• Cena vozu bez DPH od: 435 666 Kč
 • Výkon: 102 - 150 k
 • Spotřeba: 4,7 - 7,0 l/100km

Základní charakteristika modelu

Volkswagen Caddy Kombi: Profesionál v každém ohledu.

Žádný jiný automobil v této třídě nespojuje variabilitu, flexibilitu a kvalitu tak dokonale, jako Caddy Kombi. Počet míst k sezení v jeho interiéru, který je velmi odolný proti opotřebení, může být zvětšen až na sedm nebo v případě, že potřebujete převézt zboží nebo materiál, jej lze snadno přeměnit na dvoumístný automobil s velkým nákladovým prostorem o objemu 3,2 m³. Rychle a bezpečně do něj lze uložit zejména menší předměty.

Design karosérie

Podélné střešní nosiče

Nosná konstrukce

Podélné střešní nosiče se dodávají buď v černé, nebo ve stříbrné barvě. Zlepšují vzhled automobilu a jsou ideální základnou pro montáž střešních nástaveb, jako jsou příčníky nebo držáky žebříků. Maximální nosnost podélných střešních nosičů je 100kg.

Design interiéru

Interiér

Interiér vozu Caddy může být vybaven až sedmi pohodlnými sedadly, nebo je v něm možné naopak vytvořit více prostoru. Zadní lavice sedadel lze sklopit, resp. zcela vyjmout. Další spoustu místa pak nabízí hluboká střešní galerie.

Sedadla

Flexibila pro nás nebyla dostatečně flexibilní. A proto je možné ve voze Caddy lavici sedadla druhé řady snadno sklopit, překlopit a v případě potřeby také zcela vyjmout. Vytvoří se tak dostatek prostoru pro velký nákup nebo transport menších kusů nábytku. Nízká nakládací hrana a rovná podlaha zavazadlového prostoru maximálně usnadňují nakládání i vykládání. V nabídce je poprvé k dispozici také zcela sklopné opěradlo sedadla spolujezdce. V případě jeho kompletního sklopení dopředu se délka zavazadlového prostoru zvětší až na 3,01 m1.

Rádia

Rádio "Composition Audio" je vybavené monochromatickým TFT displejem, čtyřmi reproduktory, slotem na SD kartu, rozhraními AUX-IN a USB a také protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu

Rádio "Composition Colour" má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců). K jeho další výbavě patří CD přehrávač s podporou hudebníh formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB a také dvojitý tuner s fázovou diverzitou, jenž zajištuje nejlepší příjem radiového signálu.

Rádio "Composition Media" jež je součástí výbavy na přání, má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,33 palce) a přibližovacími senzory. Součastí jeho výbavy je CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, osm reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB konektor v přihrádce na palubní desce, protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu a dvojitý tuner s fázovou diverzitou pro zajištění nejlepšího možného příjmu radiového signálu.

Telefonní rozhraní "Comfort"

Součástí výbavy na přání je také speciální přihrádka pro uložení Vašeho chytrého mobilního telefonu, která je vybavena bezdrátovým připojením k vnější anténě vozu a zajišťuje tak maximální možnou kvalitu přijímaného signálu i odesílaných dat. Telefonní rozhraní "Comfort" zajišťuje také jednoduché nabíjení mobilního telefonu, který stačí pouze připojit k USB portu, jenž se rovněž nachází v odkládací přihrádce.

Navigační systémy

Rádio "Composition Colour" má barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců). K jeho další výbavě patří CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA, šest reproduktorů, jeden slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN, USB rozhraní, ke kterému lze připojit mj. iPhone, a také dvojitý tuner s fázovou diverzitou, jenž zajišťuje nejlepší příjem rádiového signálu. Výkon rádia je 4x20 wattů.

Navigační systém "Discover Media", jež je součástí výbavy na přání, má stejnou výbavu jako rádio "Composition Media", navíc je však vybaven druhým slotem na SD kartu, ve kterém je umístěna SD karta s navigačními daty. Nainstalované navigační mapy pro Evropu je možné bezplatně aktualizovat prostřednictvím aplikace Volkswagen Map Care. Data jsou k dispozici na domovské stránce Volkswagen. V kombinaci s volitelnými mobilními službami online Car-Net Guide & Inform jsou pak nepřetržitě k dispozici aktuální data z internetu.

Topení a klimatizace

Nezávislé topení, které se dodává na přání, pracuje odděleně od systému topení a větrání vozu. Lze jej ovládat jak prostřednictvím centrálního řídicího panelu, tak také pomocí dálkového ovládání. Alternativně se dodává také přídavné vodní topení.

Klimatizace

Poloautomatická klimatizace s plynulou regulací trvale zajistí příjemnou teplotu v interiéru. Díky velkým ergonomickým otočným ovladačům a tlačítkům lze v průběhu jízdy regulovat teplotu ve stupních, rozdělení vyfukovaného vzduchu i intenzitu jeho proudění.

Klimatizace "Climatronic" reguluje teplotu v interiéru vozu elektronicky prostřednictvím senzorů a permanentně porovnává aktuální teplotu s požadovanou hodnotou. Díky dvouzónové regulaci si s přesností na celé stupně může preferovanou teplotu nastavit separátně řidič i spolujezdec. Senzor kvality vzduchu pak nepřetržitě monitoruje složení nasávaného vzduchu a v případě potřeby automaticky přepíná na vnitřní cirkulaci.

Vyhřívání skla předního okna

Topné drátky, které jsou integrované ve skle předního okna, zajistí dobrý výhled z vozu i v chladném a vlhkém počasí. Vyhřívání skla předního okna se dodává pouze v kombinaci s paketem "Světla a výhled".

Vyhřívání sedadel

Vyhřívání sedadel, které je součástí výbavy na přání, je zabudované v sedákách a opěradlech předních sedadel a má nezávislé ovládání pro sedadlo řidiče a spolujezdce. Při zapnutém zapalování jsou k dispozici tři stupně intenzity vyhřívání.

Multifunkční volant a multifunkční ukazatel palubního počítače

Vše pod kontrolou

Multifunkční volant v kůži padne velmi dobře do ruky a zaujme svým uživatelsky příjemným ovládáním. Prostřednictvím tlačítek na volantu můžete ovládat např. rádio, resp. navigační systém, Váš mobilní telefon nebo rychlost jízdy.

Multifunkční ukazatel

Na multifunkčním ukazateli se zobrazují aktuální informace, jako např. čas, zbývající dojezdová vzdálenost, vnější teplota, průměrná spotřeba paliva a také doporučení zařazení převodového stupně, který zajišťuje efektivnější způsob jízdy

Multifunkční ukazatel "Plus"

Na přání je možné získat multifunkční ukazatel "Plus". Kromě funkcí multifunkčního ukazatele lze jeho prostřednictvím ovládat přídavné.

Car-Net

Mobilita s připojením do sítě

Car-Net Guide & Inform - jsou mobilní služby online, které Vám díky nejaktuálnějším informacím z internetu umožní vyhnout se dopravním zácpám nebo s jejich pomocí najdete čerpací stanice, parkovací místa a mnoho dalšího. K dispozici jsou následující služby: Zprávy, Individuální zvláštní cíle, Import destinace online, Vyhledávání zvláštních cílů online, Dopravní informace online, Čerpací stanice, Parkovací místa a Počasí.

Prostřednictvím softwarového rozhraní Car-Net App-Connect můžete v průběhu jízdy ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu, které se paralelně zobrazují na displeji rádia nebo navigačního systému. Chytrý mobilní telefon je k systému připojen pomocí USB rozhraní. K dispozici jsou následující aplikace: Shared Audio, My Guide, Call & Remind, Drive & Track. Navíc existuje také celá řada aplikací od spolupracujících výrobců softwaru.

Odkládací plochy

Dobré využití místa

Při Vaší práci musí být každý pohyb efektivní. Systém odkládacích ploch ve voze Caddy proto zahrnuje několik různě velkých přihrádek a odkládacích ploch. Například přímo nad sedadly řidiče a spolujezdce se rozprostírá v celé šířce vozu střešní galerie, která není zvenčí vidět a která nabízí dostatek místa pro pracovní rukavice, box s obědem nebo notebook. Do kapes v obložení dveří je možné uložit lahve o objemu 1 l a ve středové konzole jsou integrovány 4 držáky nápojů. Součástí palubní desky jsou poprvé také otevřené přihrádky. Vše tak zde vždy najde své místo.

Volitelný paket odkládacích prostor

Jeho součástí je uzamykatelná odkládací přihrádka na palubní desce, uzavřený kryt odkládací přihrádky, odkládací zásuvky pod oběma předními sedadly a odkládací síťky ve střešním rámu.

Elektrické zásuvky

Dvanáctivoltová zásuvka ve středové konzole

Zásuvka, která je snadno přístupná, se nachází v přední část středové konzoly (bez vyobrazení).

Dvanáctivoltová zásuvka v odkládací přihrádce vpředu

Pro elektrické spotřebiče, jako např. mobilní telefony nebo notebooky, je v otevřené přihrádce na palubní desce integrována 12V zásuvka.

Dvanáctivoltová zásuvka v nákladovém prostoru

Pro přenosné chladicí boxy, nabíječky akušroubováků a dalších přístrojů s napětím 12 voltů může být v nákladovém prostoru instalována 12V zásuvka.

Výbavové stupně

Volkswagen Caddy Kombi

Volkswagen Caddy Kombi

 • Cena od: 527 156 Kč
 • 102 - 150 k
 • Manuální převodovka / Automatická převodovka
 • Diesel / Zemní plyn / Benzin
 • Spotřeba zemního plynu: 7 m³/100km
 • Spotřeba paliva: 4,7 - 6,6 l / 100 km
 • Emise CO₂: 126 g/km
 • Emise CO₂: 123 - 162 g/km

Výběr prvků sériové výbavy:

 • Boční a hlavové airbagy pro řidiče a spolujezdce
 • Zadní výklopné dveře -prosklené
 • Tempomat s omezovačem
 • Kola ocelová 15“ nebo 16“ - dle motorizace
 • 5 míst k sezení
 • Topení a ventilace - mechanická
 • Multikolizní brzda
 • Posuvné dveře vpravo
 • Multifunkční ukazatel/palubní počítač
 • Příprava pro rádio


Optimální konfigurace VW Caddy Kombi

Volkswagen Caddy skříňový vůz/Kombi 1.2 TSI 62kW

volkswagen caddy skrinovy vuz kombi

Design pakety v ceně vozu

 • Potah sedadel: Titanově černá:0 Kč
 • Vnější lakování: Bílá Candy:0 Kč
 • Ocelová kola 15":0 Kč

Příplatková výbava v ceně vozu

 • Emisní norma plnící standard NEDC/WLTP1: 0 Kč
 • Klimatizace "Climatic": 42 621 Kč
 • Omezená výrobní kapacita: 0 Kč
 • Potahy sedadel "Austin" látkové: 0 Kč
 • Rádio "Composition Audio": 7 141 Kč
 • Telefonní rozhraní pro "Composit. Audio": 3 821 Kč
 • Vůz není určen k podstatné úpravě: 0 Kč
 • Zadní křídlové dveře s neprůhlednou fólií: 2 068 Kč
 • 418 531 Kč s DPH 345 893 Kč bez DPH

Podívejte se na nové modely Caddy Kombi, které máme ihned k dispozici.

VW Caddy Kombi skladem

 • "Welcome" krabička (vybrané modely)
  • propiska
  • klíčenka
  • vizitka prodejní oddělení prodejce
  • vizitka servisní oddělení prodejce
  • ohledně nároku na "Welcome" krabičku nutno kontaktovat přímo prodejce
 • 1 funkční klíč + 1 pevný klíč
 • 15" kotoučové brzdy vpředu
 • 15" podvozek
 • 3. brzdové světlo
 • 4 držáky nápojů ve středové konzole
 • Airbag řidiče a spolujezdce
  • možnost deaktivace airbagu spolujezdce
 • Antiblokovací systém (ABS)
 • Asistent pro rozjezd do kopce
  • bez možnosti deaktivace ASR
 • Automatický spínač denního svícení
 • Boční a hlavové airbagy pro řidiče a spolujezdce
 • Boční obložení Standard
  • boční obložení v prostoru pro cestující
 • Boční ochranné lišty černé
 • Boční směrová světla
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním
  • bez bezpečnostní pojistky
 • Determální skla (zelená)
 • ESP, EDS
  • elektronický stabilizační program ESP
  • elektronická závěra diferenciálu EDS
 • Elektronický imobilizér
 • Emisní norma EURO 6b (u TDI včetně filtru pevných částic DPF)
 • Halogenové přední světlomety H4
 • Kobercová krytina v prostoru pro řidiče a prostoru pro cestující
 • Kontrola zapnutí bezpečnostního pásu řidiče a spolujezdce
 • Kryty vnějších zpětných zrcátek černé
  • madlo a kliky dveří černé
 • Maska chladiče s vysokým černým leskem a jednou chromovanou lištou
 • Multikolizní brzda
 • Nastavení Česká republika
 • Nekuřácké provedení - bez popelníku a zapalovače
 • Obložení dveří I
  • obložení dveří plastové
  • integrovaná plastová opěrka
 • Obložení střechy
  • v kabině řidiče komfortní obložení střechy
  • v prostoru pro cestující/ nákladovém prostoru střecha bez obložení (změna od modelového roku 2019)
 • Opěrky hlavy v kabině řidiče
  • výškově nastavitelné
 • Osvětlení vnitřního prostoru - Standard
  • prostor pro cestující/ nákladový prostor
 • Otevřená odkládací přihrádka
 • Ozdobné kryty kol
 • Paket Elektrika I
  • vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná a vyhřívaná
  • elektrické stahování oken
 • Palivová nádrž 55 l u benzinu a dieslu
  • TGI 26 kg plyn a 13 l benzín pro krátký rozvor
  • TGI 34 kg plyn a 13 l benzín pro dlouhý rozvor (Maxi)
 • Panel přístrojů
  • ukazatel rychlosti
  • ukazatel ujeté vzdálenosti
  • otáčkoměr
  • ukazatel paliva
  • čas
 • Pevná dělicí přepážka bez okna
 • Plnohodnotné rezervní kolo ocelové
 • Pneumatiky 195/65 R15 91 T
 • Pneumatiky 195/65 R15 91T
  • s optimalizovaným valivým odporem
 • Posuvné dveře vpravo v prostoru pro cestující (nákladovém prostoru)
 • Prachový a pylový filtr
 • Prodloužená záruka výrobce 2+2 /200 000
  • 2 + 2 roky / 200 000 km
  • platí co nastane dříve
  • záruka se vztahuje na vozidlo ve stavu, ve kterém opouští výrobní závod
  • nevztahuje se na součásti vozu, které byly na vozidlo namontovány nebo umístěny dodatečně (úpravy, příslušenství)
 • Přední a zadní nárazník - plastový v šedé barvě
 • Přední výdechy, černý mat
 • Příprava pro systém střešních nosníků
  • bez podélných střešních nosníků (hagusů)
  • kotvící body pro připevnění příčných střešních nosníků
 • Přístrojová deska - standard
 • Regulace brzdného účinku motoru (MSR)
 • Regulace prokluzu (ASR)
 • Sedadlo spolujezdce
  • pomocný rám s přípravou pro úložný prostor
 • Sedadlo řidiče
  • pomocný rám s přípravou pro úložný prostor
 • Servotronic
  • servořízení závislé na jízdní rychlosti
 • Sluneční clona u spolujezdce
  • sluneční clona vpravo
  • bez make-up zrcátka
 • Sluneční clona u řidiče
  • sluneční clona vlevo
  • bez make-up zrcátka
 • Standardní odpružení a tlumiče
 • Start-Stop
  • BlueMotion Technology
  • s rekuperací brzdného účinku
 • Tepelně izolující přední sklo
 • Vnitřní osvětlení nákladového prostoru
 • Vnější zpětné zrcátko levé
  • asférické
 • Vnější zpětné zrcátko pravé
  • konvexní
 • Zadní světlomety standardní
 • Zadní výklopné dveře neprosklené
 • Česká republika

Ceny všech modelů jsou v Kč včetně 21% DPH.

Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.

Asistenční systémy a bezpečnost

Airbagy

Caddy je kromě čelních airbagů pro sedadla řidiče a spolujezdce sériově vybaven také bočními a hlavovými airbagy. Od linie Trendline jsou bočními airbagy v rámci sériové výbavy vybavena také obě vnější místa druhé řady sedadel. Cestující na těchto sedadlech jsou tak chráněni před bočním nárazem.

Elektronický stabilizační systém

Caddy je kromě čelních airbagů pro sedadla řidiče a spolujezdce sériově vybaven také bočními a hlavovými airbagy. Od linie Trendline jsou bočními airbagy v rámci sériové výbavy vybavena také obě vnější místa druhé řady sedadel. Cestující na těchto sedadlech jsou tak chráněni před bočním nárazem.

Elektronický stabilizační systém

Elektronický stabilizační systém brání cíleným přibrzďováním jednotlivých kol nedotáčivému a přetáčivému chování automobilu.

Protiblokovací systém (ABS)

Protiblokovací systém brání zablokování kol a zajišťuje tak ovladatelnost vozu.

Protiprokluzová regulace (ASR)

Protiprokluzová regulace brání protáčení kol.

Brzdový asistent

Brzdový asistent rozpozná, jakou rychlostí byl sešlápnutý brzdový pedál. Při reflexním nebo nouzovém brzdění rychleji vyvine plný tlak v brzdovém systému.

Parkovací systémy

ParkPilot

ParkPilot, který je součástí výbavy na přání, varuje prostřednictvím akustických signálů před překážkami za vozidlem a odstup od nich ukazuje také opticky na displeji.

Zpětná kamera

Zpětná kamera Vám usnadňuje parkování. Obraz z kamery je v rámci prostoru snímaného jejím objektivem přenášen na displej rádia nebo navigačního systému. Vy tak můžete rozpoznat překážky, které byste jinak nezaregistrovali. Obraz ze zpětné kamery je navíc doplněn statickými liniemi, které Vám pomáhají při parkování. Zpětná kamera se dodává pouze v kombinaci se zadními výklopnými dveřmi.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání,dodokáže zaparkovat ve více krocích do příčných i podélných mezer. Po zařazení zpátečky přebírá automobil automaticky ovládání volantu. Na řidiče zbývá pouze ovládání pedálů plynu a brzdy.

Multikolizní brzda

Multikolizní brzda, jež je součástí sériové výbavy, začne po nárazu brzdit automobil s cílem zabránit následným kolizím. Multikolizní brzda se aktivuje poté, co dva navzájem nezávislé senzory zaznamenají náraz. Po krátkém zpoždění je automobil krátkými brzdovými rázy zpomalován až do rychlosti 10 km/h. Řidič přitom může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

Adaptivní tempomat ACC a systém "Front Assist"

Adaptivní tempomat ACC, jenž se dodává na přání, automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu automobilu, od kterého udržuje řidičem zadaný odstup, a to až do nastaveného rychlostního limitu. Součástí ACC je také systém kontroly odstupu "Front Assist". Systém kontroly odstupu prostřednictvím radarových senzorů rozpozná situaci, kdy vzdálenost od překážky před vozidlem poklesne pod kritickou mez a pomáhá zkrátit brzdnou dráhu. V případě, že systém identifikuje nebezpečnou situaci, varuje řidiče opticky a akusticky a také brzdným rázem.

Asistent pro rozjezd do kopce

Komfortní

Asistent pro rozjezd do kopce, který je součástí sériové výbavy, brání při rozjezdu do svahu nežádoucímu couvnutí automobilu a zajišťuje tak komfortní ovládání vozu.

Technologie

Motor TGI

Bezpečný a cenově výhodný

Řadový čtyřválcový motor se zdvihovým objemem 1,4 l má výkon 81 kW/110 k a krouticí moment 200 Nm. Je k dispozici pro Caddy skříňový vůz i pro Caddy Maxi skříňový vůz. Tento hospodárný model je možné kromě manuální převodovky poprvé vybavit také dvouspojkovou převodovkou DSG.

Benzinová nádrž

Všechny TGI modely jsou vybavené také rezervní nádrží na benzin o objemu 13 l.

Nízkopodlažní technologie

Nádrže na stlačený zemní plyn, stejně jako vedení paliva jsou pevně připevněné na spodní straně podlahy vozu. Velikost zavazadlového prostoru tak není nijak omezena.

Čtyři ocelové nádrže na stlačený zemní plyn CNG.

Nádrže na CNG jsou žáruvzdorné, mimořádně robustní, jsou opatřené ventily s trojnásobným jištěním a k podlaze vozu jsou připevněny speciálními upínacími pásy. Celkový objem nádrží na zemní plyn je 26 kg pro Caddy TGI a 37 kg pro Caddy Maxi TGI.

Dvoustupňová převodovka DSG

Užijte si vysoký komfort jízdy

Šestistupňová převodovka (pro motory s výkonem 75 kW/102 k, 110 kW/150 k), resp. sedmistupňová převodovka DSG (pro motor s výkonem 92 kW/125 k) přeřadí díky automatickému systému v ideálním časovém okamžiku na již předvolený následující převodový stupeň. Výsledkem je komfort jízdy bez přerušení přenosu hnací síly. Na přání je převodový stupeň možné měnit také lehkým dotykem voliče převodovky.

Pohon všech kol 4MOTION

Poznejte větší jízdní stabilitu

V náročných podmínkách okamžitě přesune spojka pohonu všech kol sílu motoru na kola s lepší trakcí. Přispívá tak ke klidnějšímu chování vozu za jízdy, zvýšené bezpečnosti při jízdě v zatáčkách a přesnějšímu ovládání. Výhody pohonu všech kol 4MOTION se zřetelně projeví při jízdě na mokré nebo zasněžené vozovce, resp. na znečištěném nebo kluzkém povrchu. Své silné stránky projeví pohon 4MOTION také při jízdě s přívěsem. U motoru 2,0 l TDI s výkonem 110 kW/150 k může být pohon všech kol 4MOTION také v kombinaci dvouspojkovou převodovkou DSG.

BlueMotion Technology

Modely Volkswagen doplněné opatřeními BlueMotion Technology naplňují myšlenky filosofie "Think Blue.". Proto je každý nový motor, který splňuje emisní normu Euro 6 vybaven sériově systémem "Start-Stop", využíváním energie uvolněné při brzdění, asistentem pro rozjezd do kopce a pneumatikami se sníženým valivým odporem.

Systém "Start-Stop"

Vypíná motor v případě, že automobil stojí a motor běží na volnoběh a přispívá tak k ekologickému způsobu jízdy. Zejména při jízdě v městském provozu přispívá ke snížení spotřeby paliva.

Využívání energie uvolněné při brzdění

Při brzdění je využívána kinetická energie vozu, která se v generátoru mění na energii elektrickou. Ta je následně k dispozici pro elektrické spotřebiče

Objednejte si testovací jízdu modelu Caddy Kombi

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Povinná položka

VW Caddy Kombi - Stránky Wikipedia