Patříte k těm, kteří hodně a rádi cestují, přitom však chcete udržet spotřebu paliva na nízké úrovni? Naše motory určené pro Golf Alltrack jsou optimalizovány na nízkou spotřebu, velkou tažnou sílu a vysoký výkon.

Naftové TDI motory se značkou Volkswagen využívají technologii přímého vstřikování paliva Common Rail a přeplňování turbodmychadlem. Vyznačují se nízkou spotřebou, velkou silou a velmi vysokým výkonem. Kromě toho mají klidný chod a díky velkému krouticímu momentu umožňují sportovní styl jízdy.

Inovativní benzinové TSI motory s logem Volkswagen jsou synonymem pro vysoký výkon a velký krouticí moment při nízké spotřebě paliva. Kombinace malého zdvihového objemu, přeplňování turbodmychadlem a přímého vstřikování paliva u motorů TSI zajišťuje velmi rovnoměrné vyvíjení síly při mimořádně hospodárném provozu. Volkswagen využívá u agregátů TSI technologii tzv. "downsizingu", kdy pohonná jednotka vyvíjí vysoký výkon i přes svůj relativně malý zdvihový objem. Tato technologie se v současnosti považuje za nejefektivnější způsob úspory paliva u automobilových motorů.

Avšak bez ohledu na to, zda je pro pohon použit motor TDI nebo TSI, díky vysokému výkonu (v závislosti na použitém agregátu) utáhne Golf Alltrack přívěs o hmotnosti až 2 200 kg. V případě, že je vybaven dvouspojkovou převodovkou DSG, dokáže jet i s přívěsem zcela plynule bez přerušení přenosu hnací síly.

-

Off-road

Užijte si podporu i v náročném terénu

Golf Alltrack Vás doveze do cíle i v případě, že k němu vedou pouze nezpevněné cesty. Je totiž vybaven podvozkem pro špatné cesty, ochrannými kryty spodku vozu a jízdním programem OFFROAD - praktickou výbavou, která Vám usnadní jízdu v terénu. Golf Alltrack je dobře vybaven i pro výlety, které vedou mimo asfaltové cesty: Jeho speciální podvozek pro špatné cesty má o 20 mm větší světlou výšku a je tak chráněn před kontaktem spodku vozu s terénem. Ochranu pohonné jednotky a převodovky před poškozením nárazy odražených kamenů pak zajišťují ochranné kryty spodku vozu vpředu i vzadu. Golf Alltrack však kromě těchto vlastností nabízí také praktický program OFFROAD po jehož aktivaci dojde současně k zapnutí několika asistenčních systémů, jež zlepší jízdní vlastnosti vozu nejenom na nezpevněných cestách. Užitečnou podporu představuje protiblokovací systém pro jízdu v terénu, asistent pro rozjezd v náročném terénu, upravená charakteristika plynového pedálu a také speciální úprava elektronického stabilizačního systému pro jízdu v terénu. Asistent pro rozjezd do kopce může při rozjíždění do svahu v rámci možností systému zabránit couvnutí automobilu i zhasnutí motoru. Při jízdě ze svahu pak reguluje otáčky motoru a případným zásahem do brzdového systému udržuje konstantní rychlost automobilu na hodnotě cca 5 km/h.

-

4MOTION

Neztrácejte přilnavost pneumatik

Inteligentní pohon všech kol 4MOTION zajistí v průběhu milisekund nastavení jednotlivých kol podle aktuálního povrchu. Spolehlivým způsobem proto dokáže zabránit protáčení a zablokování jednotlivých kol. Váš Golf Alltrack tak bude mít téměř na každém povrchu zajištěnu bezpečnou trakci. Pohon 4MOTION přispívá i ke zvýšenému komfortu. Navíc ho lze kombinovat se systémy pro řízení jízdní dynamiky, ke kterým patří elektronický stabilizační systém, protiprokluzový systém (ASR), regulace brzdného účinku motoru (MSR) a elektronická uzávěrka diferenciálu (EDS).

VW Golf Alltrack - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv golf alltrack, wolkswagen golf alltrack, wolksvagen golf alltrack