Volkswagen Caddy Family

0 Kč

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY VOLKSWAGEN CADDY.

Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy
previous arrow
next arrow
Slider

  • Cena vozu od: ---
  • Výkon: 105 k
  • Spotřeba: 5,2 l/100 km

Základní charakteristika modelu

Volkswagen Caddy Family: Potěší každého.

Robustní sklopné stolky udělají radost malým, vkusný design potěší maminku a multimediální technika nadchne tátu. Caddy Family prostě splní každé přání rodiny. Kvalita jeho exteriéru byla oproti výbavě Trendline dále zvýšena např. díky přednímu nárazníku, který je lakovaný v barvě vozu, nebo sedmnáctipalcovým kolům z lehké slitiny "Madrid", která jsou zdobena lazurovým lakem ve žluté barvě „Sandstorm“.


Interiér a design

Komfort pro individualisty

Caddy Family může být na přání doplněn dekorační lištou ve žluté barvě "Sandstorm" (viz obrázek). Zpětná kamera usnadňuje parkování. Rádio "Composition Colour" a paket "Connectivity" přispívají svým dílem k tomu, aby každá jízda uběhla velmi rychle.

Vlastnosti

Ať v pětimístném provedení, nebo v dlouhé sedmimístné verzi, v interiéru vozu Caddy Family zaujme mnoho praktických odkládacích přihrádek, komfortní palubní deska s dekory, volant v kůži a částečná výbava v kůži (hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy), klimatizace, stejně jako látkové potahy sedadel "Pilion" v černé barvě.

Nejoblíbenější ve své třídě

Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozenin v sedmi. Caddy je dokonalý a všestranný automobil, který bere život takový, jaký je.

Volkswagen Car-Net

Díky systému Car-Net zažijete novou dimenzi komfortu a infotainmentu. Můžete tak získat užitečné aktuální informace z internetu a propojit chytrý mobilní telefon s Vaším automobilem. Systém Car-Net je pro Caddy Alltrack součástí výbavy na přání.

VW Caddy Family - Stránky Wikipedia