Volkswagen Caddy Family

0 Kč

TENTO MODEL JIŽ NENÍ V NABÍDCE, PODÍVEJTE SE NA AKTUÁLNÍ MODELY VOLKSWAGEN CADDY!.

Základní charakteristika modelu

Volkswagen Caddy Family: Potěší každého.

Robustní sklopné stolky udělají radost malým, vkusný design potěší maminku a multimediální technika nadchne tátu. Caddy Family prostě splní každé přání rodiny. Kvalita jeho exteriéru byla oproti výbavě Trendline dále zvýšena např. díky přednímu nárazníku, který je lakovaný v barvě vozu, nebo sedmnáctipalcovým kolům z lehké slitiny "Madrid", která jsou zdobena lazurovým lakem ve žluté barvě „Sandstorm“.


Interiér a design

Komfort pro individualisty

Caddy Family může být na přání doplněn dekorační lištou ve žluté barvě "Sandstorm" (viz obrázek). Zpětná kamera usnadňuje parkování. Rádio "Composition Colour" a paket "Connectivity" přispívají svým dílem k tomu, aby každá jízda uběhla velmi rychle.

Vlastnosti

Ať v pětimístném provedení, nebo v dlouhé sedmimístné verzi, v interiéru vozu Caddy Family zaujme mnoho praktických odkládacích přihrádek, komfortní palubní deska s dekory, volant v kůži a částečná výbava v kůži (hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy), klimatizace, stejně jako látkové potahy sedadel "Pilion" v černé barvě.

Nejoblíbenější ve své třídě

Nákup ve dvou, cesta na letní dovolenou v pěti nebo cesta na oslavu dětských narozenin v sedmi. Caddy je dokonalý a všestranný automobil, který bere život takový, jaký je.

Volkswagen Car-Net

Díky systému Car-Net zažijete novou dimenzi komfortu a infotainmentu. Můžete tak získat užitečné aktuální informace z internetu a propojit chytrý mobilní telefon s Vaším automobilem. Systém Car-Net je pro Caddy Alltrack součástí výbavy na přání.

Ceník a data

CENÍK VW Caddy Family

CENÍK ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ VW Family

KONFIGURÁTOR MODELU VW Caddy Family

KATALOG VW Cady Family

KATALOG ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Rozměry VW Caddy Family

TECHNICKÁ DATA

VW Caddy Family - Stránky WikipediaVW Caddy Family - Stránky Wikipedia