Volkswagen Crafter valník

Značka: Volkswagen
1 121 302 Kč

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY VOLKSWAGEN CRAFTER.

Volkswagen Crafter valník
Volkswagen Crafter valník
Volkswagen Crafter valník
Volkswagen Crafter valník
Volkswagen Crafter valník
Volkswagen Crafter valník
previous arrow
next arrow
Slider

 • Cena vozu od: -
 • Výkon: 75 - 130 kW
 • Spotřeba: 9,3 - 13,3 l/100km

Základní charakteristika modelu

Hodně místa pro materiál a celou pracovní partu

Převeze materiál, personál i stroje. Pro vaši přepravu vám nový Crafter nabízí pestrou škálu možností.

Design karosérie

-

Promyšlený do detailu

Nálož možností

Crafter Valník byl stvořen pro skutečně těžkou práci. Je to totiž drsňák stejně jako ti, kteří ho řídí. O když nemůže udělat všechnu práci za Vás, má na palubě bohatou výbavu, která Vám výrazně usnadní Vaše každodenní úkoly.

-

Kvalita se zaplatí

Nejlepší hospodárnost

Vysoká dlouhodobá kvalita - nízké servisní náklady. To funguje u vozu Crafter Valník naprosto dokonale. Díky svému robustnímu zpracování, účinným motorům a malému odporu vzduchu se pro Vaši firmu vyplatí. Od prvotní investice až k následnému prodeji.

-

Vše pevně na svém místě

Nejlepší zajištění nákladu

Když se kufry s nářadím posouvají sem a tam, když padají prkna a když se za jízdy na ložné ploše všechno klepe, to není jen otravné. Drahý materiál se může poškodit nebo může dojít k rozptylování řidiče. Aby se všechno dostalo do cíle bezpečně a v dobrém stavu, nabízí Vám Crafter Valník nejlepší zajištění nákladu ve své třídě: díky 10 volitelným úchytným okům a velkému výběru lišt pro uchycení nákladu.

-

Osvětlení

Vidět silnici v pravém světle

Začínají Vaše pracovní dni už před úsvitem? Anebo jste v akci při každém počasí? S vozem Crafter Valník to není problém. Volitelné LED světlomety s denními, potkávacími a dálkovými světly osvítí totiž jízdní dráhu energeticky úsporným způsobem. A budete-li chtít, zajistí paket Světla & výhled se zapínáním světlometů, regulací dálkových světel, dešťovým senzorem a světelným asistentem ještě lepší výhled.

-

Perfektně připraven skoro na všechno

Individualní nástavby

Aby se zakázkám dařilo, potřebujete správné vybavení. K tomu patří také vůz sladěný optimálně podle Vašich požadavků. Pro Crafter Valník si tak můžete objednat speciální terénní úpravu vozu, která na maximum využije možností pohonu všech kol 4MOTION. S našimi vozy je možné téměř vše.

Design interiéru

-

Přístrojová deska, kancelář i odpočívárna v jednom

Nejlepší pracoviště řidiče

Jste velkou část svého pracovního dne na cestách? Pak Váš vůz není jen dopravní prostředek. Je místem, kde si třídíte své podklady, sjednáváte schůzky, nabíjíte svůj mobil nebo děláte přestávku na oběd. S četnými odkládacími plochami a přípojkami, volitelným sedadlem ergoComfort s odpružením a na přání s vyhřívaným, koženým multifunkčním volantem je model Crafter Valník na to všechno dokonale připraven.

-

Klimatizace

Správné klima na palubě

Když se v létě vyšplhá teploměr na 28 stupňů a do Vaší kabiny praží slunce, přijde vhod klimatizace s jednoduchou regulací. Příjemnou teplotu zajistí totiž nejen na Vašem mobilním pracovišti, ale dokonce i v přihrádce spolujezdce. Osvěžující nápoj tak můžete mít vždy po ruce. Můžete se rozhodnout mezi těmito variantami:

Klimatizace s elektronickou regulací

Klimatizace, dodávaná na přání, zajistí díky plynulé regulaci požadovanou teplotu.

Klimatizace "Climatronic"

Klimatizace "Climatronic" , dodávaná na přání, nabízí 2/3zónovou regulaci teploty pro řidiče, spolujezdce a nákladový prostor, příp. prostor pro cestující. Automatické zapínání vnitřní cirkulace vzduchu, senzor kvality vzduchu, další ofukovače a volitelné přídavné topení se postarají o příjemné klima.

Klimatizace s elektronickou regulací a druhým výparníkem

Ofukovače klimatizace, dodávané na přání, se nacházejí nad dělicí stěnou. Klimatizuje prostor pro cestující v případě profesionální přepravy osob nebo nákladový prostor při přepravě nákladu citlivého na teplotu.

-

Rádia

Lépe naslouchat

Oblíbené songy, rozhlasové hry, podcasty nebo prostě tu správnou rozhlasovou stanici - je jedno, co během dlouhých cest rádi posloucháte: naše rádiové systémy Vám nabídnout vhodný program.

Rádiový systém "Composition Audio"

 • monochromatický TFT displej
 • Výkon 4 x 20 wattů se dvěma reproduktory
 • Slot na SD kartu a USB rozhraní
 • Možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu Bluetooth

Rádiový systém "Composition Media"

 • Car-Net App-Connect
 • Barevný TFT displej s uhlopříčkou 20,3 cm (8,0 palců) a dotyková obrazovka s přibližovacím senzorem
 • CD přehrávač s podporou formátu MP3
 • Výkon 4 x 20 wattů se čtyřmi reproduktory
 • Slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN, možnost připojení prostřednictvím protokolu Bluetooth a USB rozhraní v přihrádce spolujezdce
 • Dvojitý tuner s Phase diversity
-

Dostatek odkládacích přihrádek

Víc než v pořádku

V kabině řidiče najde své místo vše, co ve své mobilní kanceláři potřebujete. Od kelímku s kávou, přes skládací metr, až po důležité podklady. Obstará to chytrý koncept odkládacích ploch s nesčetnými přihrádkami:

 • Největší přihrádka spolujezdce ve své třídě
 • Otevřená odkládací přihrádka rozdělená do tří oblastí, přihrádka na skládací metr s místem pro různé potřebné pomůcky, jakož i dvě volitelné přihrádky ve střešní galerii s velkým úložným prostorem
 • Stabilní držák na nápoje a odkládací přihrádky ve dveřích na láhve s pitím (1,5 l), pořadač ad.
-

Topení

V teple po celou zimu

Škrábat skla, když je pod nulou? Mrznout ve studeném autě po jednáních mimo kancelář? S našimi topnými systému budete mít na cestách teplíčko a pohodlí dokonce i během mrazivých měsíců.

Programovatelné vzduchové nezávislé topení

Vzduchové nezávislé topení provozované na palivo ohřívá vzduch proudící dovnitř přímo a pomocí ofukovačů vyhřeje rychle nákladový prostor, příp. prostor pro cestující. Na přání je k dostání rádiové dálkové ovládání.

Elektronicky regulovatelné topení

Elektronicky regulovatelné topení zajistí v rámci sériové výbavy exaktní regulaci teploty v interiéru.

Zimní paket

Zimní paket zahrnuje přídavné topení, větší nádobku na vodu do ostřikovače s ukazatelem hladiny, vyhřívané trysky ostřikovačů a vyhřívané čelní sklo.

Přídavné topení provozované na palivo

Zařízení provozované na palivo podporuje palubní vytápění při běžícím motoru.

Vzduchové nezávislé topení a přídavné topení

Kromě funkcí vzduchového nezávislého topení podporuje přídavné topení palubní vytápění při běžícím motoru.

Vodní přídavné topení s programovatelným nezávislým topením

Vodní přídavné topení s programovatelným nezávislým topením podporuje palubní vytápění, když běží motor. Je programovatelné a Váš vůz může tudíž předehřívat až 60 minut.

-

Šetřit záda a nervy

Nabídka sedadel

Dlouhé pracovní dny za volantem jsou náročné. Když Vás pak bolí ještě i za krkem a berou Vás záda, máte po náladě a Vaše koncentrace klesá. Můžete tomu zamezit, když si pro Crafter vyberete jedno z pěti různých sedadel:

 • Základní sedadlo s nastavením v podélném směru a s nastavením opěradla
 • Komfortní sedadlo s nastavením výšky a hloubky sedadla, vnitřní loketní opěrky a 2cestným nastavením vyklenutí bederní opěrky
 • Komfortní sedadlo "Plus" se dvěma loketními opěrkami a elektrickým 4cestným nastavením vyklenutí bederní opěrky
 • Sedadlo ergoComfort s odpružením
 • Sedadlo ergoActive s odpružením a masážní funkcí

Konektivita

-

Kdykoliv informováni. Už ani vteřinu nudy.

Nejlepší propojení

Během normálního pracovního dne strávíme docela dost času na silnici. Jezdíme od zakázky k zakázce, mezitím musíme ještě rychle do skladu a pak v hobby marketu pořídit potřebný náhradní díl. O to je důležitější, abyste měli i přesto o všem přehled. Díky online službám "Car-Net" budete mít ve voze Crafter Valník skoro vždy nejaktuálnější informace a dobrou zábavu.

-

Navigační systém

Dorazit včas do cíle. Bez zajížděk

Když máte jeden termín za druhým, nezbývá na okliky čas. S navigačním systémem "Discover Media" se dostanete k cíli bez oklik a kromě toho můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu. V perfektní zvukové kvalitě, to se rozumí.

Navigační systém "Discover Media"

 • Car-Net Guide & Inform i Car-Net App-Connect
 • Barevný TFT displej s uhlopříčkou 20,3 cm (8,0 palců) a dotyková obrazovka s přibližovacím senzorem
 • CD přehrávač s podporou formátu MP3
 • Výkon 4 x 20 wattů se čtyřmi reproduktory
 • Dvojitý tuner s Phase diversity
 • Rozhraní USB pro AUX-IN, možnost připojení prostřednictvím protokolu Bluetooth a dvě SD rozhraní v přihrádce spolujezdce
 • SD karta s mapovým materiálem včetně bezplatné aktualizace mapových podkladů díky Volkswagen MapCare
-

MObilní služby online

Konektivita vozu

Kompletní propojení – a informovanost

Dostávat nejaktuálnější dopravní hlášení přímo z internetu. Jet nejkratší cestou k nejbližší čerpací stanici. Ovládat aplikace ve Vašem chytrém telefonu i během jízdy. Nechat si připomenou termíny servisu a získat přímé varování při pokusu o krádež. S mobilními online službami "Car-Net" budete Vaše cestování pohodlnější, bezpečnější a s lepšími informacemi.

Car-Net App-Connect

Zažijte na cestách více Infotainment systému a integrujte si pomocí Car-Net App-Connect Váš chytrý telefon prostřednictvím USB rozhraní do Vašeho vozu. Car-Net App-Connect přenese kompatibilní aplikace Vašeho chytrého telefonu na displej dotykové obrazovky Vašeho volitelného rádiového nebo navigačního systému. Prostřednictvím Android Auto™, Apple CarPlay™ nebo MirrorLink™ můžete určité aplikace ovládat během jízdy obzvláště pohodlně pomocí displeje dotykové obrazovky.

Vyhřívaný kožený multifunkční volant padne kromě toho velmi příjemně do ruky a zaujme uživatelsky příjemným ovládáním. Prostřednictvím tlačítek můžete ovládat např. rádiový, resp. navigační systém, Váš mobilní telefon nebo tempomat.

Car-Net Guide & Inform

Pokud je Váš vůz vybaven volitelným navigačním systémem, můžete si aktivovat online služby Car-Net Guide & Inform. Guide & Inform máte bezplatně k dispozici první tři roky po registraci. Můžete využívat dva druhy služeb: Služby, které Vás budou podporovat přímo ve voze, a služby, které můžete konfigurovat z domova - podle volby přes zákaznický portál nebo pomocí aplikace Car-Net. Pro možnost používat Guide & Inform ve voze si vygenerujte jednoduše pomocí svého chytrého telefonu hotspot, nebo použijte Volkswagen CarStick dodávaný na přání.

-

Multifunkční volant

Vše pod kontolou

Změňte rozhlasovou stanici - a mějte obě ruce i nadále pevně na Vašem multifunkčním volantu. Neboť prostřednictvím jeho tlačítek můžete pohodlně ovládat např. rádiový, resp. navigační systém, Váš mobilní telefon nebo tempomat.

Kožený multifunkční volant, vyhřívaný

Vyhřívaný kožený multifunkční volant padne kromě toho velmi příjemně do ruky a zaujme uživatelsky příjemným ovládáním. Prostřednictvím tlačítek můžete ovládat např. rádiový, resp. navigační systém, Váš mobilní telefon nebo tempomat.

-

Rozhraní a přípojky

Najít připojení kdekoliv

Spěcháte z jedné schůzky na druhou, ale během toho si můžete snadno nabít mobil, notebook nebo nářadí. V kabině řidiče vozu Crafter Valník najdete USB přípojku a několik zásuvek:

 • Volitelná tlačítka pro nástavby
 • Volitelné USB rozhraní pro nabíjení mobilních přístrojů
 • Volitelné handsfree pro mobilní telefony s možností připojení prostřednictvím protokolu Bluetooth v kombinaci se všemi rádiovými a navigačními přístroji
 • Až čtyři 12V zásuvky a volitelná 230V zásuvka (300 W) pro nabíjení akumulátorového nářadí a notebooků (bez vyobrazení)

Rozvory náprav a kabiny

-

Dvojkabina dlouhý rozvor

Valníkové nástavby

Originální valníková nástavba, která je vhodná, jak na vozidla do 3,5t, tak na vozidla do 5,5t. Záruka stejná, jako na vozidlo 2+2 roky/200 000 km. Nástavbu je možné plně servisovat v autorizované servisní síti Volkswagen Užitkové vozy, to znamená po celém území České republiky. Rychlá dostupnost náhradních dílů.

-

Jednokabina dlouhý rozvor

Valníkové nástavby

Originální valníková nástavba, která je vhodná, jak na vozidla do 3,5t, tak na vozidla do 5,5t. Záruka stejná, jako na vozidlo 2+2 roky/200 000 km. Nástavbu je možné plně servisovat v autorizované servisní síti Volkswagen Užitkové vozy, to znamená po celém území České republiky. Rychlá dostupnost náhradních dílů.

-

Zajištění nákladu

Sedí, pasuje a neviklá se.

Crafter Valník má dostatek místa pro materiál, nářadí, balíky a mnoho dalších věcí, které celý pracovní den potřebujete. Kromě toho nabízí skoro stejně tolik chytrých možností, jak všechno zafixovat. Náklad se tak dostane do svého cíle bezpečně a v bezvadném stavu. Máte k dispozici tato řešení:

 • Úchytná oka
 • Úložný box na valníku
 • Boxy na nářadí (bez vyobrazení)

Úchytná oka

Pro zajištění nákladu je do podlahy zapuštěno až deset úchytných ok, které lze zanořit do jedné roviny s ložnou plochou.

Úložný box na valníku

Hliníkový úložný box, pevně přišroubovaný na valníku, nabízí objem 640 l a je dimenzovaný na zatížení 240 kg. Samočinné otevírání a zafixování víka zajistí plynová pružina.

Boxy na nářadí

Na každé straně vozidla lze pod ložnou plochu namontovat až pět uzamykatelných boxů na nářadí. Každý box nabízí objem 71,5 l a zatížitelnost 40 kg.

-

Tažná zařízení a nášlapné schůdky

Táhnout těžké věci. Nastupovat snadněji

Přepravovat neskladný materiál. Táhnout přídavné přívěsy. Crafter Valník je na těžkou práci zařízený. Na přání je totiž k dostání s různou přípravou pro zatížení tažného zařízení do 3,5 t. Volitelné nášlapné schůdky Vám kromě toho usnadní nakládku a vykládku. Podívejte se prostě hned na naši nabídku:

 • Odnímatelné tažné zařízení s kulovou hlavou
 • Chapadlová spojka

Odnímatelné tažné zařízení s kulovou hlavou

Odnímatelné tažné zařízení s kulovou hlavou je vhodné pro přívěsy a nosičové systémy do 3,5 t.

Chapadlová spojka (bez vyobrazení)

Chapadlová spojka je vhodná zejména pro těžší náklady až do 2 t - vč. elektronického stabilizačního programu se stabilizací jízdní soupravy.

Asistenční systémy

-

Na cestách v klidu

Vhodný do města

Na nepřehledných staveništích a úzkých lesních cestách, v těsných ulicích mezi domy nebo při nárazovém větru na dálnici: ve voze Crafter Valník Vám pomohou v choulostivých situacích četné inovativní asistenční a bezpečnostní systémy. A Vy tak dorazíte do cíle bezpečně a především v klidu.

-

Asistenční systémy řidiče

Automatická regulace odstupu ACC

Automaticky upravuje rychlost podle rychlosti vozidla jedoucího vpředu a přitom udržuje odstup zadaný řidičem.

Asistent nouzového brzdění "Front Assist"

Již obsažený asistent nouzového brzdění "Front Assist" s funkcí City Brake pro nouzové brzdění pomáhá v kritických situacích zkrátit dráhu až do úplného zastavení.

-

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist"

Varuje při vybočení z jízdního pruhu

Při nezamýšleném opouštění jízdního pruhu provede protipohyb řízení a současně varuje řidiče výstražným tónem a hlášením na multifunkčním ukazateli.

-

Light Assist

Automatická regulace dálkových světel

V případě protijedoucích nebo vpředu jedoucích vozidel dojde k automatickému ztlumení dálkových světel, aniž by došlo k oslnění těchto vozidel. Při rychlosti nad 60 km/h a v úplné tmě se dálková světla po předchozí aktivaci systému samočinně zapnou.

-

Rozpoznávání dopravních značek

Asistenční systémy řidiče

Sleduje dopravní značky v silničním provozu a informuje řidiče o aktuální dopravní situaci.

-

Mlhové světlomety s integrovanou funkcí přisvěcování do zatáček

Maximální přehlednost vozovky

Při špatných povětrnostních podmínkách zajistí optimální výhled. Při zatáčení osvětlí vnitřní světlomet krajnici.

-

Tempomat

Asistenční systémy řidiče

V závislosti na stoupání a klesání udržuje od rychlosti 30 km/h požadované tempo.

-

Kontrola tlaku v pneumatikách

Chytré funkce vozu

Zobrazuje aktuální tlak pro každou pneumatiku a varuje před odchylkami od požadované hodnoty.

-

Systém sledování únavy

Sleduje chování řidiče

Pomocí optických a akustických signálů doporučí řidiči přestávku, jakmile rozpozná chování při řízení, které naznačuje únavu.

-

Asistent pro jízdu z kopce

Stabilní i mimo zpěvněné cesty

Snížením otáček motoru a v případě potřeby brzdnými zásahy zajišťuje řízenou a bezpečnou jízdu z kopce.

-

Elektromechanické servořízení

Komfortní řízení

Řízení závislé na rychlosti s aktivním vracením volantu zlepšuje pocit z jízdy i její bezpečnost a dosahuje přesnosti, kterou jsme doposud u užitkových vozů neznali.

Bezpečnostní systémy

-

Multikolizní brzda

Minimalizuje následky po kolizi

Zahájí po kolizi proces brzdění. V ideálním případě se tak zamezí následným kolizím. S krátkým zpožděním je vůz postupně zbrzděn na 10 km/h, přičemž řidič může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

-

Elektronický stabilizační program

Zamezující nedotočení nebo přetočení

Cíleným přibrzděním jednotlivých kol zamezuje nedotočení nebo přetočení.

-

Airbag řidiče

Bezpečnost především

Nabízí v rámci sériové výbavy nejlepší možnou ochranu při čelním nárazu. Na přání je k dostání boční a hlavový airbag.

-

Výstraha při nezapnutí bezpečnostních pásů

Abyste dosáhli co největší bezpečnosti

Signalizuje řidiči, že nemá zapnutý bezpečnostní pás. Po spuštění motoru ho vyzývá opticky a po zahájení jízdy akusticky, aby se připoutal.

-

Protiprokluzový systém (ASR)

Zajišťuje stabilitu a ovladatelnost při akceleraci

Zamezuje protočení kol.

-

Protiblokovací systém (ABS)

Maximální ovladatelnost

Zamezuje zablokování kol. Zůstane tak zachována ovladatelnost vozu.

-

Elektronická uzávěrka diferenciálu (EDS)

Tento asistenční systém nejvíce oceníte na kluzkém povrchu

Rozvádí hnací sílu na kola bez prokluzu.

Technologie

-

Může nasadit osm rychlostních stupňů

Technologie pohonů

Crafter je jediný vůz své třídy se šesti variantami pohonů a převodovek. Pohon předních kol, pohon zadních kol, pohon všech kol 4MOTION lze podle volby kombinovat s 6stupňovým řazení nebo 8stupňovou automatickou převodovkou. Výkonné srdce představuje speciálně vyvinuté motory TDI dimenzované na extrémní požadavky kladené na užitkový vůz.

Nástavby a přestavby

0 Kč

Vaše práce není stejná jako práce jiných. Proč by tomu mělo být jinak v případě Vašeho automobilu? Protože každý se v průběhu svého pracovního dne musí potýkat s vlastními výzvami, spolupracuje Volkswagen Užitkové vozy s renomovanými výrobci nástaveb a přestaveb. Váš vůz se díky tomu stává užitkovým vozem, který je nejlépe přizpůsobený Vašim potřebám.

Katalog úprav

Vozy skladem

VW Crafter valník - Stránky Wikipedia

Někteří nesprávně říkají: wv krafter, vw krafter